Jak založit nové vlákno?

Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jak založit nové vlákno?

14 Mar 2020, 17:17

Co jsem tak viděl na jiných forech, tak s tím nikde nemají problém.
Teda pokud se nejedná o něco úplně od tématického zaměření, nebo to tam píše nějaký nováček a zjevně jen s reklamním účelem nebo propagací něčeho svého a jen kvůli tomu se tam přihlásil a napsal to tam.
To se všude samozřejmě nemilosrdně banuje!
*
Ale jinak mi ty odkazy apod., přijdou přínosné. Nikdo nemůže přečenichat celý net, ani i jen odkazy z vyhledávačů na konkrétní zadání.
A přebírat, kopírovat texty z jiných webů bez uvedení zdroje mi přijde přinejmenším neslušné.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Jak založit nové vlákno?

14 Mar 2020, 22:01

jasne, nie je problem:

Užitečné odkazy, odborné knihy a příručky

presne ako pise Rafael, takato kniznica je urcite uzitocna, pokial to ale bude reklama, cisto propagacny post alebo SEO backlink, zmazem ho bez pardonu a ak sa to bude opakovat, bude aj ban. Len Vas vsetkych prosim, neuploadujte sem ziadne PDF knihy a ine materialy, ku ktorym nemate autorske prava, nerad by som riesil otazku autorskych prav s OSA (Ochranný svaz autorský). Proste diskutujme, odkazujte na akekolvek uzitocne materialy pre ostatnych, ale v ramci zakonov CZ/SK republiky.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jak založit nové vlákno?

19 Mar 2020, 12:58

Já nevím, camrat se teď nikde rozhodně nechystám, na nějakou výsadbu už nemám sil a tak.
Jen mě to tak napadlo.
Byl by zájem o takové téma?
Nákup stromků, keřů apod. v době mimořádných virových opatření.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jak založit nové vlákno?

26 Mar 2020, 15:22

Chtěl poprosit o založení nového vlákna v tématu Drobné ovoce.
Něco ve smyslu Dřín jako drobné ovoce.
Děkuji.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Jak založit nové vlákno?

26 Mar 2020, 15:52

Povodne som Vam chcel odpovedat, ze by bolo lepsie, keby ste pouzili forum "Vseobecne dotazy" - ale kedze chcete vlakno o drieni, tak to zrejme vseobecne nebude. Navrhujem preto vytvorit forum "Ruzne drobne ovoce / Rozne drobne ovocie" v sekcii "Drobne ovocie" a tam by potom okrem vlaken o drieni isli v buducnosti vsetky dotazy okrem revy a citrusov. Mne osobne sa zda drien priliz okrajovy na to, aby si zasluzil vlastne vlakno ;) Ak je tu ale viacero diskutujucich, ktori si su nazoru, ze drien potrebuje vlastne forum, nebranim sa tomu. Ked bude samozrejme viacero dotazov na nejaky druh drobneho ovocia, vytvorim pren samostatne forum a vlakna sa presunu tam. Moze byt?
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jak založit nové vlákno?

26 Mar 2020, 16:06

Ano, máte pravdu. Neměl jsem dobrý nápad. Ten Váš je daleko lepší!
Ruzne drobne ovoce / Rozne drobne ovocie" v sekcii "Drobne ovocie"
Tam by se mohlo psát o méně známých a málo pěstovaných druzích aniž by to bylo na úkor přehlednosti fora.
*
(Napadlo mě to, napsal jsem takový malý přehled dřínů a nevěděl jsem kam s tím...).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jak založit nové vlákno?

26 Mar 2020, 18:20

Děkuji.
Ale pokud je to OT, nezajímavé, plevelící apod., tak to klidně odstraňte. Nebude mi to vadit.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Jak založit nové vlákno?

26 Mar 2020, 18:35

Nevidim najmensi dovod to mazat. Skor naopak, takychto zoznamov odrod, ktore obsahuju aj realne skusenosti a poznatky z pestovania, asi na nete vela nebude a v buducnosti sa to moze niekomu hodit.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jak založit nové vlákno?

26 Mar 2020, 18:40

Ale to nejsou žádné mé praktické zkušenosti!
Jen jsem to vyčenichal na netu a snažil se při tom i porovnávat různé zdroje. I když pravdou je, že se všude hodně opisuje...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Napísať odpoveď