Cebas red 🍑

Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Cebas red 🍑

05 Máj 2022, 14:19

andrejZA napísal:
05 Máj 2022, 13:44
Pán Hlavatý, primárne som nereagoval na Vás, veď prečo by som mal mať niečo proti Vášmu rozhodnutiu, ktoré ste aj rozumne zdôvodnil? Ak vo Vašom okolí vždy bol marhúľ dostatok, tak zákonite nebudú pre Vás obzvlášť vzácne. U mňa (v našom regióne) sú marhule zasa istá pestovateľská méta, ale ešte väčšou motiváciou pre mňa je, že mám k tomuto ovociu asi nejaký citový vzťah : ), skrátka mám marhuľky spojené s chuťou detstva, podobne ako broskyne, hrozno, melóny... - proste u nás kedysi ťažká exotika :) U nás zasa vždy bolo veľa sliviek, rástli takmer všade, skoro ako hríby v lese. Skrátka u mňa dopestovať dobrú marhuľu bude vždy viac, ako dopestovať porovnateľne dobrú slivku.

Mňa však zaujalo skôr niečo iné, a síce, že na rôznych východných fórach som postrehol množstvo nových odrôd, ktoré môžu byť veľmi perspektívne aj v našich podmienkach. Tu je zrejme situácia podstatne iná, než napr. pri hruškách. Mám pocit, že v RU/UA sú v tejto oblasti sú v posledných dekádach úspešní skoro ako v šľachtení odrôd stolového hrozna. Nereagoval som ani priamo na odrodu prezentovanú pánom Fialom, skôr to bol taký impulz - spomenul som si práve na ukrajinské a ruské (príp. rumunské a i.) novinky.
Napr. Peter z TT nedávno spomínal, že zasadil odrodu Monastyrskij, viacerí majú skúsenosti so Šalachom (aj keď ten nie je novou odrodou). A tak.
Takže som zvedavý, či niekto z prispievateľov má ešte nejaké vlastné skúsenosti s týmito menej známymi odrodami.
Určite - orientácia "smerom na východ" má opodstatnenie. Čo sa týka stolových odrôd hrozna, tam Ukrajina a Rusko excelujú a sú momentálne zrejme svetovou špičkou. S marhuľami by to mohlo byť podobné, aj keď ten podmieňovací spôsob je asi (zatiaľ) namieste Okrem kvality by prednosťami odrôd z uvedených krajín mohli byť aj vyššia odolnosť chorobám a mrazuodnosť. Chce to čas, "testovanie" hobíkmi už prebieha, počkajme si na výsledky.

P.S.: testovanie nových odrôd - nielen marhúľ, ale ovocnín všeobecne - je 'parketou' najmä amatérskych pestovateľov. Má to svoju logiku - profesionáli musia vsádzať na istotu a preto sú väčšinou konzervatívnejší. Zároveň si treba uvedomiť, že 'overenie' odrody je viacročný proces, takže je asi vhodné opatrne prijímať nadšené referencie po prvej-druhej úrode. Rovnako je myslím nie práve racionálne vykopať strom hneď po jeho prvej úrode, s predčasným záverom že 'sklamal'. IH
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Cebas red 🍑

05 Máj 2022, 17:12

Nových odrůd veškerého ovoce - nejen meruněk - se na nás valí spousta, většinou podložené až agresivní reklamou. Dozvídáme se, že přinášejí zcela novou kvalitu - výjimečnou chuť i pěstitelské vlastnosti. Vyzkoušet všechno na vlastní zahradě je absolutně nad síly jakéhokoli amatérského pěstitele. Velká většina těchto supernov brzy z povědomí zmizí (kdo si vzpomene na úžasnou bombu - jablko Freulein?). Jsou i výjimky (hruška Nojabrskaja, slivoň Hanita, třešeň Tamara, jablko Admirál,...)
Co s tím? Buď jít do nerovného boje a opakovaně zkoušet stále nové s rizikem, že přestaneme pěstovat osvědčené a možná lepší sorty. Nebo počkat, až se odrůda skutečně prosadí, což v dnešní globalizované době netrvá tak dlouho. Začínám se klonit k té druhé skupině...
Milan Fiala
Príspevky: 1309
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 06:15

Cebas red 🍑

05 Máj 2022, 19:06

Jablko Fräulein na facebooku sa stále o ňom píše majú svoje sady atď, nemáš páru o týchto odrodách sú tam celé videá zo sadov, Geronimo písali a telefonovali sme si asi 5 rokov výmena vrúblov neviem čo sa sním deje.Nové odolné odrody chcú všetci hlavne marhulky odolné na jarné mrazi.V Španielsku je viac jarných mrazov ako unás v určitých oblastiach takže preto šlachtia nové odrody hlavne aj rezistentné na šarku to ste tu nespomenuli mudrlanti,ale aj chuťovo sú super tie prvé možno z 80 rokov nestáli za nič.Tento problém zaujíma aj záhradkárov v inych krajinách a hľadajú info .Keď sa objavím československé dvojičky vždy hľadajú len negatívne články nemajú páru o nových sortách tu dávam len pol percenta niečoho dosť toho dostáva M.Prasličak a J.Radochlip a to sú tam pecky na tých stránkach.Ked prídem domov za týždeň dám foto marhúľ ktoré odolali jarním mrazom a tú Velkopavlovickú a Maďarskú si strčte za klobúk.
Teraz niečo zo zahraničia.
Screenshot_20220418-061901_Facebook.jpg
Screenshot_20220418-061432_Chrome.jpg
Screenshot_20220429-052144_Facebook.jpg
Screenshot_20220429-052312_Facebook.jpg
Screenshot_20220429-052453_Facebook.jpg
Screenshot_20220429-052642_Facebook.jpg
Screenshot_20220421-120939_Chrome.jpg
Screenshot_20220421-121416_Chrome.jpg
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Cebas red 🍑

05 Máj 2022, 19:34

Milan Fiala napísal:
05 Máj 2022, 19:06
Jablko Fräulein na facebooku sa stále o ňom píše majú svoje sady atď, nemáš páru o týchto odrodách sú tam celé videá zo sadov, Geronimo písali a telefonovali sme si asi 5 rokov výmena vrúblov neviem čo sa sním deje.Nové odolné odrody chcú všetci hlavne marhulky odolné na jarné mrazi.V Španielsku je viac jarných mrazov ako unás v určitých oblastiach takže preto šlachtia nové odrody hlavne aj rezistentné na šarku to ste tu nespomenuli mudrlanti,ale aj chuťovo sú super tie prvé možno z 80 rokov nestáli za nič.Tento problém zaujíma aj záhradkárov v inych krajinách a hľadajú info .Keď sa objavím československé dvojičky vždy hľadajú len negatívne články nemajú páru o nových sortách tu dávam len pol percenta niečoho dosť toho dostáva M.Prasličak a J.Radochlip a to sú tam pecky na tých stránkach.Ked prídem domov za týždeň dám foto marhúľ ktoré odolali jarním mrazom a tú Velkopavlovickú a Maďarskú si strčte za klobúk.
Teraz niečo zo zahraničia.
Pán Fiala, už som vám raz písal, že pán Jiří sa volá RADOCHLIB, a nie Radochlip, nekomoľte mu prosím vás meno.

K agresívnemu tónu vášho "príspevku" asi len toľko - pripomínate istého pána nedávno na tribúne v Nitre v trochu tesnom saku. Tiež podobne tolerantného k tým, ktorí poslušne nesúhlasia ("s Geronimom sa niečo deje"...). Staviate sa do pozície, akoby ste hádzali perly sviniam. Tak nech potichu žerú a nekvíkajú.

Mimochodom, z vášho úvodného príspevku tohto vlákna sme sa o odrode Cebas Red dozvedeli presne toto: "Vito 'predctavil' svoje prvé zrelé marhulky". Ďakujeme. IH
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Cebas red 🍑

05 Máj 2022, 20:05

vysloužil napísal:
05 Máj 2022, 17:12
Co s tím? Buď jít do nerovného boje a opakovaně zkoušet stále nové s rizikem, že přestaneme pěstovat osvědčené a možná lepší sorty. Nebo počkat, až se odrůda skutečně prosadí, což v dnešní globalizované době netrvá tak dlouho. Začínám se klonit k té druhé skupině...
Ty osvědčené a lepší sorty - možná jste s nimi spokojen? Kdyby se osvědčily i v mých podmínkách nechtěl bych jiné, není tomu tak.

Druhá věc ty klasiky nejsou rané kromě Radky, Leskory.... Já si cením ovoce které uzraje po třešních, protože nic jiného není. Jablka jsou v létě malé a kyselé.

M.Fiala - o té borsalino vím že ji zkouší, a že má i tu červenou Cebas red? :)
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Cebas red 🍑

06 Máj 2022, 14:08

Ty osvědčené a lepší sorty - možná jste s nimi spokojen? Kdyby se osvědčily i v mých podmínkách nechtěl bych jiné, není tomu tak.

Pokud se bavíme o meruňkách, my z horších poloh jsme na jejich plodovou kvalitu méně nároční. Když nějaké sklidím, jsem vždy spokojen. Přesto - moderní odrůdy - těch málo, co jsem ochutnal, jsou dobré, ale často málo meruňkové. A já chci, aby meruňka chutnala jako meruňka, ne jako něco mezi broskví, rynglí a mangem.
Zásadní problémy vidím tři:
1. Jarní mrazy v květu a po něm
2. Moniliový úžeh
3. PPV
První (a největší) problém neovlivním. Nezjistil jsem významné rozdíly mezi staršími odrůdami a novinkami
Druhý problém lze ovlivnit postřikem. Ani tam rozdíly nevidím
Třetí případ je ovlivnitelný výběrem. Ale i mezi staršími odrůdami jsou odolné (Harlayne, aj.)
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Cebas red 🍑

06 Máj 2022, 17:42

vysloužil napísal:
06 Máj 2022, 14:08
Ty osvědčené a lepší sorty - možná jste s nimi spokojen? Kdyby se osvědčily i v mých podmínkách nechtěl bych jiné, není tomu tak.

Pokud se bavíme o meruňkách, my z horších poloh jsme na jejich plodovou kvalitu méně nároční. Když nějaké sklidím, jsem vždy spokojen. Přesto - moderní odrůdy - těch málo, co jsem ochutnal, jsou dobré, ale často málo meruňkové. A já chci, aby meruňka chutnala jako meruňka, ne jako něco mezi broskví, rynglí a mangem.
Zásadní problémy vidím tři:
1. Jarní mrazy v květu a po něm
2. Moniliový úžeh
3. PPV
První (a největší) problém neovlivním. Nezjistil jsem významné rozdíly mezi staršími odrůdami a novinkami
Druhý problém lze ovlivnit postřikem. Ani tam rozdíly nevidím
Třetí případ je ovlivnitelný výběrem. Ale i mezi staršími odrůdami jsou odolné (Harlayne, aj.)
Dodám k těm třem ještě čtvrtý faktor - padající voda v létě, vlhko. Čeho je moc toho je příliš. Praskání meruněk, hniloba, strupovitost, nedozrávání ani do průměrné kvality a cukernatosti - vloni VPčka pěkné, ale nejedlé bez chuti jen nakyslé. Takový farhial za deštivého počasí ne jen že nerozpraskal až do října (oktobra), ale byl dobrý, středně sladký, meruňkový a to měl navíc pecky tygrované - už kupovaný stromek měl PPV - bohužel odešel kmen - byl na špatném místě, mám ho naočkován znova.

Tu polomeruňkovou chuť má i Bergeron, ale je dost sladký takže chutná paradoxně lépe než ty nejmeruňkovější VP které nedozrají.

Tady na severu rostoucí plůdky na meruňkách neznamenají ještě vůbec nic, rozhoduje počasí, slunce teplo sucho - tradiční J a JV proudění - vrcholné léto, které už roky tady nebylo, nebo byla to jen krátká teplá perioda na kterou jsme si zvykli jako součást globálního oteplování no a teď spadla klec.
andrejZA
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 30 Mar 2021, 20:54

Cebas red 🍑

10 Máj 2022, 09:14

Fardao vyzerá ozaj skvostne. Aká je chuťovo (myslím tú "meruňkovitosť", arómu)? Aké má nároky na teplo (SAT)? Darilo by sa jej aj v okrajových oblastiach? (odolnosť k mrazu v kvete a dreve, náchylnosť na choroby)... Lebo na Vašej fotke vyzerá na jednotku.
Milan Fiala
Príspevky: 1309
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 06:15

Cebas red 🍑

10 Máj 2022, 11:43

Foto som robil na Morave v sade zatiaľ mu táto odroda nezmrzla chuťovo je výborná.
Napísať odpoveď