Uvitanie

Tu si možete vyskúšať založenie témy, vkladanie príspevkov, príloh a pod.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Uvitanie

03 Apr 2020, 16:34

Taky se mi zdá, že se v diskuzi objevilo pár nových "nahrávačů" rozjíždějících známá a vděčná témata: zkušenosti se slivkou Toptaste, jak ostříhat tuto jabloň, atd.
Sáša

IP:  230.39

Uvitanie

28 Apr 2020, 21:27

.. ale víte koho jsme tam nechali? paní Lídu :-( ta byla s Konvalinkou nahrávačka u květin
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Uvitanie

28 Apr 2020, 21:41

"Zostalo" ich tam viac, nielen paní Lída. Rád by som tu videl aj Josefa. (expert na určovanie rastlín a na 'světlušky' 😃), ďalej napr. Walter, Daník, Standa_HK, Teta Jana, p.Morvai, PP, dr.Janča, ing.Fidla, KUKY...a mnohí ďalší... Ale rozbieha sa to tu slušne, čo poviete ? Samozrejme, nikoho nemožno 'lanáriť' nasilu. My čo sme na "čiernej listine" inú možnosť ani nemáme, ale viacerí diskutujúci naďalej prispievajú na oboch fórach, čo je samozrejme úplne OK. IH
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Uvitanie

28 Apr 2020, 21:49

Já bych toto forum, nebýt upozorněni přes email, těžko objevil.
Moc díky za něj.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Uvitanie

29 Apr 2020, 08:42

mě sem přivedl chytře vložený obrázek s adresou tohoto fóra, jinak bych taky nenašel.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
IvaP
Príspevky: 784
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 11:57
Bydlisko: u Přerova

Uvitanie

29 Apr 2020, 16:34

Ivan Hlavatý napísal:
28 Apr 2020, 21:41
"Zostalo" ich tam viac, nielen paní Lída. Rád by som tu videl aj Josefa. (expert na určovanie rastlín a na 'světlušky' 😃), ďalej napr. Walter, Daník, Standa_HK, Teta Jana, p.Morvai, PP, dr.Janča, ing.Fidla, KUKY...a mnohí ďalší... Ale rozbieha sa to tu slušne, čo poviete ? Samozrejme, nikoho nemožno 'lanáriť' nasilu. My čo sme na "čiernej listine" inú možnosť ani nemáme, ale viacerí diskutujúci naďalej prispievajú na oboch fórach, čo je samozrejme úplne OK. IH
Tak, tak, a nemáme možnost jim to nějak sdělit, kam jsme se odstěhovali, protože naše příspěvky jsou cenzurovány.
U Přerova, 270 m.n.m.
Sáša

IP:  230.39

Uvitanie

29 Apr 2020, 18:39

Ono to asi napadlo každého to zkusit, ale měli bychom se vyvarovat nějakých informačních ataků na staré stránky. Nezapomeňme, že ti co si dali tu práci nás blokovat si tu také můžou svobodně číst, a pokud by se cítili ohrožení nějakým nárůstem akcí, tak nám tu můžou pěkně znepříjemnit život nějakými kontra akcemi. Sice jde "jen" o prosté zaměstnance, né o pionýrské tvůrce nové zahrádky jako náš nový admin, ale na druhou stranu jim jde o něco mnohem více motivujícího, a to o peníze (až na prvním místě).

Také mám pocit že je to tu dobře rozjeté, a co víc, nemusíme se bát že pro každou ptákovinu nás bude někdo blokovat. Nemyslím že jsme si tu "jen zbyli".. jenom proto že nás ze staré zahrady vyhodili, blokovali či nám jinak znepříjemňovali život. Naši (po)zůstalí tam mi celkem chybí, ale pokud budou mít důvod hledat, tak si nás najdou časem. Já sama jsem před pár dny vyhledávala podle jmen jabloní informace, a často mi naskakovala stará zahrada, no tak jsem s menším odporem početla i tam.. ale jsem si jistá že s tím, jak to tu jede, bude brzo vyskakovat i naše nová zahrádka, ať už podle vyhledávání jmen odrůd nebo jmen lidí..

V jednu chvíli mi přišlo že se tu nic neděje, bylo minimum nových příspěvků, ale pak jsem si sama uvědomila, že to byly dny kdy i já jsem sem chodila v deset večer (pokud vůbec), protože na zahradě je teď tolik (báječné) práce..

PS. podle toho co píše kolega níže, jestli tam teď začnou cenzurovat a blokovat i obrázky, ne jen lidi a hesla, tak jim tu jejich práci tam opravdu nezávidím (a naopak my se můžeme těšit na příliv starých/nových přátel)
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Uvitanie

17 Máj 2020, 22:16

Sáša napísal:
28 Apr 2020, 21:27
.. ale víte koho jsme tam nechali? paní Lídu :-( ta byla s Konvalinkou nahrávačka u květin
vcera sa tu zaregistroval(a) uzivatel(ka) s menom "Lída" - tak ak je to nasa "stara znama" zo stareho fora, tak ju tu srdecne vitam :)
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Uvitanie

17 Máj 2020, 22:33

:thumbup: :thumbup: Este Jozefa prilakat
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Uvitanie

17 Máj 2020, 22:43

Taky jsem rád, že už je tady p. Lída.
*
A sezóna Světlušek se blíží...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Napísať odpoveď