Jar 2023

Všeobecné dotazy ohľadom pestovania ovocných stromov.
Bungydom33
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 29 Sep 2022, 15:08

Jar 2023

06 Mar 2023, 20:57

Ahojte záhradníci, už ste začali strihať a vrúbľovať ovocné stromy? Som zo severu Slovenska a na nejaké veľké nočné mrazy to už nevyzerá. Najvyšší čas začať..
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Jar 2023

06 Mar 2023, 23:03

Záleží na počtu stromů, čím více jich je, tím dříve se začíná mrazy nemrazy. Na pohodu to taky zatím moc není, aspoň tady je letošní předjaří velmi studené, k tomu silné větry, slunko skoro žádné co by ohřálo, tak 2 hodiny venku a zmrzlý na kost, někdy jen 2 rouby a ruky zmrzlé ani nezavážu pásku. :) Většina stromů už je ostříhaná a naroubovaná kromě řezu meruněk ty až těsně před kvetením. Shrnuto, chce to už slunko teplo a bez těch vichrů, pak to půjde pěkně.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Jar 2023

07 Mar 2023, 17:26

Počasí a případné mrazíky hrají roli jen v komfortu práce na zahradě. Stromům jádrovin a nakonec i švestek je to skoro jedno, kdy se prořežou. Ideální čas je sice pro jádroviny těsně před rašením, u peckovin při rozkvétání, ale málokdo ze zaměstnaných amatérů má možnost termín dodržet.
U roubování peckovin kopulací se držím pravidle "raději dřív než pozdě". Zažil jsem, že po únorovém roubování přišly mrazy pod -10st. a rouby normálně vyrašily. Naopak u roubování za kůru se vyznávám pravidlo opačné - co nejpozději, hlavně aby uskladněné rouby nezaschly či nevyrašily. Stalo se mi, že se mi ulomil ujmutý roub slivoně v půli června s přírůstkem asi 10 cm velkým. Zbytek schovaného roubu jsem proto naštěpoval za kůru, stihl se ujmout i vytvořit slušný výhon. Překvapilo mě, kolik mízy bylo koncem jara a jak snadno šla kůra odloupnout.
U jádrovin jsem rozdíly ujímavosti v závislosti na termínu štěpování nepozoroval, jsou poměrně blbuvzdorné.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jar 2023

07 Mar 2023, 17:48

To s tím nedostatkem času na řezy je jistě pravda a pochopitelné.

Ale nikdy se mi nechtělo to dělat ve studené době. Raději jsem si na to vzal nějakou dovolenou a dělal to v teple a v době rašení, růstu a zelenání.
Hlavně proto, že jsem líp viděl, rozpoznal životaschopné výhony od zasychajících a nemocných. A taky i proto, že ve vegetační době se rány lépe hojí.
Blbé v té době bylo, že se přitom poškodila část květních i listových pupenů. Při "stahování" odstřižených větví.

Dělal bych to raději i později, ale pak bylo spousta práce s tráviskem a podobným plevelem.
Jak si tak vzpomínám, poslouchal jsem někdy v té době, v rádiu, hokejové MS.

Ale nejsem žádný sadařský odborník. Jen můj názor a jak jsem to dělával.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Jar 2023

07 Mar 2023, 18:17

Když jsme u toho hokeje. V 60. letech se hrávalo MS v březnu, aby bylo chladno a lépe se chladil umělý led. V 70. letech se hrávalo v dubnu, až v evropských zemích skončila liga. Od 2. poloviny 70. se začlo hrát začátkem května, až končí základní část kanadskoamerické NHL a mohli přijet i profesionálové ze zámoří. Nyní se hraje až v 2. polovině května. Takže s tím řezem - těžko říct :idea:
V otázce termínu řezu hrají roli i jiné aspekty - např. likvidace ořezaného dřeva. Pokud s ním topíme, určitě líp schne, když je nařezané před rašením. Řezat při teplotách těsně nad nulou sice není nic moc, ale v rukavicích to jde (na rozdíl od roubování). Rýpat se v studené a neoschlé půdě se nedá vůbec.
Napísať odpoveď