Akce na Zahrada.cz

Tu si možete vyskúšať založenie témy, vkladanie príspevkov, príloh a pod.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2200
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Akce na Zahrada.cz

29 Jún 2023, 13:15

Mi rozhodně ne. Naopak jsem velmi rád, že jste tady taky.
*
Žádnou velkou zášť vůči staré zahradě nemám, jen, že tady se mi líbí z mnoha důvodů víc
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hawkeye
Príspevky: 2404
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Akce na Zahrada.cz

29 Jún 2023, 13:28

walter napísal:
29 Jún 2023, 12:41
jen doufám, že vám všem tady nevadí, že já občas přispívám sem i tam. Walter
Vôbec nevadí, pán Walter. Je to v pohode, veď takých je tu viac. Nikdy by ma nenapadlo niekomu vyčítať, že niekam prispieva, nebodaj mu niečo také určovať či zakazovať. Vaše príspevky si vždy rád prečítam a obrázky pozriem.
Avšak pán 'chairman', ktorého sa týka príspevok dr.Vysloužila, je neférový človek, opakovane bez príčiny rýpajúci a nezmyselne provokujúci. Jeho opakované "vyzývanie" dr.Vysloužila na 'starom' fóre je smiešno-trápne, detinské a úmyselne podlé. Napokon, istý čas 'chairman' prispieval aj tu. Zasmradil a zmizol. Nič mu nebráni, aby sem prispieval znovu. Možno len jeho zloba, urazená ješitnosť a nenávisť voči niektorým ľuďom z tohto fóra. A k tomuto fóru ako takému, ktorému nevedia odpustiť, že odmietlo totalitné maniere na Zahrada.cz. A ktorému veštili krátky život. 😉😀😁 H.
Naposledy upravil/-a Hawkeye v 29 Jún 2023, 20:54, upravené celkom 1 krát.
Jitka
Príspevky: 1163
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Akce na Zahrada.cz

29 Jún 2023, 20:05

Taky mi třídění: běžte si tam, nebo onam, přijde jako snaha oplotit internet.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2200
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Akce na Zahrada.cz

15 Júl 2023, 20:15

Mám strach co by tam ten jejich systém který nechápu a nechce se mi s ním bojovat udělal
Možná to zkusím, možná ne.
Já to tady taky čtu. Ale psát se mi tady nechce. Celé to prostředí tady mi přišlo a přijde uživatelsky velmi nepřívětivé.
Nechce se mi s tím trápit.

A to nezmíňují nejrůznější podivné cenzorské zásahy v minulosti.
Teď nejsem v obraze. Cenzura už asi není jako v minulosti, ale ty uživatelské možnosti....

Nejsem žádný IT zdatný, ale i tak nechápu proč se pokoušíte o něco co neumíte.

Spousta, nebo většina fór osvědčeně funguje na něčem takovém:

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited.
www.phpbb.cz
*
Takže znovu, proč se snažíte o něco co neumíte a nepoužijete osvědčený, zdatnější a propracovanější systém který toho umí daleko více.

Rafael.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Neregistrovaný

IP:  9.132

Akce na Zahrada.cz

15 Júl 2023, 23:31

Rafael napísal:
15 Júl 2023, 20:15
Mám strach co by tam ten jejich systém který nechápu a nechce se mi s ním bojovat udělal
Možná to zkusím, možná ne.
Já to tady taky čtu. Ale psát se mi tady nechce. Celé to prostředí tady mi přišlo a přijde uživatelsky velmi nepřívětivé.
Nechce se mi s tím trápit.

A to nezmíňují nejrůznější podivné cenzorské zásahy v minulosti.
Teď nejsem v obraze. Cenzura už asi není jako v minulosti, ale ty uživatelské možnosti....

Nejsem žádný IT zdatný, ale i tak nechápu proč se pokoušíte o něco co neumíte.

