Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné ftípky.
Peb
Príspevky: 1838
Dátum registrácie: 21 Jan 2021, 15:34

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 13:47

Myslim si že je to dobrý vtip :)
Aktuálny

Obrázok
BB kraj 465 mnm
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 16:02

Peb napísal:
03 Mar 2023, 13:47
Myslim si že je to dobrý vtip :)
Aktuálny

Obrázok
To uz je prvy april ?😀
Ale dost zly vtip😀
Peb
Príspevky: 1838
Dátum registrácie: 21 Jan 2021, 15:34

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 17:19

Je to tazky humor :) ..ale niečo si dopestujeme hádam ..

Obrázok
BB kraj 465 mnm
Peb
Príspevky: 1838
Dátum registrácie: 21 Jan 2021, 15:34

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 19:06

[
Naposledy upravil/-a Peb v 03 Mar 2023, 23:28, upravené celkom 1 krát.
BB kraj 465 mnm
Neregistrovaný

IP:  11.241

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 20:45

Peb napísal:
03 Mar 2023, 19:06
Obrázok
No, k vtipom by som to nezaradil. Skôr je to veľmi primitívne. Btw. Gréta je v tričku, za ňou zelená tráva. Vtip hovorí o - 20°C. Skôr mi to príde ako hlúpy pokus zosmiešňovať za každú cenu. R.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 21:25

V Psinci by to bylo těžko uvěřitelné, tak pro pobavení raději tady:
Majitel psa napsal majiteli hotelu:
„Vážený pane, rád bych se ve vašem hotelu ubytoval se svým psem. Je slušně vychovaný, neštěká a nepřidělá obsluze žádnou práci.”
Majitel hotelu odpověděl:

„Vážený pane, svůj hotel provozuji už 25 let. Za celou tu dobu mi žádný pes neukradl ani jeden ručník, osušku, župan, toaletní papír ani příbor či obraz ze zdi. Ani jednou jsem kvůli psovi nemusel uprostřed noci volat policii nebo záchranku, protože by se opil a ublížil sobě nebo komukoli jinému. Ani jednou jsme kvůli psovi nemuseli malovat pokoj, protože by ho pozvracel.

Váš pes je tedy v mém hotelu vítán. A pokud se za vás zaručí, můžete přijet s ním.”
*
Inspiroval mě k tomu ftípku a připomněl mi ho p.K. Šíp teď v TV.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Peb
Príspevky: 1838
Dátum registrácie: 21 Jan 2021, 15:34

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

03 Mar 2023, 23:26

Neregistrovaný napísal:
03 Mar 2023, 20:45
Peb napísal:
03 Mar 2023, 19:06
Obrázok
No, k vtipom by som to nezaradil. Skôr je to veľmi primitívne. Btw. Gréta je v tričku, za ňou zelená tráva. Vtip hovorí o - 20°C. Skôr mi to príde ako hlúpy pokus zosmiešňovať za každú cenu. R.
Osobne Sa snažím vyberať veci nevulgarne ,nie urážlivé ale iba vtipné (nekonfliktne ) , ak niečo posobi na niekoho ako primitivne , hlupe zosmiesnovanie môžem to pokojne zmazať ..s priateľským pozdravom ;)
BB kraj 465 mnm
Neregistrovaný

IP:  11.241

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

04 Mar 2023, 09:24

Netreba mazať, možno si to tak nemyslel. Mne to však príde také typicky slovenské. Zosmiešňovať temer každého, kto sa o niečo snaží. Sedieť v krčme a nadávať. Mladá generácia nám uteká do zahraničia, tí najvzdelanejší ľudia. My vieme len nadávať, ako sa tu na tom našom milom Slovensku máme na prd. Ale je to výsledok takýchto našich prevládajúcich postojov.
Byť znovu mladým, utekal by som tiež. Vtípky tohto typu som zažil na vlastnej koži. V zahraničí sa na mladých ľudí s entuziazmom a potenciálom pozerajú ináč. R.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Zahrádkářské, pěstitelské, kutilské a podobné Ftípky?

04 Mar 2023, 09:50

Neregistrovaný napísal:
04 Mar 2023, 09:24
Netreba mazať, možno si to tak nemyslel. Mne to však príde také typicky slovenské. Zosmiešňovať temer každého, kto sa o niečo snaží. Sedieť v krčme a nadávať. Mladá generácia nám uteká do zahraničia, tí najvzdelanejší ľudia. My vieme len nadávať, ako sa tu na tom našom milom Slovensku máme na prd. Ale je to výsledok takýchto našich prevládajúcich postojov.
Byť znovu mladým, utekal by som tiež. Vtípky tohto typu som zažil na vlastnej koži. V zahraničí sa na mladých ľudí s entuziazmom a potenciálom pozerajú ináč. R.
To nie je o Slovensku. Na nemeckych a americkych forach najdete podobnych prispekov s Gretou kopu. Zivot slavnych nie je lahky lebo vzdy budu mat nejakych "hejterov". Problem je ze uz sa nad takym zosmiesnovanim pozastavuje stale menej ludi. Ale pri troche stastia mozno spolocnost jedneho dna prejde nejakou transformaciou a kazdy si bude kazdeho vazit😀
Napísať odpoveď