Akce na Zahrada.cz

Tu si možete vyskúšať založenie témy, vkladanie príspevkov, príloh a pod.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Akce na Zahrada.cz

18 Máj 2023, 15:48

Nejspíš jim jde o to, aby se návštěvnost stránek přiblížila bývalým hodnotám.
Jitka
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Akce na Zahrada.cz

18 Máj 2023, 17:47

Spíš klasické články o pěstování a zahradě. Dělá to stálou návštěvnost, třeba receptar má tyhle copy a paste články.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Akce na Zahrada.cz

23 Máj 2023, 17:24

Nějak mi to nedalo a musel jsem.
(S formátováním, s vyrazňováním jsem se trápil a vzdal to.
Takový možná test tolerance a úvaha. Tak se prosím neuražte!

Chcete teď založit tady nějaký blog.
Odborný a lákate do něj zkušené pěstitelé a zahrádkáře.
Ale víte, že to dá jistou práci něco smysluplného napsat. A zabere to i nemalý čas.
A to se teď bavím jen o krátkých příspěvcích v běžném foru a ne o nějakém blogu.

(Nějaké své blogy jsem kdysi s kolegou na nějaké takové podobné nabádání taky zkusil založit.
Bohužel ne na svém.
A někomu se nelíbily, spousta práce a psaní vniveč a smazány.
A komunikace s majitelem ve smyslu, že to chápeme.., dobrá stalo se, ale ať nám aspoň vrátí naše příspěvky, psaní. Jen ty naše! Odpověď žádná..
A tak další pokus, další dotaz: Čím jsme porušili pravidla a proč jsme byli smazáni?
Taky žádná odpověď).
*
Tím chci jen říct, že byla chyba na naši straně, že nic jsme si bláhově nezalohováli a tím přišli o dost.
*
A těžko věřit i Vám, po zkušenostech s bývalými adminy a cenzory, že to teď bude jinak.

Podařilo se jim odsud vyštvat ty nejlepší příspivatelé, odborníky, lidi s největším počtem jak inspirativních tak i radicích příspěvků a teď chcete udělat nějakou renezanci?

Situace tady už byla neudržitelná, tak si raději udělali své forum:
index.php
kde se cítí líp a tak nějak bez přehnané cenzury.

Nebudu jmenovat koho tím konkrétně myslím, ale každý čtenář asi bude vědět a domyslí si.
*
Jen ještě musím dodat a zdůraznit, že já se k nim neřadím ani náhodou. Nemůžu jim v ničem konkurovat protože jsem jen obyčejný tláchal a skoro úplný a jen trochu poučený laik.
*
Možná by to chtělo nějakou veřejnou omluvu pro ně aby ten Váš web získal zase nějakou reputaci jako měl kdysi.

Rafael.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hawkeye
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Akce na Zahrada.cz

23 Máj 2023, 20:27

Pre Rafaela: Chápem Vaše rozhorčenie, možno ale nie je nutné byť natoľko prísny. My vieme, prečo sme zo 'starého' fóra odišli, a tu sme spokojní. Už by som to neriešil. Na 'starom' fóre sa zrejme dejú zmeny - pravdepodobne došlo k zmene administrátorov, obmedzila sa cenzúra (reklama nie - tá je napokon jedným z hlavných dôvodov existencie spomínaného fóra). Nový 'menežment' sa asi snaží o isté zmeny a inovácie. Zdá sa, že s touto problematikou nemá zatiaľ nejaké veľké skúsenosti, ale treba im dať čas. Napokon - úroveň fóra vždy závisí hlavne od jeho účastníkov a prispievateľov. A od počtu 'kliknutí' potom závisí spokojnosť inzerentov reklám (čiže ich finančné ponuky). Od tohto všetkého sme tu my chvalabohu oslobodení, v podstate je len na nás, ako si naše fórum zariadime a akú úroveň mu dáme. Staré fórum neberiem ako konkurenčné alebo 'porovnávacie', platí "ži a nechaj žiť". A už vôbec by som nežiadal od terajších prevádzkovateľov 'starého' fóra nejaké ospravedlnenie. Za aroganciu predchádzajúcich majiteľov oni nemôžu. H.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Akce na Zahrada.cz

23 Máj 2023, 20:55

Jak jsem psal, nějak mi to nedalo....
a musel jsem.
Zkusit reakce na bývalé "zasloužilé" a nevíc aktivní členy tehdy tam.
*
Nebýt jejich psaní a erudici tam, bych tam nikdy nevlezl a ani tam nikdy nic nenapsal.

