více kategorií

kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

více kategorií

22 Feb 2022, 14:07

Dobry den,
napad to nie je zly, ale tuto vlastnost forum neposkytuje. Muselo by sa to rucne naprogramovat. Budem uprimny: nemam na to cas a ani chut. Ak by sa ale nasiel nejaky dobrovolnik, napr. student IT s presahom do zahradkarcenia, moze sa realizovat.
Nejake rozsirenie typu "galeria" sice existuje, ale povodny autor tiez nema cas to nadalej udrziavat a po lahkom preskumani sa mi zda, ze to zobrazuje len obrazky z konkretnej galerie a nie podla tem/autorov/prispevkov - ako spominane vy.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

více kategorií

22 Feb 2022, 15:48

kvas napísal:
22 Feb 2022, 14:07
Dobry den,
napad to nie je zly, ale tuto vlastnost forum neposkytuje. Muselo by sa to rucne naprogramovat. Budem uprimny: nemam na to cas a ani chut. Ak by sa ale nasiel nejaky dobrovolnik, napr. student IT s presahom do zahradkarcenia, moze sa realizovat.
Nejake rozsirenie typu "galeria" sice existuje, ale povodny autor tiez nema cas to nadalej udrziavat a po lahkom preskumani sa mi zda, ze to zobrazuje len obrazky z konkretnej galerie a nie podla tem/autorov/prispevkov - ako spominane vy.
Jistým řešením by bylo, kdyby každý, kdo přikládá ke svému příspěvku fotku, by současně uložil jeji kopii do zvláštního vlákna "Obrázky". Aby to bylo přehledné, musel by u kopie být napsán odkaz na příspěvek, z něhož pochází. Což nevím, jestli by se každému chtělo.
walter
Príspevky: 703
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

více kategorií

22 Feb 2022, 16:14

kvas napísal:
22 Feb 2022, 14:07
Dobry den,
napad to nie je zly, ale tuto vlastnost forum neposkytuje. Muselo by sa to rucne naprogramovat. Budem uprimny: nemam na to cas a ani chut. Ak by sa ale nasiel nejaky dobrovolnik, napr. student IT s presahom do zahradkarcenia, moze sa realizovat.
Nejake rozsirenie typu "galeria" sice existuje, ale povodny autor tiez nema cas to nadalej udrziavat a po lahkom preskumani sa mi zda, ze to zobrazuje len obrazky z konkretnej galerie a nie podla tem/autorov/prispevkov - ako spominane vy.
Děkuji za vysvětlení. Walter
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

více kategorií

22 Feb 2022, 20:38

p. Walter, dali ste mi chrobaka do hlavy! :) Este som trochu googloval a mam taky pocit ze vyhladavanie (search.php) na fore by sa dalo rozsirit o tuto moznost, "relativne" jednoducho. Suhlasim, ze by sa tu tato funkcia "uzivila", aj mne sa uz par-krat stalo, ze som hladal nejaky obrazok ale nevedel som od koho to bolo.

Ako som spominal, mam teraz rozrobene pracovne veci, takze v blizkej dobe sa k tomu nedostanem, ale myslim na to a ked budem potrebovat trochu precistit hlavu od pracovneho progrošenia, tak si trochu poprogroším nepracovne.
walter
Príspevky: 703
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

více kategorií

22 Feb 2022, 20:47

úžasné, ještě jednou moc děkuji a přeji příjemný večer. A držím palce, ať se to povede. :thumbup: Walter
Napísať odpoveď