Psinec

Fórum o psoch
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Psinec

05 Dec 2021, 18:03

Dva odkazy pro pejskaře.
Rudolfa Desenského moc nemusím, ale vůbec nevím proč. Nějak mi zkrátka nesednul...".
https://www.psycholog-psu.com/
Více se mi líbí Viktor Dostál
www.psiskolafalco.cz/
*
Žádného z nich osobně neznám, nesetkal jsem se s nimi. Znám je jen ze čtení a Desenského jsem párkrát viděl v TV.
*
P.S. Pane Mimmo, můžu udělat screen obrazovky s Vaším psaním a fotkami jak se žije toulavým psům v Bulharsku a poslat na https://rozpad.cz/viewtopic.php?f=19&t=998&start=480 ?
Samozřejmě bez nicku.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Psinec

05 Dec 2021, 18:49

Rafael napísal:
05 Dec 2021, 18:03
Mimmo, můžu udělat screen obrazovky s Vaším psaním a fotkami jak se žije toulavým psům v Bulharsku a poslat...?
Ano, klidně to tam pošlete.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Psinec

05 Dec 2021, 19:04

Děkuji. Myslím, že tamním pejskařům se to bude hodně líbit.
Hned jak mi tam skončí ban za prostořekost to pošlu.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Psinec

09 Dec 2021, 17:26

A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Psinec

12 Dec 2021, 11:04

Rafael napísal:
05 Dec 2021, 18:03
Dva odkazy pro pejskaře.
Rudolfa Desenského moc nemusím, ale vůbec nevím proč. Nějak mi zkrátka nesednul...".
https://www.psycholog-psu.com/
Více se mi líbí Viktor Dostál
www.psiskolafalco.cz/
*
Žádného z nich osobně neznám, nesetkal jsem se s nimi. Znám je jen ze čtení a Desenského jsem párkrát viděl v TV.
*
P.S. Pane Mimmo, můžu udělat screen obrazovky s Vaším psaním a fotkami jak se žije toulavým psům v Bulharsku a poslat na https://rozpad.cz/viewtopic.php?f=19&t=998&start=480 ?
Samozřejmě bez nicku.
Dlouho jsem tu nebyla, můj život se točil roky hlavně kolem psů, teď už mi péče o starého psa zabere veškerý volný čas. Zdraví mu lítá od ještě dobrý, po moc zlé. Momentálně jsme na stupnici v ,,dobré, jak jen to může být", tak jsem nakouknula i na zahradnické, ač myšlenky na zahradu nemám. Ale vidím příspěvek na psím, tak to jo, to zareaguju ;) Ale vás Rafaeli nepotěším, pan Dostál se považuje v pejskařských kruzích za tyrana psů, vychovává psy fyzickými tresty, mlácením, škubáním a ostnatým obojkem. Viděla jsem i moc nepěkné video jeho praktik. Desenský...je poněkud zváštní patron, ale se psy to umí, rozumí jejich chování, umí problémy řešit, v klidu. Neumí to ovšem s lidma, proto ho málokdo zkousne. Osobně ho neznám, jen z TV a tlumočení těch, co s ním měli co dočinění.
Vím, že tady horaly neoslním, ale u nás po letech napadlo krásně sněhu :thumbup: tak se musím pochválit, byli jsme se psem nadšení :)
Prílohy
sníh 10.12-1.jpg
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Psinec

12 Dec 2021, 13:20

Konvalinka, si si ista, ze mas psa a nie ladoveho medveda? 😀👍
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Psinec

12 Dec 2021, 13:38

ariadna30 napísal:
12 Dec 2021, 13:20
Konvalinka, si si ista, ze mas psa a nie ladoveho medveda? 😀👍
To bude asi Samojed. Starodávne plemeno so svojskou povahou. V takomto počasí sa asi cíti veľmi dobre. Horšie to bude počas letných horúčav. IH
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Psinec

14 Dec 2021, 20:00

Taky mě napadlo to co ariadnu:
Krásný Lední Medvěd :D
*
Ještě k p. Dostálovi a některým jeho "výchovným metodám":
Nevím už kde všude jsem to psal, jestli i tady tak se omlouvám za možnou duplicitu.

Špatně jsem si vybral štěně. Takového nějakého asociála. Při výběru pět štěňat bylo na valné hromadě a jedno úplně mimo. Mělo tam nějakou svou práci. A pak si nás přišlo očichat....
A bylo zaděláno na spoustu problémů když jsme si ho pak asi po měsíci přivezli domu.
(Spoustu let jsem pak od ženy a hlavně od tchýně slychával - "Co sis vybral, to máš. A navíc dobrman bez rodokmenu...).
Hned po příjezdu.jpg
Hned po příjezdu.jpg (23.08 KiB) 2020 zobrazení
*
Hrozně chytrá, divoká a v jistém směru i agresivní potfora. Vše co se hýbalo musel chytit, všechny dveře i vrátka si uměl otevřít, třeba hašpu, (závoru) ve stodole a tak.
Jak přišel do puberty snažil se stát vůdcem smečky a poroučet nám. Tak jsem musel použít dost brutální metodu. Vaťák, hrubé svářečské kožené rukavice a v malém prostoru jsme si to vůdcovství smečky vyjasnili....
Pochopil to rychle...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Psinec

14 Dec 2021, 20:45

Rafael, este ze ste to v zdravi prezili😀👍
Ja si s nasimi psami sily merat nemozem, ale nastastie mam vyhodu rozumovu. Strasne nemaju radi vodu, takze striekacia vodna pistol je moja silna zbran, ktorou ich vychovavam, ked treba. A priatel ma za to vzdy strasne kritizuje ze ich tyram😀 ale tak ono potom vidno vysledky koho pocuvaju a koho nie.
Koniec koncov, psi rodicia svojich potomkov uvadzaju do patricnych medzi tiez nie slusnym slovom ( tato poznamka bola pre tych co by ma chceli obvinovat zo zleho spravani😀 )
Jitka
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Psinec

15 Dec 2021, 16:03

Odrůstá nám na flašce vychované kotě, taky si z nás houby dělá a taky už se hledal rozprašovač. Naposledy jsem ho vzala k umyvadlu, jestli si pamatuje, jak jsme mu myli pr***. No žádný respekt.
Napísať odpoveď