Nové příspěvky

Lída
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 16 Máj 2020, 22:10
Bydlisko: HK 235 mnm

Nové příspěvky

21 Dec 2020, 16:51

Dobrý den, občas se mi stane, že kliknu na "nové příspěvky" a nezobrazí se mi nic. Nešlo by nějak udělat, aby se zobrazovaly poslední nové příspěvky bez ohledu na to, zda je předchozí stránka nových příspěvků plná, či nikoliv? Díky.
andre.marek
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 18:50
Bydlisko: Novojičínsko

Nové příspěvky

21 Dec 2020, 16:56

Doporučuji používat odkaz "Aktivní témata".
Jsou tam sice i starší, ale nejnovější jsou nahoře, navíc označené červenou ikonkou.
Novojičínsko - 320 m.n.m. a 260 m.n.m. v mrazové dolině u vody
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Nové příspěvky

22 Dec 2020, 11:15

nie som si 100% isty, ale tlacitko "nove prispevky" zobrazuje X novy prispevkov za poslednych Y hodin. A ked v priebehu tohoto intervalu "Y" nikto na fore nic nenapise, zobrazi sa "prazdny vysledok". Suhlasim s andre.marek, to co hladate sa skryva pod tlacitkom "aktivne temy" - vzdy zobrazuje posledne aktivne prispevky.
Lída
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 16 Máj 2020, 22:10
Bydlisko: HK 235 mnm

Nové příspěvky

22 Dec 2020, 13:32

Díky moc a přeji všem tady krásné Vánoce
Prílohy
Krásné Vánoce.jpg
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Nové příspěvky

22 Dec 2020, 15:17

já myslim že to funguje trochu jinak.
Kdyz na forum vstoupite/prihlasite se , system si z cookies zjistí kdy jste tu byla naposledy (poslední aktivita) a udělá Vám select mezi časem poslední aktivity a současným časem. ale ruku do ohne za to nedam :D
Taky Všem přeji klidné svátky a PF2021 :thumbup:
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Nové příspěvky

28 Aug 2023, 07:43

Jsem si vědom, že existuje možnost "Aktivní témata", stejně se ale zeptám ještě jednou podobně jako původní dotaz, jen s upřesněním: nebylo by možné nastavit poslední sloupec v přehledu témat tak, aby se místo sloupce "polední příspěvek" zobrazoval sloupec "poslední nepřečtený příspěvek"? Tedy pokud to systém umožňuje (nemám ponětí, jak se se systémem pracuje, ale zřejmě by se jednalo pouze o drobnou úpravu SQL dotazu?). Pokládál bych to za užitečnější proklik než ten stávající, protože pokud člověk nečte vše pravidelně, hodí ho ten odkaz pouze zpět tam, co už si přečetl, ale ostatní podtémata zůstanou nepřečtená a musí je ručně projít. Spojilo by to dohromady výhodu zachování tématického řazení a proklik na nejnovější nepřečtený příspěvek. V těch "aktivních tématech" je to totiž vše naházeno za sebou, a člověk, který se třeba zajímá jen o zeleninu, se k ní skrz diskutovanější témata o stromech, která jsou vepředu, nemusí vůbec pohodlně (bez řazení) dobrat ...
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
Napísať odpoveď