Vozidla bez spalovacích motorů

Záhradná technika, záhradne nástroje a pômocky, kutilské tipy a podobne
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Vozidla bez spalovacích motorů

15 Aug 2021, 11:37

To by mě zajímalo, čím budeme jezdit na zahradu až se zakážou auta se spalovacími motory. Zatím je sleduji, že v mnoha zemích je na mnoha silnicích zakázáno používat některá vozidla bez spalovacích motorů. Tak nevím, kam to dojde. Líbil by se mi solární panel, který by napájel malou jednotku vyrábějící ze vzdušného CO2 a vzdušné vlhkosti biobenzín nebo bionaftu na platinovém katalyzátoru. Kdyby mi každý den nakapalo do zásobníku tak 5 litrů obnovitelného paliva, daly by se používat i dnešní auta s mírně upraveným motorem.
Prílohy
Zákaz vjezdu cyklistům, koňským povozům a traktorům
Zákaz vjezdu cyklistům, koňským povozům a traktorům
Zákaz vjezdu cyklistům, koňským povozům a náklaďákům
Zákaz vjezdu cyklistům, koňským povozům a náklaďákům
Neregistrovaný

IP:  168.81

Vozidla bez spalovacích motorů

15 Aug 2021, 12:30

Co Čína a její letošní patent, grafenové baterie a minulý měsíc spuštěná výroba automobilky na tyto baterie? JG
Jitka
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Vozidla bez spalovacích motorů

16 Aug 2021, 13:27

Mimmo napísal:
15 Aug 2021, 11:37
Líbil by se mi solární panel, který by napájel malou jednotku vyrábějící ze vzdušného CO2 a vzdušné vlhkosti biobenzín nebo bionaftu na platinovém katalyzátoru. Kdyby mi každý den nakapalo do zásobníku tak 5 litrů obnovitelného paliva, daly by se používat i dnešní auta s mírně upraveným motorem.
Jó, takový malý vrt na dvorku by se mi taky líbil :D
charles91
Príspevky: 563
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

Vozidla bez spalovacích motorů

17 Aug 2021, 22:15

Prv k spalovacím motorom - tam tiež ide vývoj dopredu, ešte možu prekvapiť možno nejakou alternatívou k benzínu. V niektorých krajinach sa dostáva do popredia jazdenie na bioetanol napr. E85 (Francúzko), E100 (Brazília). Aj ked osobne tam nevidím nejaké riešenie, jednak toľko bioetanolu je nemožné vypestovať, výroba je drahšia, auta viac spotrebujú paliva ako porovnateľný benzínový motor (cca 10l / 100 km), a v konečnom dôsledku polnohospodárska poda ma slúžit ako zdroj obživy.
V EU na to legislatíva je, ale v 3. krajinách to može sposobovať zaberanie pôdy a zniženie produkcie potravin...

Popravde, som rád, že EU tak tlačí na ekologickejší typ dopravy, aspon to núti automobilky investovať do vývoja. Myslím, že časom pojde vývoj batérii dopredu, nedavno boli prototypy sodikových batérii, a teraz už jedna čínska spoločnosť ma spúšťať výrobu. Ciže už aj batérie budu konečne viac eko.

Vývoj elektromobilov na spaľovanie vodíka ide tiež dopredu. Už teraz su porovité nádrže, ktoré dokázu skladovať vodík s minimálnym tlakom, narozdiel od tlakových nádob. Akurát su tie nádrže z veľmi drahých materiálov. Raz v rádiu sponínali, že aj Technická univerzita v Košiciach sa zapojila do vývoja materiálu na nadrže pre vodík.
Vodík je uplne čistý uschovávateľ energie, ak sa na elektrolýzu vody využije energia z obnoviteľných zdrojov, ktorej je v určitých casových intervaloch prebytok. (Letné dni).
Avšak dnes sa veľká časť vodíka vyrába zo zemného plynu, a moc ekologické to nie je.

V súčastnosti považujem ta naj elektromobil Teslu, nakoľko ma veľmi dobru životnosť batérií. Kapacita batérii klesa minimálne a životnosť prevyšuje životnosť vozidla. Tesla ma na to software, ktorý sleduje teploty, a zabezpečuje dlhšiu životnosť batérii...
Sam som bol prekvapený keď som čítal skúsenosti s teslou z rôznych fórach. Problém je cena.

Ostatné elektromobily neviem ako postúpili v súčastnosti, ale v minulosti im kapacita batérii časom klesala.