Spousta, nebo většina fór osvědčeně funguje na něčem takovém:

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited.
www.phpbb.cz
*
Takže znovu, proč se snažíte o něco co neumíte a nepoužijete osvědčený, zdatnější a propracovanější systém který toho umí daleko více.

Rafael.
Je velký rozdíl mezi tím udělat si nové phpBB fórum na "čisté louce" a začleněním existujícího fóra na zahrada.cz do phpBB, které je naprogramované jinak, data v databázi jsou jinak ukládané atd.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2200
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Akce na Zahrada.cz

16 Júl 2023, 14:28

Posílat to nebudu. Nechci tam jitřit vášně a vyvolávat nějaké spory a zášť.
*
Já jen, že to uživatelské prostředí mi přijde velmi nepřívětivé. Ale třeba je to tím, že jsem si zvyknul na jiná fóra, postavená na jiném systému, která nabízejí daleko více možnosti a komfortu.
Anebo jsem ten systém nepochopil. Nevím, nejsem IT odborník. Ale i tak, možná chápu, že zkulturnit takové obrovské fórum asi nebude zrovna jednoduché.
Asi daleko složitější než vybudovat nové na "zelené louce".

A to jim přeji ať se to podaří a bude to tam vypadat jako běžná, normální fóra!
*
Možná taky trpí něčím takovým. Popisovat to nebudu, ale kdo chce ať koukne tady:
https://dfens-cz.com/zazmrdovano-reloaded/
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
walter
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Akce na Zahrada.cz

16 Júl 2023, 15:10

na mě je to moc dlouhé,stačily mi první 3 odstavce.No,asi má pisatel pravdu. Ale holt se s tím musíme vyrovnat. Lidé jsou všelijací. Tolerance skoro zmizela. Co se líbí jednomu,to druhému nevoní. Někdo má životní zkušenosti,jiný si teprve na ostatních brousí drápy. A jak to má řešit správce,co je lepší,cenzurovat všechno nebo vůbec nic? W.
vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Akce na Zahrada.cz

16 Júl 2023, 16:03

Návštěvník napísal:
15 Júl 2023, 23:31
Rafael napísal:
15 Júl 2023, 20:15
Mám strach co by tam ten jejich systém který nechápu a nechce se mi s ním bojovat udělal
Možná to zkusím, možná ne.
Já to tady taky čtu. Ale psát se mi tady nechce. Celé to prostředí tady mi přišlo a přijde uživatelsky velmi nepřívětivé.
Nechce se mi s tím trápit.

A to nezmíňují nejrůznější podivné cenzorské zásahy v minulosti.
Teď nejsem v obraze. Cenzura už asi není jako v minulosti, ale ty uživatelské možnosti....

Nejsem žádný IT zdatný, ale i tak nechápu proč se pokoušíte o něco co neumíte.

Spousta, nebo většina fór osvědčeně funguje na něčem takovém:

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited.
www.phpbb.cz
*
Takže znovu, proč se snažíte o něco co neumíte a nepoužijete osvědčený, zdatnější a propracovanější systém který toho umí daleko více.

Rafael.
Je velký rozdíl mezi tím udělat si nové phpBB fórum na "čisté louce" a začleněním existujícího fóra na zahrada.cz do phpBB, které je naprogramované jinak, data v databázi jsou jinak ukládané atd.
Nerozumím tomu. To nové fórum na zahrada cz se nijak nezměnilo, žádné nové funkce nenabízí. Změnil se jen majitel a trochu grafika (těžko říci, zda k lepšímu).
walter
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Akce na Zahrada.cz

16 Júl 2023, 16:21

změna spočívá v tom, že nová redakce komunikuje,reaguje na maily, odpoví. A v diskuzi nemaže žádné příspěvky,tedy ale ani příspěvky trollů, či hulvátů. A toho teď někteří využívají. W
walter
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Akce na Zahrada.cz

16 Júl 2023, 16:25

No a taky nabízí diskutujícím založení blogu,pokud jsem si všiml tak pár článků už tam má pan Vladimír (Gross), jinak Mr. Biggg. W.
Napísať odpoveď