Štěpování

Všeobecné dotazy ohľadom pestovania ovocných stromov.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Štěpování

22 Apr 2021, 10:08

PepaS napísal:
21 Apr 2021, 19:50
Rád bych se zeptal , kdy je nejlepší přeroubovat za kůru starší strom, dnes jsem to zkoušel a kůra drží jak přišitá.
Odpověď není jednoznačná. Záleží na tom o jaký druh ovocného stromu se jedná a jaké máte rouby.
Jabloň.: roubování v květu i po něm je vhodné a ujímavost je nejrychlejší. I když zatření ran nebude dokonalé, rychlý růst nám to odpustí. V době květu už ale nelze odebírat rouby na metodu ze stromu na strom. . Sice jsem viděl ujmout se i dost narašené rouby, ale nedělal bych to. Jestli máte slabé rouby nařezané v zimě, je lepší je naroubovat dřív, u nás už nyní. Kůra odloupnout lze a naštěpovaný roub nezaschne ani nezmrzne. Ideální čas k nařezání jabloňových roubů pro přeroubování je těsně před rašením, kdy jsou pupeny ještě zavřené, ale začínají lehce červenat. Takové raší nejrychleji. V době těsně před rašením už taky lze odchlípnout kůru, takže se dá štěpovat ze stromu na strom bez uskladňování roubů.
Hrušeň: platí zhruba totéž, co pro jabloně. Raší o něco dřív, takže je lepší rouby nařezat trochu dřív. Tvrdší dřevo se trochu hůř řeže.
Švestky: Peckoviny obecně mají jiná pravidla pro přeroubování a starší stromy nedávají dobré výsledky, velké rány se špatně hojí. Pokud chceme přeroubovat za kůru je třeba zapomenout na štěpování ze stromu na strom a dodržovat jistá pravidla.
1. Rouby musejí být silné (min. tužky)
2. Potřeba je nařezat hodně dopředu (prosinec)
3. S přeroubováním vyčkat cca 2 týdny po odkvětu, kdy je míza nejsilnější. Slabé a pozdě nařezané rouby do té doby obvykle nevydrží. Uschnou nebo vyraší
Proto je lepší peckoviny přeroubovávat kopulací v předjaří na jednoleté vlky , které vyrazí po silném zmlazení (obvykle po neúspěšném přeroubování za kůru v předešlém roce).
Třešně: platí podobná pravidla jako pro švestky, ujímání za kůru je ještě horší. Na druhé straně i ze starších stromů získáme kvalitní letorosty na rouby.
Meruňky jsem pře(při)štěpovával vždy jen kopulací, broskvoně očkováním.
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Štěpování

22 Apr 2021, 10:57

Kolega chtěl teď naroubovat na cca 4 leté švestky z pecek co vyrostly kolem staré proschlé švestky domácí. Chtěl jinou odrůdu, neměl ale žádné připravené rouby, tak jsem donesl 1cm tlusté pruty z narašené ryngle a jiné švestky, vybratl jsem ty nejméně narašené, ale i tak pupeny už byly dost zelené. Něco jsem narouboval kopulací na stejnou tloušťku. A taky jsem zkusil za kůru, cca 3cm větev v průměru, jenže kůra nešla dobře odlepit, nějaká míza tam už byla, ale zůstávalo dost chlupatého, přesto jsem tam rouby strčil a pevně stáhnul. Je nějaká šance, že v tuto dobu za kůru se něco z toho chytí?
Mimmo
Príspevky: 3082
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Štěpování

22 Apr 2021, 11:08

Já někdy z důvodu cestování roubuji v nevhodném termínu. Proto vím, že by mi to nechytlo.
PepaS
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 28 Sep 2020, 18:30

Štěpování

22 Apr 2021, 14:48

vysloužil napísal:
22 Apr 2021, 10:08
PepaS napísal:
21 Apr 2021, 19:50
Rád bych se zeptal , kdy je nejlepší přeroubovat za kůru starší strom, dnes jsem to zkoušel a kůra drží jak přišitá.
Odpověď není jednoznačná. Záleží na tom o jaký druh ovocného stromu se jedná a jaké máte rouby.
Jabloň.: roubování v květu i po něm je vhodné a ujímavost je nejrychlejší. I když zatření ran nebude dokonalé, rychlý růst nám to odpustí. V době květu už ale nelze odebírat rouby na metodu ze stromu na strom. . Sice jsem viděl ujmout se i dost narašené rouby, ale nedělal bych to. Jestli máte slabé rouby nařezané v zimě, je lepší je naroubovat dřív, u nás už nyní. Kůra odloupnout lze a naštěpovaný roub nezaschne ani nezmrzne. Ideální čas k nařezání jabloňových roubů pro přeroubování je těsně před rašením, kdy jsou pupeny ještě zavřené, ale začínají lehce červenat. Takové raší nejrychleji. V době těsně před rašením už taky lze odchlípnout kůru, takže se dá štěpovat ze stromu na strom bez uskladňování roubů.
Hrušeň: platí zhruba totéž, co pro jabloně. Raší o něco dřív, takže je lepší rouby nařezat trochu dřív. Tvrdší dřevo se trochu hůř řeže.
Švestky: Peckoviny obecně mají jiná pravidla pro přeroubování a starší stromy nedávají dobré výsledky, velké rány se špatně hojí. Pokud chceme přeroubovat za kůru je třeba zapomenout na štěpování ze stromu na strom a dodržovat jistá pravidla.
1. Rouby musejí být silné (min. tužky)
2. Potřeba je nařezat hodně dopředu (prosinec)
3. S přeroubováním vyčkat cca 2 týdny po odkvětu, kdy je míza nejsilnější. Slabé a pozdě nařezané rouby do té doby obvykle nevydrží. Uschnou nebo vyraší
Proto je lepší peckoviny přeroubovávat kopulací v předjaří na jednoleté vlky , které vyrazí po silném zmlazení (obvykle po neúspěšném přeroubování za kůru v předešlém roce).
Třešně: platí podobná pravidla jako pro švestky, ujímání za kůru je ještě horší. Na druhé straně i ze starších stromů získáme kvalitní letorosty na rouby.
Meruňky jsem pře(při)štěpovával vždy jen kopulací, broskvoně očkováním.
Děkuji, jde o jabloň, rouby mám připravené z února. Zkoušel jsem to za kůru, ale ta nejde odchlípnout ani náhodou. Zkusím to při květu to bude u mne tak do14 dnů
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Štěpování

