Rozbiehame sa

Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Rozbiehame sa

18 Okt 2022, 23:45

Vadilo mi tam víc věcí a móresů. Reklamy moc ne.
Ale nejvíc asi tohle:
(Něco jsem hledal na Deslikovi).
1.jpg
1.jpg (57.24 KiB) 2362 zobrazení
*
A pak jsem tam objevil i toto zapomenuté:
2.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 19:43

Prosím, berte tento príspevok ako čiste informatívny.

Takže: Ďalšie príspevky pod menom Ivan Hlavatý na tomto fóre už nepribudnú. Dôvody, tak ako je moje výsostné právo, nebudem uvádzať.
Napísal som tu niekoľko stoviek príspevkov - ak hoci len jeden z nich pomohol hoci len jednému záhradkárovi, tak to - dúfam - nebolo zbytočné. Nie na všetky príspevky môžem byť hrdý, ale nech mi aspoň trochu slúži ku cti, že som sa pod ne vždy dokázal podpísať. Vždy.
Zároveň sa chcem poďakovať všetkým, ktorí toto fórum obohatili a obohacujú svojimi odbornými radami a skúsenosťami, alebo prispievajú k jeho príjemnej a prajnej atmosfére. Našiel som tu veľa pre mňa nových informácií a aj niekoľko ozajstných priateľstiev - tieto samozrejme nepreruším a bude mi cťou v nich pokračovať. Ďakujem tiež všetkým, ktorí mi v poslednom období (ale nielen) vyslovili podporu.
Považujem ešte za potrebné ospravedlniť sa niektorým z Vás, ktorí ma poprosili o zaslanie vrúbľov. Splnil som všetky záväzky tým, ktorí mi svoje adresy poslali do 12.januára. Tí, ktorí po tomto termíne - prepáčte, obráťte sa prosím inam.

Tento posledný príspevok píšem aj preto, že moje meno sa tu ešte stále objavuje v rôznych súvislostiach na rôznych vláknach. Chcel som odísť potichu a nenápadne, ale vzhľadom na uvedené považujem za slušné informovať: na tieto príspevky už nebudem reagovať, rovnako ani na súkromné správy či e-maily.

Zároveň platí - ak by mal náhodou niekto záujem nejaké záhradkárske záležitosti so mnou konzultovať, môže mi kedykoľvek zavolať na telefónne číslo 0905-795-704.
Taktiež platí, že moja záhrada je v prípade záujmu otvorená pre všetkých záhradkárov dobrej vôle (nejeden z Vás už u mňa bol) - adresa: Ivan Hlavatý, ul.Kostolná č.2, 942 01 Šurany.

Prajem Vám všetkým veľa radosti z Vašich záhrad. IH
Jirka61

IP:  0.8

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 19:55

Ivane, mrzí mě, že tady končíte. Byl jste tahounem těchto stránek.
Respektuju vaše rozhodnutí. Díky za všechno, pro většinu z nás jste nejen odborník par excellance, ale i člověk který umí vyjádřit kultivovaně svůj názor. Jirka
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 20:18

Tak to vypadá, že "sme sa už dorozbihali". A je mi z toho smutno.

Ale nic s tím neudělám. Můžu jen poděkovat panu Ivanovi za jeho psaní, napsat, že jsem ho vždy rád četl, vážil si jeho příspěvků, humoru a tak.
*
Pane Ivane, ať se Vám daří, ať....
*
Kuwaa fix, nevím co jinak napsat, bo je mi z toho moc smutno!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 20:21

"Taktiež platí, že moja záhrada je v prípade záujmu otvorená pre všetkých záhradkárov dobrej vôle"
Tak adresu uz mame, mozeme zacat organizovat velku letnu party😀
walter
Príspevky: 704
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 20:40

Je to pro mě velké překvapení. Vážím si Vás a obdivuji Vaše zkušenosti v ovocnářství a jste pro mě vzor v pěstování diospyros kaki. Bude mi líto, když už nebudu moci číst Vaše příspěvky. Walter
Hospůdka na mýtince
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 09 Júl 2020, 23:11
Bydlisko: Cheb

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 21:03

Dobrý den,
je mi velice smutno, že toto fórum opouštíte, neb jsem jeden ( zřejmě z mnoha ), kterým Vaše rady pomohly a vždy jsem Vaše příspěvky rád četl. Obdivuji nejen Vaši erudici, ale také Vaši vzorovou zahradu, které nikdy nedosáhnu.
Velice děkuji adminovi za jeho záslužnou činnost a povýšení fóra na tak vysokou úroveň, kterou by všichni komerční poskytovatelé mohli jen závidět.

Všem Vám díky.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Rozbiehame sa

20 Jan 2023, 21:48

Tak to je velmi smutna sprava. :(
p. Hlavaty, v prvom rade Vam velmi pekne dakujem za ochotu delit sa s nami o Vase cenne skusenosti a rady, ktore nejednemu z nas pomohli. Vase rozhodnutie ma mrzi a plne ho respektujem, ale zaroven v kutiku duse dufam, ze ho casom zrevidujete. Za necele 2 mesiace pojde toto forum do "skolky" (bude mat uz 3 roky) - bolo by fajn, keby ste boli pri tom, ak jeden z hlavnych pilierov tohoto fora.

Hospůdke na mýtince dakujem za pochvalu, ale ako som uz spominal velakrat, uroven/kvalita diskusneho fora nestoji na adminovi, ale na jeho clenoch a hlavne na takych, akych je p. Ivan.
Gabriela

IP:  4.115

Rozbiehame sa

30 Jan 2023, 19:37

"Král je mrtev, ať žije král"
😁😉👍
Neregistrovaný

IP:  186.2

Rozbiehame sa

31 Jan 2023, 09:06

Toto fórum, a předtím i zahrada.cz, je nedocenitelným místem pro výměnu zkušeností s odrůdami a pěstebními postupy z praxe hobby zahrádkářů. Pan Hlavatý patřil vždy zvláště v oboru jádrovin k těm nejerudovanějším, své příspěvky doplňoval často nadhledem a moudrými postřehy. Děkuji a nezbývá než doufat, že si třeba zase někdy přečteme jeho příspěvek...třeba tentokrát pod nějakým nickem :-). Daník
Napísať odpoveď