Štěpování

Všeobecné dotazy ohľadom pestovania ovocných stromov.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Štěpování

09 Mar 2020, 16:57

Roubování a (Forkertovo) očkování už bude brzy končit. Snad s výjimkou roubování za kůru. Některé štěpovance už mi raší. Já používám ke štěpování obvykle běžné nerezové nože Mikov s jednostranným broušením. Opatrně je zavírám, abych nepoškodil břit. Kdysi jsem dostal i očkovák broušený pro leváky, ale dal jsem jej synovi, který to s nim umí. Je fakt, že na zelené rouby a velmi tenké rouby používám raději žiletku. Někdo by mohl namítnout, že žiletka má oboustranné broušení. Myslím si však, že u velmi tenkých čepelí jako je skalpel, žiletka nebo ulamovací nůž není oboustrané broušení pro štěpování na závadu. Žiletkovým strojkem třeba půlím roubovací pásku a řez vypadá tak dokonale jako by páska byla přímo vyrobena v poloviční šířce. U vojenského bodáku platil dokonce zákaz jednostranného broušení (ale tím se neřeže). Jaký je váš názor na oboustranné broušení?
Prílohy
visnove ocko na mahalebce.jpg
visnove ocko na mahalebce.jpg (121 KiB) 7883 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Štěpování

09 Mar 2020, 17:31

Budu za kacíře (snad tu nebudu napadán jako na starém fóru) a zveřejním svůj roubovák:
Roubovak_.jpg
Roubovak_.jpg (207.09 KiB) 7877 zobrazení
Noname nalezenec ostře oboustranně nabroušený. Roubuji s ním vše a nemám ani ten nejmenší problém v ujímavosti. Evidentně víc záleží na vhodné době, kondice roubů a podnoží a dobře provedeném spoji než na nástroji. ;)
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Štěpování

09 Mar 2020, 22:40

Jednoznačně. Druh, resp. značka nože jsou pro roubování asi stejně důležité jako značka zubní pasty pro zdraví zubů. Hodně se o tom mluví a píše, ale není to to hlavní. Zásada je kvalita roubů, podnože a doba štěpování. Nůž by samozřejmě měl být ostrý. Co se týče jednostranného broušení, u tenkých čepelí (žiletka, ulamovák) je to jedno. U roubovacích nožů nevím, ale asi to velkou roli nehraje, když jsem zkusil roub říznout od sebe (opačnou stranou čepele), byl řez prakticky stejný.
IvaP
Príspevky: 784
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 11:57
Bydlisko: u Přerova

Štěpování

10 Mar 2020, 00:10

To je krásný žabikuch. Já používám nožík z Mikovu, no tedy mimo sezónu ho používám na čištění hub, krájení jablek, řezání špagátu... Když je potřeba, tak přibrousím, z obou stran.
U Přerova, 270 m.n.m.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Štěpování

10 Mar 2020, 12:30

Jelikož nejsem příliš manuálně zručný používal jsem u většiny roubů, samozřejmě mimo hrubých, ale těch zas tolik nebylo, žiletku. A pižlal jsem je na prkénku z měkkého dřeva.
Řešit nějaké jednostranné nebo oboustranné broušení mě nikdy nenapadlo.
Ale pravdou je, že jsem rouboval vždy jen za kůru, nejsem žádný odborník a jiné způsoby znám jen teoreticky.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Štěpování

31 Mar 2020, 15:36

Vo februári som preštepil jabloň Lilla Seemik - dal som na ňu anglickou kopuláciou vrúble 19-ich rôznych odrôd prevažne zimných červenoplodých jabloní. Už pred rokom som na ňu naštepil rôznou technikou 4 vrúble odrody Bonita. (Aby som sa neopakoval, na foto 1 je časť môjho príspevku na túto tému ešte zo 'starého' fóra). Takže výsledkom by malo byť 21 odrôd na jednom strome. Mohlo by to byť zaujímavé, keď začnú rodiť. Len to bude treba 'ukočírovať' - vzhľadom na rôzny rastový potenciál jednotlivých odrôd a rôzne miesta ich navrúbľovania v korune zatiaľ mladého stromku. Všetkých 20 vrúbľov (Rubinolu som dal 2x) sa - zdá sa - 'chytilo', púčiky na všetkých sa 'pohli' (foto 2). To samozrejme nie je nič výnimočné, čím by sa človek mal prsiť - pri jabloniach by bolo skôr prekvapujúce, ak by sa nejaký štep neujal. Toto je jediný strom v záhrade, na ktorom bude viac než jedna odroda, tak nech to už stojí za to... IH
IMG_20200331_145545.png
IMG_20200331_145545.png (194.14 KiB) 7725 zobrazení
IMG_20200331_151027.png
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Štěpování

31 Mar 2020, 15:48

Neumím si představit, jak to budete řezat, po etapách sklízet, jak se v tom zmatku ve výsledku vyznáte. To bude chtít nějakou mapu s rozvrhem! Ale rozhodně jsem zvědavý na výsledek, zda to strom ustojí, jednotlivé odrůdy se nezahluší a všechny části budou mít kvalitní plody jako z jednotlivých stromů. ;)
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Štěpování

31 Mar 2020, 16:00

Petr z H. napísal:
31 Mar 2020, 15:48
Neumím si představit, jak to budete řezat, po etapách sklízet, jak se v tom zmatku ve výsledku vyznáte. To bude chtít nějakou mapu s rozvrhem! Ale rozhodně jsem zvědavý na výsledek, zda to strom ustojí, jednotlivé odrůdy se nezahluší a všechny části budou mít kvalitní plody jako z jednotlivých stromů. ;)
Najväčší problém bude ten rez, teda udržať korunu ako-tak symetrickú a zároveň rešpektovať rastový potenciál a typ rodivosti jednotlivých odrôd. Toto som sa snažil zohľadniť už pri umiestňovaní jednotlivých štepov v korune. V ostatnom problém nevidím, mapu nebudem potrebovať, dané odrody v čase zrelosti bez problémov rozoznám a zber na etapy mi starosti robiť nebude. A ak by to aj nevyšlo, nič sa nedeje, je to len taký experiment zahnaný až do extrému, v podstate zábavka, hra... IH
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Štěpování

31 Mar 2020, 16:38

Kdysi jsem taky něco podobného spáchal. Starší booskopskou jsem komplet přerouboval, za kůru, asi deseti červenoplodými odrůdami. Většinou bezejmennými z mého okolí. Prvních pár let to vypadalo hrozně, ale jak rány zarostly tak už bez problémů a s minimem řezu. Vlastně jsem jen časem odstraňoval nadbytečné rouby z hrubých kosterních větví.
(Původně jsem chtěl naroubovat různobarevné odrůdy, ale bylo mi to přísně zakázano).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Neregistrovaný

IP:  51.246

Štěpování

31 Mar 2020, 17:58

V knize o řezu ovocných stromů ( Bischof, Herbert a Sus, Jozef, Řez ovocných stromů ) autor dal fotku starého stromu, na který prý narouboval 50 různých odrůd, je to ale fotka hned po naroubování.
Napísať odpoveď