BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

Ak nenájdete vhodnú kategóriu pre dotaz, založte ho tu.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 15:50

Libor1 napísal:
20 Nov 2020, 11:47
Je to podobne ako s burcakom - tiez sa neda predavat uzavrety v obchodoch.
Kedze zive bakterie neustale pracuju, je nemozne predavat(+skladovat) uzavretu kyslu kapustu. Vyrobcovia sa to snazia "oblafnut" tak, ze ju chemiou/nalevom zakonzervuju a dochutia aby sa blizila chutou ku kyslej kapuste. Avsak kyslomliecne kvasenie tam neprebieha, takze je to len ochudobnena nahrada, ktora by sa zo zakona nemala nazyvat Kysla kapusta, ale analogicky k Umu - Ysla Apusta :D .
Idealne je mat nalozenu vlastnu - v pohari ci sudku, alebo kupovat cerstvu v trznici ci z dvora.
Ysla Apusta (česky Yselé Elí) to je fakt kandidát na fór týdne :thumbup: . Nicméně, u zelí ošetřeného E202 skutečně cítím pozitivní vliv na zažívání. Mám pocit, že bakterie v něm žijí, ale nemnoží se dokud se konzervant nezředí a neobohatí dalším cukrem v potravě. Pouze plísně se zahubí nebo se nevytvoří. Časem budu muset otestovat i zelí s tím benzoanem. Uvidím, zda to je taky trochu cítit.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 16:18

Ja to pre zmenu chutovo nejak velmi necitim, ales konzervantami ma to dusi, asi daka alergia
Používateľov profilový obrázok
Jaroslav - Pear Man
Príspevky: 208
Dátum registrácie: 16 Apr 2020, 21:23
Bydlisko: Český ráj, 290 m.n.m

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 18:03

Jeden mýtus bych také měl. Přemýšlel jsem jestli to sem vůbec napsat, aby to třeba někdo nepochopil špatně:

Spoustu lidí si myslí, že plod Tisu červeného tzv. tisinka je prudce jedovatý. Pravda je to na půl, protože celý keř/strom je nesmírně jedovatý, více než Muchomůrka zelená, jen ten červený dužnatý míšek se může sníst za předpokladu, že se vyplivne či vyloupne opatrně semínko, které je prý nejjedovatější! Takže nedoporučuji, leda na vlastní nebezpečí!

Ptákům to semínko nevadí, protože ho jejich trávicí ústrojí nerozpustí, takže ty semínka roznáší po okolí a tisy pak rostou všude možně jako plevel.

Sám ty míšky často jím, jsou sladké a slizké podobně jako kaki, avšak si dávám opravdu velký pozor, abych nechtěně nesnědl buď stopku s plodem nebo to semínko (o jehličí nemluvě), které někdy dost ulpívá na dužnině. A také mě nesmí vidět hlavně děti nebo někdo kdo by to mohl podcenit.
Libor1
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 11:48

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 18:31

Odporúčam každému kúpiť si pravú kapustu zo suda a zrovnať to degustáciu - naraz s tou "yslou apustou" :D z obchodu. Raz nám koncom zimy došla naša sudova tak som kúpil kyblik "priemyselnej". Chutilo to ako uhorky v náleve, nik to nechcel (po 5 mesiacoch konzumácie 27kg sudovej) , jediný spôsob použitia bol na kapustnicu , tam to údené prerazilo, ale žiadna delikatesa to tiež nebola.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 19:56

To s tym tisom mi pride dost rizikove, too pre istotu budem kazdemu nadalej tvrdit ze je cely jedovaty, pre ich vlastne dobro😀
Používateľov profilový obrázok
Jaroslav - Pear Man
Príspevky: 208
Dátum registrácie: 16 Apr 2020, 21:23
Bydlisko: Český ráj, 290 m.n.m

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 20:23

ariadna30 napísal:
20 Nov 2020, 19:56
To s tym tisom mi pride dost rizikove, too pre istotu budem kazdemu nadalej tvrdit ze je cely jedovaty, pre ich vlastne dobro😀
Souhlasím, hlavně dětem bych to zakázal, že je to jedovaté a těm menším i keře oplotil...

Je to podobné jako s houbařením, nebo koupáním v moři nebo ve větším rybníce atp...
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

20 Nov 2020, 20:50

Já občas pár tisinek sním, ale také se pojídání některých rostlin obávám. V Asii prý např. jedí salát ze syrových ricinových listů. Vždycky si po takových zprávách vzpomenu na Old Shaterhanda. Ten se nikdy nebál, ale byl opatrný.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

26 Nov 2020, 17:18

ariadna30 napísal:
20 Nov 2020, 16:18
Ja to pre zmenu chutovo nejak velmi necitim, ales konzervantami ma to dusi, asi daka alergia
Ještě k tomu zelí s benzoanem sodným. Chuťově je velmi dobré, příjemné na žaludek a i celkově na zažívání. Po benzenu naštěstí nesmrdí, mám ho v chladu a temnu. Trochu mě překvapilo (jen trochu), že i tady prodávají zelí v hlávkách a ne v nudličkách. Menší hlávka se jen rozpůlí, zalije slanou vodou, nechá se vykvasit a pak se vymění roztok za podobný roztok s konzervantem. Kvašení se zastaví, ale bakterie jsou asi živé. Plísně nevzniknou. Z polohlávek se dají odlupovat i větší listy vhodné na balení Sarmy. Přepůlené listy se nakrájejí na salát. Kapalina by se asi měla vylít.
Prílohy
zelí v půlkách.jpg
zelí v půlkách.jpg (49.81 KiB) 2729 zobrazení
Libor1
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 11:48

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

27 Nov 2020, 09:28

Pokial by bakterie ostali zive, muselo by to "zit" , t.j. bublinkovat, kysnut (zvysovat kyslost) dalej. To by ale v tom uzavretom baleni muselo nafukovat a hrozilo by prasknutie a vytecenie. Dovolim si pochybovat, ze tam nejake zive bakterie su.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

BÚRANIE MÝTOV (boření mýtů)

27 Nov 2020, 16:51

Já jsem si to nedokázal ověřit mikroskopem. Takže mluvím jen o svých pozitivních pocitech a o tom co je publikováno. Nezdravé sorbáty a benzoáty údajně nezabíjejí bakterie mléčného kvašení. Jen tlumí plísně a kvasinky. Po dosažení nízkého pH (cca 4) se některé bakterie mléčného kvašení dostanou do téměř neaktivního stavu, mnohé pak přežívají jen jako spory a jen málokteré pokračují v malé míře ve fermentaci (např. Lactobacillus buchneri). Taky už tam skoro nejsou žádné nízkomolekulární sacharidy, jen hemicelulózy a teplota je nízká. Tak nevím. Na tom kyblíku není hermetické víko ani sáček uvnitř není zcela uzavřený. Takže malé množství plynu by snad mohlo odcházet a v obchodě je i trochu cítit.
Ale abych přidal alespoň něco prověřeného. Kolegyně mi dnes prozradila recept na "Fermentaci na lenocha". To se vezmou malé hlávky zelí z výprodeje, v čistém sudu se po rozpůlení zalijí převařenou mořskou vodou a zakryjí se víkem. Za měsíc je hotovo.
Prílohy
neutěsněné balení
neutěsněné balení
zeli pred rozbalenim.jpg (60.29 KiB) 2663 zobrazení
Napísať odpoveď