Ale i tak jsem se tam nikdy nezaregistroval. Přišlo mi to tam nějaké divné...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Akce na Zahrada.cz

24 Máj 2023, 11:00

Když už jsme u toho nového větru na starém fóru: Před 2 dny jsem tam napsal krátkou připomínku, že drobné ovoce je tam nesprávně symbolizované ikonou třešní. Reagoval jsem na příspěvek Mičurinův, že nemá problém se symboly témat. Při odesláním na mě vybafl červený nápis, že je podezření z porušování pravidel fóra a že bude puštěn až po schválení administrátorem. Příspěvek tak prošel až za 2 dny, diskuze se mezitím posunula jinam, takže ztratil své řazení i smysl.
Možná je to jen pozůstatek starých cenzurních pořádků, každopádně fungoval minimálně do včerejška. Ne že bych prahnul po nějaké omluvě, ale po víc než 17 000 mých příspěvků by jim huba neupadla. Ostatně současné vlády taky nemohou za rasismus, holokaust, genocidu nebo odsun obyvatel, přesto se ty slušnější omlouvají.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Akce na Zahrada.cz

24 Máj 2023, 12:21

Pane Vysloužile, tak nějak jsem to myslel.
A zatím nic :(
*
Ale jistý posun tam je. Aspoň to nesmazali.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
MiKo
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

Akce na Zahrada.cz

24 Máj 2023, 12:52

vysloužil napísal:
24 Máj 2023, 11:00
Při odesláním na mě vybafl červený nápis, že je podezření z porušování pravidel fóra a že bude puštěn až po schválení administrátorem.
Ikdyž nejsem žádný IT odborník tak tipuju, že při zadání příspěvku jejich web kontroluje jestli máte v PC uložené cookies konkurenční diskuze, a když ano, tak vyskočí to varování. Možná někdo znalejší ví víc. Je to můj odhad.
Neregistrovaný

IP:  26.21

Akce na Zahrada.cz

24 Máj 2023, 14:09

MiKo napísal:
24 Máj 2023, 12:52
vysloužil napísal:
24 Máj 2023, 11:00
Při odesláním na mě vybafl červený nápis, že je podezření z porušování pravidel fóra a že bude puštěn až po schválení administrátorem.
Ikdyž nejsem žádný IT odborník tak tipuju, že při zadání příspěvku jejich web kontroluje jestli máte v PC uložené cookies konkurenční diskuze, a když ano, tak vyskočí to varování. Možná někdo znalejší ví víc. Je to můj odhad.
Ne, mají tam pořád nastavené blokování příspěvků na základě zakázaných klíčových slov, tyto stará pravidla chtěji revidovat.
walter
Príspevky: 705
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Akce na Zahrada.cz

25 Máj 2023, 14:05

Možná se mýlím, ale vzhledem k tomu, že do zahrada.cz dávám dost příspěvků, zejména o zelenině, která tady zase až tak moc nefrčí, pod stejným nickem, jako tady, mám dojem, že se opravdu stav na webu mění. Například redakce, zřejmě nová, má snahu stará pravidla narovnat a vylepšit. Zdá se ale, že o spoustě nekalostí a ochranných opatření v podobě zakázaných témat a cenzury předchozího vedení prostě nevědí a tak ani asi nevědí, co vylepšovat. Může být, že nějaké nastavení IT z minulosti tam pořád funguje a nové vedení prostě o něm třeba neví. Proto navrhují zpětnou vazbu i přes mail. Jsou schopni vcelku rychle odpovědět na zaslaný mail a nějaký konkrétní problém možná i vyřešit. To za minulého vedení nefungovalo. Myslím si, že kdo z vás by měl zájem, může jim zkusit napsat a popsat křivdu, problém, který ho trápí. Věci by se měly zkusit řešit, když je to možné. Walter
Napísať odpoveď