22 Apr 2021, 15:03

Děkuji, jde o jabloň, rouby mám připravené z února. Zkoušel jsem to za kůru, ale ta nejde odchlípnout ani náhodou. Zkusím to při květu to bude u mne tak do14 dnů


Nechci být šťoural, nechte to klidně do květu, je to lepší. Nicméně v tuto dobu i u nás, ve fázi myšího ouška, už kůra jabloní jde odchlípnout snadno. Pokud nezahradničíte někde na úbočí Sněžky, mělo by to jít i Vám.
PepaS
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 28 Sep 2020, 18:30

Štěpování

22 Apr 2021, 15:09

vysloužil napísal:
22 Apr 2021, 15:03
Děkuji, jde o jabloň, rouby mám připravené z února. Zkoušel jsem to za kůru, ale ta nejde odchlípnout ani náhodou. Zkusím to při květu to bude u mne tak do14 dnů


Nechci být šťoural, nechte to klidně do květu, je to lepší. Nicméně v tuto dobu i u nás, ve fázi myšího ouška, už kůra jabloní jde odchlípnout snadno. Pokud nezahradničíte někde na úbočí Sněžky, mělo by to jít i Vám.
Jindřichův Hradec, fakt ne trápil jsem se s tím včera přes hodinu. Faktem je že větve jsou dost tlusté.
Mari
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 08:22

Štěpování

22 Apr 2021, 16:19

A keby sa to teraz skúsilo na koziu nôžku?
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Štěpování

22 Apr 2021, 18:52

Mari napísal:
22 Apr 2021, 16:19
A keby sa to teraz skúsilo na koziu nôžku?
Určite je to jedna z možností. Technicky je to ale jeden z najnáročnejších spôsobov, vyžaduje si veľkú presnosť rezov. Vrúbľovanie za kôru je technicky podstatne jednoduchšie a aj úspešnosť je vyššia (pri jadrovinách prakticky 100%-ná). IH
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Štěpování

02 Máj 2021, 09:19

Na 'starom/cenzorskom/mazacom' fóre sa v diskusii objavili 2 príspevky, ktoré si tak trochu protirečia (foto). Týkajú sa vrúbľovania jadrovín. Nebudem sa vyjadrovať k uvedeným príspevkom, len pridám moju skúsenosť. Pred časom som preštepoval jabloň Lilla Seemik (teraz je na strome 21 odrôd), vo febr.2021 zasa hrušku Bieloruskú pozdnú (teraz je na strome 18 odrôd. V oboch prípadoch som niektoré odrody naštepil viac než 1x, takže celkový počet vrúbľov na oboch stromoch bol spolu 60. Okrem toho som u kamaráta naštepil 4 vrúble (odrodu Lucy na stromček Elstaru). Absolútna väčšina bola angl.kopuláciou, pár štepov jednoduchou kopuláciou a 1x na koziu nôžku. Takže suma sumárum 64 vrúbľov. Počet ujatých vrúbľov je 64. Takže ujateľnosť je 100%-ná. Pripomínam ale, že išlo o preštepovanie v korune, nie na podpníky. K tomu či je to "brnkačka" sa tiež nebudem vyjadrovať - pre mňa je to skôr príjemná práca, pri ktorej sa ale musím riadne koncentrovať (na správny výber miesta štepenia, precízne rezy a fixáciu vrúbľov, a v neposlednom rade na to aby som sa neporezal 😃). Niektoré štepy som realizoval z rebríka, čo bolo menej pohodlné, ale inak v pohode. Uznávam, že vrúbľovanie na podpníky (nie z voľnej ruky, ale na zakorenené) je oveľa menej komfortné vzhľadom na vynútenú polohu tela.
Pridá niekto svoje skúsenosti s úspešnosťou vrúbľovania jadrovín ? IH

IMG_20210502_084243.png
IMG_20210502_084243.png (178.88 KiB) 2176 zobrazení
IMG_20210502_084314.png
IMG_20210502_084314.png (61.57 KiB) 2176 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Štěpování

02 Máj 2021, 09:44

Roubování si moc neužívám - v zimě si řeknu, že přiroubuji tak 2 rouby (když na něco zajímavého narazím). No a v předjaří a na jaře to kolikrát dělá 15 - 20 odrůd, podnoží málo, vhodných míst na stromech jakbysmet a teď v době květu na to mám maximálně tři hodiny, tak to sekám, kde se dá (každou odrůdu raději na dvě místa - pro sichr), navíc zjistíte, že někde kůra ještě nejde odchlípnout nebo některé rouby nejsou úplně v kondici, a to mě pak nebaví :) .
Napísať odpoveď