Roubování na podnože

Všeobecné dotazy ohľadom pestovania ovocných stromov.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Roubování na podnože

15 Feb 2021, 17:41

Co se týče doporučení k odběru roubů, získal jsem mírně odlišné zkušenosti:
1. Rouby se mají odebírat v bezmrazém počasí. Ano, je to příjemnější, nezebou ruce. Ale párkrát jsem se dostal na cizí zahradu při teplotě pod -10 stupňů a rouby nastříhal (v rukavicích). Ujmuly se obvykle stejně dobře jako ty nastříhané v teple.
2. Nemají se brát rouby z vlků. Pěkně se to řekne. Jistě, jsou-li k dispozici kvalitní rouby z povrchu koruny, budou vhodnější. Ale mnohdy jsou vlky jediné slušné jednoleté dřevo, zejména u višní švestek či převislých jabloní. Mnohokrát jsem jako rouby použil vlky a vůbec nic se nestalo. Stromky rostly i plodily normálně.
3 Ideální délka roubu je údajně 10-15 cm. Tomu nerozumím. Jako naštěpovaný roub je to příliš dlouhé - stačí 3 očka. Jako nařezané rouby k uskladnění je to krátké.
4. Rouby stříhat dvousečnými nůžkami nebo žabkou? Proč? Já rouby stříhám nejčastěji houseníkem na tyči z povrchu koruny a zastřihuju jen v případě, kdy je řez hodně šikmý (aby tolik nevysychal).
5. Uskladnění ve sklepě se mi neosvědčilo. Po celou zimu bývá ve sklepě výrazně tepleji než venku, takže v suchém sklepě rouby zasychají, ve vlhkém snadno raší. Má-li být roub ve vývinu pozadu oproti podnoži, neměl by být ve větším teple. Ostataně při roubování meruzalky či broskvoní se používá opačný postup (do tepla podnož) Roubům jádrovin je to celkem jedno, kde se uskladní.
6. Největším oříškem je uskladnění slabých roubů peckovin - stává se to, když chceme zachránit starý či odumírající strom se slabými přírůstky. Nejvíc se mi osvědčilo uskladnění "na podnoži" - co nejdřív naštěpovat, klidně třeba v lednu. Vypadá to jako blbost, ale fungovalo to.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Roubování na podnože

15 Feb 2021, 17:55

Ivan Hlavatý napísal:
15 Feb 2021, 00:43
kvas napísal:
14 Feb 2021, 23:32
Viete niekto, preco su kostkoviny v tomto komplikovanejsie/narocnejsie na spravny cas vrublovania oproti jadrovinam? laik (ako ja) by povedal, ze je to "strom ako strom"...pokial to samozrejme nie je nejaky teplomilny pomaranc a pod :)
Možno je to dané tým, že odobraté vrúble kôstkovín nemajú natoľko bezproblémový "skladovací shelf-life" ako vrúble jadrovín a rýchlejšie strácajú "ujímací potenciál". Možno.

Zaujímavý spôsob štepenia broskýň na podpník prezentoval pred časom prispievateľ na 'starom' fóre - viď foto. Benefitom pri tomto postupe je zrejme urýchlenie prúdenia miazgy v podpníku a súčasne čerstvosť vrúbľov, ktoré ale nie sú narašené a vyhli sa skladovaniu. Teda dosiahne sa požadovaná diferencia medzi vyšším stupňom narašenia podpníka a ešte 'spiacimi' , ale zároveň 'čerstvými' vrúbľami. IH

IMG_20210215_003248.png
Mám kacířskou otázku: Co když ten semenáček (který samozřejmě vyrostl v loňském roce) vysadíme do květináče naočkovaný (v tom roce, kdy vyrostl)? Nebude růst stejný, ne-li lepší?
Mimmo
Príspevky: 3082
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Roubování na podnože

15 Feb 2021, 18:37

Udělal jsem na toto téma dost pokusů a dneska mám pocit, že nejde o žádnou senzaci. U podnoží s dobrou afinitou mohu klidně zítra odpoledne (bude-li slibovaných +3 st.) naroubovat broskvoň čerstvým roubem venku. A taky to občas dělám. To znamená zhruba stejný vývoj podnože a roubu nevadí. Za důležité považuji čerstvý broskvoňový roub a zakrytí roubu mikroténovým sáčkem. Srovnával jsem dřevo roubů meruněk a broskvoní. Zdá se mi, že broskvoň má měkkou "bezovou" duši a meruňka ji má tvrdou. Pokožka broskvoňového roubu mi připadá propustnější ("podzimní jablko"). Asi rychleji ztrácí vodu. Nevím. Vlastní dřevo vypadá pouhým okem podobně.
Prílohy
Včerejší roubovance.jpg
Včerejší roubovance.jpg (136.48 KiB) 2856 zobrazení
Dřevo meruňky (h) a broskvoně (d)
Dřevo meruňky (h) a broskvoně (d)
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Roubování na podnože

