Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 10:39

Na podnet uzivatela "Jozo ZA" zakladam 2 nove temy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta" a prosim uzivatelov, specialne p. Fialu, aby rozne kuriozne temy (napr. modre vcely, netopiere, rozne tvary ovocia, atd..) davali do tychto tem. Taktiez novinky zo sveta, rozne krizence, nove odrody a dalsie u nas netypicke plodiny prosim zakladat v "Novinkach". Verim, ze to pomoze k sprehladneniu fora.

Zaroven po dlhsej odmlke tu vitam p. Fialu a verim, ze temou "Novinky zo sveta" som mu (a nie len jemu) urobil aspon trochu radost. Ked bude mat hociktory navstevnik fora zaujem, co sa nove deje vo svete, staci ist do "Noviniek" a nemusi sa prehrabavat ostatnymi temami, ktore sa uz venuju specifickejsim otazkam.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 14:10

..."A rieka tečie" (dobrý film).

..."Akoby hrach na stenu hádzal" (pekné príslovie).

😀😀😀 IH
Jožo ZA
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 30 Apr 2021, 14:25
Bydlisko: Žilina, 420 m.n.m

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 14:24

Myslím že došlo k nedorozumeniu. Vy ste to pochopili "správne", teda že by mohlo byť jedno vlákno napríklad Novinky v sekcii Jablone a tam by sa vkladali všetky info o nových odrodách. Admin ale vytvoril celú sekciu "Novinky vo svete", kde vznikajú stále nové vlákna, každé pre inú odrodu. To veľmi nemá zmysel, keďže človeku čo otvára fórum tlačítkom "Nové príspevky", sa zobrazí smršť tém, namiesto jednej - dvoch. Admin teda z mojho pohľadu nemusel robiť nič. Stačilo by, keby sa tak zariadil autor príspevkov. Kľudne vytvoriť si teda Novinky aj v Hruškách , Slivkách a inom ovocí a potom do nich len pridávať ďalšie odrody.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 14:26

" ..."A rieka tečie" (dobrý film).

..."Akoby hrach na stenu hádzal" (pekné príslovie)."

Toto je nejaky druh inotaje, ktoremu nerozumiem😀 resp. nechapem ako to suvisi s temou. Pretoze nove prispevky uz su v novinkach.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 14:31

Jozo ZA, zacinam chapat. Sranda ake lahke je sa nepochopit. Pretoze ja by som spravila to iste co Milan a podla mna by to bolo v poriadku, ved je to v Novinkach.
Asi to bolo treba lepsie vysvetlit aj pre ludi ako som ja😀
😀
Naposledy upravil/-a ariadna30 v 04 Feb 2022, 15:15, upravené celkom 1 krát.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 14:53

To vytvorenie sekcie 'Novinky...' som celkom nepochopil. Nové príspevky sa tak či tak zobrazujú samostatne - čo znamená, že väčšinou si ich niekto raz pozrie, a tým to končí, neskôr sa k nim už málokto vráti, ak vôbec. Sekciu 'Novinky...' asi málokoho napadne otvoriť. Ja som - možno nesprávne - predpokladal, že tieto príspevky o novinkách budú v TOMTO vlákne. IH
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 15:08

A keby sa Milanovi vytvorila samostatná téma "Milan Fiala", kde by pridával svoje zaujímavosti a postrehy? Lebo aj keď sa to teraz vyrieši a témy vzniknú ako treba, obávam sa, že príspevky bude musieť na správne miesto denne presúvať admin.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 15:18

Pre ludi ktori pozeraju prispevky cez Aktivne temy, to asi situaciu neriesi.
Riesenie je jeden jediny prispevok, ktore bude Milan spravovat tak, ze da UPRAVIT prispevok Novinky a uz to tam len bude postupne pridavat tym ze klikne na to znacku pero, ktorym sa prispevok upravuje.
Dufam ze som to nejak zrozumitelne vysvetlila😀
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 15:20

Tak ked sa tak citam tak nie az tak jasne😀
Myslim novinky v hruskach, novinky v jablkach atd. Ale proste vzdy len uprava prispevku.
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Nové témy "Kuriozity" a "Novinky zo sveta"

04 Feb 2022, 15:27

Až taký problém v zahltení zobrazenia nových príspevkov nevidím (jednorazová záležitosť). Skôr mi prekáža, keď listujem napríklad sekciu jablone a väčšina tém je jednopríspevkových o novinkách vo svete (dlhodobá záležitosť). Ale je to iba môj pohľad, ostatní to môžu vidieť inak.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
Napísať odpoveď