Rozbiehame sa

vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 11:45

MrBig46 napísal:
01 Aug 2023, 10:27
Jste na omylu, o pana Ivo Kotrleho se vůbec nejednalo. On dokonce pochopil, že pro zahrádkářskou komunitu bude přínosem, když zveřejní své poznatky o rezistenci odrůd vinné révy k chorobám ( plísni a padlí). Je to jeho volba. Tímto mu děkuji. Špatně jste si to vyložil. Už se nebudu v tomto vlákně k ničemu vyjadřovat.
Vladimír
Aha, tak to jsem pochopil špatně.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 12:06

Ja už len ako ozaj posledné dodám, že spolu s Milošom Vysloužilom (teda každý zvlášť 😀) pravidelne publikujeme články s ovocinárskou tematikou v časopise 'Sady a vinice'. Sú to už dvojciferné počty článkov, ktoré potom zakaždým 'zavesíme' aj tu na fóre, aby boli dostupné aj tým, ktorí 'Sady a vinice' nečítajú. Žiadnu 'zásluhu' si za to ale nerobím.
Neviem ako Miloš, ale ja písať články, blogy či obyčajné príspevky na Zahrada.cz neplánujem. IH
MrBig46
Príspevky: 370
Dátum registrácie: 22 Mar 2020, 20:56

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 12:18

Musím odpovědět. To byl jen takový návrh. Nemohu nic víc než respektovat Vaše rozhodnutí. Jnak si udělejte ve fóru pořádek, protože takové příspěvky by zde padat neměly, možná by měly být smazány. Pochopitelně to není má starost, nechci se plést do kompetence admina. Ani horší invektivy se mě nemohou dotknout, zvláště když přispěvatele znám z jeho dřívějšího púsobení na Zahrada.cz.
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1060
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 12:44

MrBig46 napísal:
01 Aug 2023, 12:18
Musím odpovědět. To byl jen takový návrh. Nemohu nic víc než respektovat Vaše rozhodnutí. Jnak si udělejte ve fóru pořádek, protože takové příspěvky by zde padat neměly, možná by měly být smazány. Pochopitelně to není má starost, nechci se plést do kompetence admina. Ani horší invektivy se mě nemohou dotknout, zvláště když přispěvatele znám z jeho dřívějšího púsobení na Zahrada.cz.
P.Vladimíre, toto jsou některé z vašich výroků:

Možná by pomohlo, kdybyste začali konečně pro zahrádkáře něco pořádného dělat.

Je úplně jedno jestli to je Ferda Mravenec, IH nebo Vysloužil, Rafael, Walter, všichni mají jeden jediný cíl, poškodit tento web. Dělají to tři roky a teď se s tím ani netají.

podrazník Walter

vaši lidé

Řekl bych, že je to impotentní fórum.

fórum je takový diskuzní spolek, který zahrádkářům nic nepřináší

něco zajímavého napíše na zahrada.cz, široká obec zahrádkářů a pěstitelů ovoce by si to jistě zasloužila

admina dělají mladí lidé, kteří ještě nemají ty zkušenosti a bojí se něco smazat

udělejte ve fóru pořádek, protože takové příspěvky by zde padat neměly, možná by měly být smazány


Fakt si myslíte, že voláním po cenzuře na obou fórech a urážkami všech diskutujících dosáhnete něčeho jiného než odsouzení vlastní osoby a pohrdání od ostatních? :( Fakt si myslíte, že tímto stylem se "navrhuje" a žádá o to, aby někdo psal příspěvky ne zde, ale na druhém fóru? Proč by to dělal? Lidi si chodí pro rady raději sem, diskuze je hodnotnější, na druhém fóru se často dočkají pouze pohanění od jisté skupinky arogantních stálých diskutujících. Můžete citovat, o jakých invektivách mluvíte? Jediné invektivy, které zde padly, jsou z vaší klávesnice. Zkuste se nad sebou zamyslet, to vy jste předvedl agresi na obou fórech a pozurážel kde koho. A když už pronesete nějaké tvrzení či obvinění, zkuste si jej také obhájit.
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
walter
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 13:01

Jak už jsem psal na tomto fóru, i na českém, přispívám do obou fór. Nelíbí se mi hádky a přestřelky na fórech a jsem přesvědčený, že nikam nevedou a nikomu nepomůžou. Doufal jsem, že tohle pochopil i pan Gross, ale mýlil jsem se. Pan Gross je stále stejně zpupný a nejspíš je se svým vyjadřováním v diskuzích, ať na tom, či na onom webu spokojený. Já ne. Také do dneška nevím, proč mě pojmenoval poskokem a podrazníkem. Poskokem koho? S názorem pana Petra z H. souhlasím. Walter
MrBig46
Príspevky: 370
Dátum registrácie: 22 Mar 2020, 20:56

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 13:18

To že Walter, který si zde hraje na svatého, zveřejnil na Zahrada.cz moje civilní jméno a umožnil anonymům (kdo to asi byl, nevím ani mne to nezajímá) aby mně nadávali a psali o mně nesmysly tak to je to proč Waltera považuji za .......
Vladimír
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2200
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 13:48

Já osobně nechovám k zahrada.cz nějakou zášť či nenávist!