15 Feb 2021, 20:12

vysloužil napísal:
15 Feb 2021, 17:41
6. Největším oříškem je uskladnění slabých roubů peckovin - stává se to, když chceme zachránit starý či odumírající strom se slabými přírůstky. Nejvíc se mi osvědčilo uskladnění "na podnoži" - co nejdřív naštěpovat, klidně třeba v lednu. Vypadá to jako blbost, ale fungovalo to.
To jsem řešil před měsícem, kdy jsem na starém stromě jedné odumírající ryngle našel pouhé dva slabé, krátké přísůstky - po odebrání jsem je hned kopulací narouboval.
Jinak když třeba koncem února roubuju peckoviny kopulací, tak klidně v polovině měsíce (v tuto dobu) odeberu rouby, ale když to jde za kůru v době mízy, tak odebírám třeba už počátkem prosince (někdy i dříve). Peckoviny se "vnitřně" probouzejí dříve.
Neregistrovaný

IP:  168.81

Roubování na podnože

15 Feb 2021, 20:15

U pana doktora Vysloužila obdivuji jeho nezdolný entuziasmus. I trochu závidím.
Podobně jako pan „Mimmo“ jsem také používal pytlíky (někdy). Navíc se stíněním staniolem, alobalem. Jednou jsem také dostal rouby slivoně narašené. Nevadí, dal jsem pytlíky a stínění. Rostly jako z vody. Výhonky už i 5-7 cm. Pak přišel silný nárazový vítr a čisté slunce. Pořád jsem to běhal opravovat. Těžký, zapocený pytlík olámal některé listy. Tak jsem pytlíky sundal. Výhonky se svěsily, odrůdu nemám. Příště pak jsem si, pod pytlík, vyrobil klícku. Z drátů, pak z proužku králíkářského pletiva. Zas je to pracné. Taky musíte pak výhonky v pytlíku postupně otužovat a větrat. A tak dávám někdy jen stínění z alobalu (u peckovin). To se udělá, sundá, hned.
A abych poradil s tím roubováním podnoží: Školkaři jsou machři, nyní zasadí podnože, v létě naočkují, příští rok vypěstují z očka prut (špičák), a třetí rok korunku. Nám zahrádkářům to většinou trvá déle. Tak se je zatím nesnažte předhonit. Pár podnoží 6-8 mm, naroubujte v ruce kopulací nebo anglickou kopulací tak 10-15 cm nad zemí (viděl jsem takové foto ze školky, hrušky, a rašilo jim to pěkně). Řádek roubovanců zasaďte sever-jih. Pak místo pytlíků dáte 3,5 l sklenice od okurek. Stínění, položíte na sklenice prkno. Zatížíte cihlou. Při větrání podložíte sklenici dřívkem. Ostatní podnože v létě naočkujte. Jako školkaři. Technologie školkařů je ověřená, dobrá. JG
Neregistrovaný

IP:  168.81

Roubování na podnože

15 Feb 2021, 20:20

Já zase mizerné rouby slivoní řežu, ukládám, i s kusem staré větvičky (klidně ulomené). Vydrží mi takhle asi stejně jako silné pruty. JG
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Roubování na podnože

16 Feb 2021, 12:05

Mimmo už má naroubováno, ale je to v BG že jo. Příští dny mají být noci i přes den bez mrazů, tak by šlo očkovat/roubovat i u nás, akorát rouby ani očka asi hned nepřirostou, včera ještě -19°C a na zemi leží 15cm zledovatělého sněhu, zem zmrzlá přes tu bílou krustu moc není. Zak zahájíme první roubování ? :thumbup:
Mimmo
Príspevky: 3082
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Roubování na podnože

16 Feb 2021, 17:16

Počasí mi dnes přálo a tak jsem mohl venku něco naočkovat v ruce. Očkovat peckoviny v ruce je riskantní, ale podnože byly venku jen krátce a zůstaly vlhké. Po naočkování jsem je hned založil do vlhkého písku.
Prílohy
podnože.jpg
chip budding.jpg
broskev očko.jpg
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Roubování na podnože

17 Feb 2021, 14:58

V diskusi prakticky bylo skoro vše řečeno. Žasnu, jeké odborné znalosti mají lékaři v této diskusi. Ale vlastně, oni to mají natrénované. Vždyť to je vlastně transplantace. Podělím se o pár fíglů. Pro mne je způsob roubování v ruce daleko výhodnější, než očkování v srpnu. Očkovanec v ruce je vysazen do školky na jaře. Při dobré agrotechnice vyroste i dvoumetrový špičák. Druhým rokem klasicky zapěstuji korunku a na podzim jde stromek na určené stanoviště. Pokud vysadím podnože na jaře, většinou v srpnu očkuji / chip bauding /. Očko spí a vyraší příští rok. Dobří školkaři umí ve druhém roce vypěstovat krásný stromek s předčasným obrostem, takže na podzim jde stromek také ven. Obvykle však použijí regulátor růstu / / podpoří větvení, boční obrost má tupé úhly od středového výhonu /. Ne každý laik to dokáže. Většinou druhým rokem vyroste špičák, s případným obrostem nevhodně umístěným / nízko /. Proto se pěstuje ještě třetí rok. A to je neekonomické. Proto upřednostňuji roubování v ruce. Očkuji pouze broskvoně. Mimmo to dobře odhadl. Broskvoň má velice řídkou kůru. Roub by prodýchal a zaschl. Proto i opatrně s glifosáty do broskvoní. V ruce roubuji i ostatní peckoviny. Podmínkou je nenarašený roub. Snažím se mít roub a podnož v místě roubování stejně silné. Zásadně dělám anglickou kopulaci / jazýčkovou /.Pokud síla není stejná, musí se krýt kambium aspoň na jedné straně. Zavazuji PVC páskou odspodu, nahoru. Roub má tři očka. Jedno naproti kopulačního řezu / je převázáno páskou /. Druhé je nad ním, volné, bez pásky, třetí nahoře těsně pod řezem. / pro jistotu jsou dvě očka, která mohou rašit, hlavně to platí pro začátečníky, než se naučí dělat správně horní řez na roubu, aby nepodřízli pupen, nebo naopak nenechali velký pahýl. V obou případech by očko zaschlo /. Pokud mám vzácnější věci, ihned po naroubování zatřu horní řez na roubu štěpařským voskem. Poté celý roub a místo obalené páskou přetřu latexem, ředěným 1 : 3. / 1 díl latexu, 3 díly vody /.. Natírám odshora dolů. / To není z mé hlavy, to jsem se naučil od Jardy Matejska /. Profici to namáčejí do speciálního vosku, co používají vinaři /.Jádroviny latexem nenatírám. Takovéto roubovance nasvazkuji a založím do kbelíku s vlhkým substrátem./ Kořeny / Pokud roubuji něco na meruzalku, postříkám fungicidem proti plísni šedé / Rowral aqvaflo, Swits .../ . Vše založím ve sklepě aspoň na jeden měsíc. / Vlhkost, teplota do pěti stupňů. /. Ve sklepě roub s podnoží sroste, ale nevyraší. Školkuji počátkem dubna, kdy se dá dělat s půdou. Pokud roubuji na jaře podnože z loňska a hrozí vysoké jarní teoloty / uvaření roubů /, natřu roubovance ředěným latexem a nasadím mikroténový zamrazovací sáček / udrží vlhkost, mírně zastíní /. Není se čeho bát. Kdo to nezkusí, ten se to nenaučí. S oblibou žertuji, že nejhorší je prvních deset tisíc. pak už je to brnkačka.a rutina. To roubovaní jehličnanů za zelena, to je jiná. To někdy příště.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Roubování na podnože

18 Feb 2021, 10:07

Roku 1980 vydali Bílek - Hanuš příručku Štěpování. Má 180 stran. Mirek to stihnul v jednom příspěvku :)
Jinak ta příručka je pro amatérského ovocnáře dodnes užitečným pomocníkem. Podle ní jsem si v minulosti úspěšně míchal vlastní štěpovací vosk a pěstoval pravokořené broskvoně z bylinných řízků (spíš neúspěšně).
Napísať odpoveď