Výživa na klouby pro psy

Fórum o psoch
rejmidejmi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21 Júl 2021, 14:54

Výživa na klouby pro psy

21 Júl 2021, 15:00

zdravím. Vím, že to není hlavní podstatou tohoto fóra, ale když je tu tato sekce, tak se zkusím zeptat. Dáváte svým pejskům kloubní výživu? Aktuálně máme prvního psa a bude mu teď 6 let, myslím si že je to čas na to mu začít něco dávat protože už se na něm trošku projevují známky stárnutí. Tady píší https://www.vseproklouby.cz/kloubni-vyziva-pro-psy/ že by měla obsahovat zejména MSM, Glukosamin a Chondroitin. Máte se něčím zkušenost? ideálně aby to obsahovalo tyto látky, ale sám se v tom nevyznám
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Výživa na klouby pro psy

21 Júl 2021, 17:01

Nechce se mi to studovat a bádat, jestli je to reklama či ne, ale zeptám se: co máte za rasu psa a dáváte kosti? Mám starého psa a když začínal pajdat na nohu, tak na doporučení kamaráda lékaře dostával Alavis pro koně s tím že: my všichni sportující doktoři jíme tohle ;) Pro koně proto, že po přepočtení dávky to vyjde o hodně levněji. Preventivně...nemá moc smysl. Tělo si po pár měsících zvykne a přestane to účinkovat. Doporučuje se dávat kůru třeba měsíc na jaře, měsíc na podzim. Já jsem nějaké zlepšení stavu už vadných kloubů nepozorovala.
peter_z_tt
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: 22 Nov 2020, 15:53

Výživa na klouby pro psy

21 Júl 2021, 19:51

My máme zlatú retrieverku, ktorá má 5 rokov. Mali sme odporučené od chovateľa dávať jej výživové doplnky zamerané na kĺby, šľachy, väzivá.. Máme skúsenosť Canvit Condro Maxi veľmi dobrý prípravok. Teraz sme ale objavili Geloren a zdá sa mi ešte lepší. Geloren je možné kupovať aj koňom, psom, ľuďom.. Treba si o tom prečítať. Naša má ten pre psíkov. Ale je to aj podľa plemena a jeho veľkosti. Kamarátka má vlkodavov a dáva im ten na kone, ktorý je na 100 kg a rozpolí im ho, nakoľko majú 55 kg. Do budúcna aj ja chcem našej dávať ten na kone, lebo naša váži 45 kg. Pri užívaní treba dbať vždy na obdobie užívania napr. 3 mesiace, a potom obdobie zas 3 mesiace bez podávania prípravkov. Musí tam vždy byť pauza.
Lída
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 16 Máj 2020, 22:10
Bydlisko: HK 235 mnm

Výživa na klouby pro psy

21 Júl 2021, 23:30

Dávala jsem westíkovi Colafit pro psy, dělal jí dobře a sousedů retriever si ho také chválil. Občas si lidský Colafit koupím na svá stará kolena i já...
Xena1.jpg
Xena1.jpg (94.12 KiB) 2438 zobrazení
Napísať odpoveď