Jen nevidím žádný smysl psát na dvě podobně nebo stejně zaměřená fóra.
Stačí mi jedno a to kde se mi z různých důvodů líbí víc.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 13:56

MrBig46 napísal:
01 Aug 2023, 13:18
To že Walter, který si zde hraje na svatého, zveřejnil na Zahrada.cz moje civilní jméno a umožnil anonymům (kdo to asi byl, nevím ani mne to nezajímá) aby mně nadávali a psali o mně nesmysly tak to je to proč Waltera považuji za .......
Vladimír
Pán Vladimír, prečo zasa zavádzate (nechcem použiť presnejšie slovo) ? Vaše civilné meno ste na Zahrada.cz zverejnili buď vy sám, alebo administrátori vášho fóra - viď foto v prílohe. Na fóre ste sám upozornili na svoje články či blogy (či čo to je) - a tie sú podpísané vaším plným menom.
Čo s tým má preboha spoločné pán Walter ???

Za seba poviem už len toľko: súhlasím s tým, že tieto debaty sú kontraproduktívne a nikam nevedú. Na druhej strane - na tom, čo som na tomto vlákne DNES napísal, by som nezmenil ani čiarku. Za každým jedným slovom si stojím.
Iste - ľahšie je od problémov odvrátiť zrak, človek potom sám nemá problémy. Nie som taký a už iný nebudem. Predpokladám, že aj teraz sa vynorí nejaký anonym a pichne si spoza bučka. Na rozdiel od takýchto ľudí sa pod svoje názory podpisujem. A v prípade tohto vlákna úmyselne svojím plným menom, a nie nickom. IH


Screenshot_20230801-134201_Chrome.jpg
vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 14:42

Ivan Hlavatý napísal:
01 Aug 2023, 12:06
Ja už len ako ozaj posledné dodám, že spolu s Milošom Vysloužilom (teda každý zvlášť 😀) pravidelne publikujeme články s ovocinárskou tematikou v časopise 'Sady a vinice'. Sú to už dvojciferné počty článkov, ktoré potom zakaždým 'zavesíme' aj tu na fóre, aby boli dostupné aj tým, ktorí 'Sady a vinice' nečítajú. Žiadnu 'zásluhu' si za to ale nerobím.
Neviem ako Miloš, ale ja písať články, blogy či obyčajné príspevky na Zahrada.cz neplánujem. IH
Přinutit se napsat delší souvislý text (tím nemyslím plk tady na fóru) je čím dál obtížnější, a to i tam, kde jsem to přislíbil.
Hodnota diskuzního fóra je především v jeho pružnosti, v rychlých reakcích na dotazy, přizpůsobení aktuálnímu ročnímu období a počasí. Obšírnější článek toto neumí. V tuto dobu je navíc na nejrůznějších webech nepřeberné množství vědeckých i "vědeckých" pojednání o čemkoli. Napsat něco smysluplného a nebýt plagiátorem, je těžké...
walter
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Rozbiehame sa

01 Aug 2023, 15:20

opravdu mě to mrzí, ale tyhle lživé výpady pana Grosse zde na tomto fóru nemohu jen tak přejít. Pan Gross představil své příjmení v okamžiku, kdy se pro Zahrada.cz rozhodl psát blogy. Ostatně to byla jedna z podmínek a nabídek, že dotyčný pisatel bude psát blog pro redakci pod svým jménem a příjmením. Také opravdu jsou příspěvky, na které sám pisatel na diskuzních stránkách upozorňuje, s nadpisem pisatele Vladimír Gross. V diskuzi Změny ve fóru +++, vše je dohledatelné na stránkách Zahrada.cz, pan Gross 17.7. popisuje příteli s nickem Lysenko, jak začal psát do blogu, zde také zmiňuje, že tehdy uvedl své celé jméno a příjmení. Já jsem použil příjmení Gross v diskuzi až 25.7. a vzhledem k tomu, že toto příjmení je veřejně dostupné pro všechny čtenáře článků redakce Zahrada.cz, nepovažuji to za prohřešek. Walter
Naposledy upravil/-a walter v 01 Aug 2023, 15:45, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď