Rozbiehame sa

kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Rozbiehame sa

02 Mar 2021, 13:43

zrejme som sa nepresne vyjadril:

sucasny design by zostal zachovany, len by pribudla moznost prepnut sa zo sucasneho svetleho do tmaveho rezimu. kedze to ale nikto nepotrebuje, zostaneme pri sucasnom svetlom designe.

dakujem za vase nazory.
Sáša
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 09 Mar 2021, 21:38

Rozbiehame sa

09 Mar 2021, 21:40

Gratuluji k prvním narozeninám, nám všem.

Aktuálně jedna z mála příležitostí, kdy říct "byl to povedený rok."
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Rozbiehame sa

09 Mar 2021, 22:25

Sáša napísal:
09 Mar 2021, 21:40
Gratuluji k prvním narozeninám, nám všem.

Aktuálně jedna z mála příležitostí, kdy říct "byl to povedený rok."
Pripájam sa k 'sebagratulácii'. Ukazuje sa, že exodus z 'totáčfóra' a založenie 'vzdorofóra' malo zmysel. Je tu lepšia atmosféra a najmä liberálny režim, ktorý až na úplné výnimky nie je zneužívaný, admin Marek musel len výnimočne siahnuť k represáliám (mazaniu). Tá tvrdá cenzúra na 'starom' fóre je niekedy až komická, často sa niektoré príspevky 'objavia' až s latenciou jedného dňa, keď sa cenzorovi konečne uráčilo ich 'pustiť'. Ale to už nie je náš problém, chvalabohu. IH
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Rozbiehame sa

10 Mar 2021, 06:44

Vsetky sviatky a vyrocia si pamatam na sto percent, ale toto mi nejak ani netklo. Tak vsetko najlepsie a este lepsie vsetkym🥂🍾💐
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Rozbiehame sa

18 Sep 2021, 21:41

Keď som si teraz večer pozrel prehľad dnešných príspevkov na tomto našom fóre, tak mám z toho naozaj veľmi dobrý pocit. Nerozbiehame sa, my už sme rozbehnutí - a to poriadne 🙂. V priebehu jedného dňa spústa zaujímavých príspevkov (zaujali ma trebárs tie od Mikeša13 o menej pestovaných odrodách jabloní, ale aj ostatné boli super).
Občas nazriem na 'staré' totáčfórum, z ktorého sme mnohí čo tu sme 'emigrovali'. Nerád by som za každú cenu porovnával kvalitu resp. prínos príspevkov tu a tam, ale každý súdny človek musí vidieť ten rozdiel (hovorím teraz o ovocinárskych príspevkoch, ostatné tam nečítam). A to nám niektorí veštili skorý zánik...
Takže dovoľte mi vyjadriť potešenie z toho, že to tu tak parádne 'frčí'. Nech nám to teda ešte dlho vydrží. Je mi cťou byť súčasťou tohto fóra. IH
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Rozbiehame sa

20 Sep 2021, 13:35

Pekne zhrnute a napisane👍👍
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Rozbiehame sa

20 Sep 2021, 16:46

Na starou zahradu nechodím už vůbec. Něco jsem potřebovala najít, chtělo to po mně přihlášení či co, které si dávno nepamatuju a byla jsem líná ho jít hledat. Tak nic, tím jsme spolu skončili, asi definitivně ;)
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Rozbiehame sa

14 Nov 2021, 23:18

Ja som objavil toto forum len pred par dnami.
Tiez som kedysi na "totacfore" posobil, tiez ma pravidelne velmi hnevali praktiky cenzora ako za "totaca".
Uz vtedy som si pomyslel, ze ten admin vobec nepochopil, ze najvacsou a skutočnou hodnotou dobreho fora, nie je technologia toho fora - a urcite nie taky administrator, ale su to jeho bezni clenovia.
V ich príspevkoch je ta skutocna hodnota fora a prave oni su ti, ktori vytvaraju kvalitu fora.
A nepochopil ani to, ze sa relativne lahko moze stat, ze tu kvalitu ktoru on na fore za dlhe roky postupne ziskal, moze velmi rychlo stratit, ked jeho clenovia prejdu na priatelskejsie forum.
A ten prechod sa moze udiat velmi rychlo.
Tesi ma, ze toto je to priatelskejsie forum.
Dakujem vsetkym tym co iniciovali toto forum, vytvorili ho a hlavne ho naplnaju kvalitnymi, fundovanymi a dobre mienenymi prispevkami.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Rozbiehame sa

15 Nov 2021, 09:10

rony napísal:
14 Nov 2021, 23:18
...hnevali praktiky cenzora ako za "totaca".
Uz vtedy som si pomyslel, ze ten admin vobec nepochopil...
Tam ide v prvom rade o reklamu. Je to biznis. Prispievatelia sú len trpeným 'vedľajším prostriedkom', bez ktorého by to bohužiaľ nešlo. Zakázali im vzájomné súkromné správy a akonáhle len trochu vybočia z 'témy' (o čom rozhoduje úzkoprsý admin), nastupuje tvrdá cenzúra. Ja mám pocit, akoby ten admin na 'totáčfóre' ani nebol záhradkár. Dr.Vysloužil tam mal vyše 17000 príspevkov, ktoré boli "o niečom", mali ho doslova 'nosiť na rukách'. Namiesto toho ku koncu musel čakať ako žiačik, či mu nejaký truhlík schváli príspevok. Absurdné. IH
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Rozbiehame sa

15 Nov 2021, 11:53

Anebo mé diskuze tam s p. Šlosarem. Ne, že by smazali všechno. Jen něco, takže celé psaní pozbylo smyslu a nakonec jsme tam oba díky tomu místy vypadali jako blbci.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Napísať odpoveď