V každom prípade je to budúcnosť. Verím, že tak ako dnes led svetlá sú 10 x menej náročne na elektrinu, bude za paru rokov vozidlo, ktoré bude menej produkovať co2, a mobilita bude lacnejšia.

Na druhej strane to može mať aj tieniste stránky - tak ako led svetlá priniesli vyšší svetelný smog, lacnejšia a dostupnejsia doprava možno prinesie ešte viac preplnené cesty.

K prvej otázke ako budeme dochádzať na záhradu - ideálne na bicykli, pokial nie je daleko.
Auto šetrí tuk, jazdí na peniaze, bicykel šetrí peniaze, jazdí na tuk :)
charles91
Príspevky: 563
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

Vozidla bez spalovacích motorů

18 Aug 2021, 23:27

S článkom nesuhlasim, nie je vôbec odborný, su to len tak hodené dojmy niekoho.

Že v roku 2035 chce EU zakázať predaj spaľovacích vozidiel. Za 14 rokov je predpoklad, že spaľovací motor malo kto bude chcieť.
O 14 rokov bude vývoj elektromobilov tak v popredí, že teraz tvrdiť že o 14 rokov k tomu nedôjde je veľmi trúfalé.

Pred 14 timi rokmi bol uvedený prvý iPhone. Vlastne skoro nikto si ho dovolit nemohol.
Pozrite sa, kde su dnes smartfony, kolko ludí ich vlastní, ake su ceny. A aj ten najlacnejší je x krát lepší ako prvý iphone.

Elektromobil je zdanlivo efektivnejší ?
To je nepravda. Efektivita dnešného elektromotora je cca 95 % , moderný preplnený spaľovací motor na niečo cez 35 %

Výroba je naročnejšia ?
Naopak, elektromobil je daleko jednoduchšie zariadenie. Uspora energie po započítaní vsetkých dodavateľov automotive je značná. Chýba veľké množstvo súčastí, ktoré obsahuje spalovací motor. Váhu elektromotora tvorí predovšetkým batéria.
Výrobu batérie nepočítajte. Tie prechadzaju revolúciou, ak sa ujmú sodíkové batérie stačí k výrobe kuchynská soľ a uhlík. (nadnesene)

Pokles predaja automobilov ?

Ano, pokles automobilov je značný, a bude pokračovať. Predaje rastú predovsetkým v ázii, EU a USA klesá. Dôvod je zmena preferencii obyvateľov. Kým v minulosti auto bolo potrebné, bol to určitý status, dnes predovšetkým vo veľkých mestách je zbytočné. Ludia využivaju aplikácie ako Uber, využivaju mestkú dopravu, ktorá je daleko rýchlejšia. S autom je problém - zápchy, parkovanie, mestké poplatky atď.

https://fontech.startitup.sk/magicka-hr ... -aj-tesla/
Daník
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 12 Aug 2021, 10:52
Bydlisko: Ostrava, Beskydy

Vozidla bez spalovacích motorů

19 Aug 2021, 14:00

Nevím, jestli to nepatří na jiné fórum. Každopádně mě překvapuje ta militantnost diktátu elektromotorů. Podobá se to diskuzím o Covidu a očkování. Když jsou EM tak perspektivní a skvělé, proč se neprodávají samy a potřebují zákazy a příkazy? Jistě už máte aspoň 2 auta doma. Třeba budoucnost překoná současné neduhy, jako dvojnásobnou cenu, dojezd, omezenou životnost/kapacitu, vysokou hmotnost, možnosti a dobu dobíjení... na cenu elektrické energie a na přestavby rozvodných soustav a výstavbu nových elektráren (nejlépe na uhlí :) ), recyklačních továren ap. vám jistě rádi přispějí i nemotoristé, ale proč to všechno??? - Určitě nikdo nezpochybňuje pozitivní dopad elektromobilů na ovzduší ve velkých městech, ale globální záchrana světa skrz CO2? Já tedy nevím, pokud jste přesvědčený zastánce této teorie, zkuste si vyhledat kolik, kde a jakých skleníkových plynů vyprodukuje člověk - továrny, letecká, lodní a automobilová doprava, vytápění domů, dýchání, chov dobytka, těžba, produkce odpadů atd. A kolik přírodní zdroje. A pak mi sem písněte číslo o kolik se toto množství na světě sníží nahrazením spalovacích motorů v Evropě elektromotory. Platí-li deklarované 2% produkované automobilovou dopravou globálně, budete se pohybovat tak v řádu promilí. Takže podle mě platí, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly, nebo v tomto případě slepou vírou skupiny šílenců či dokonalým byznysplánem...
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Vozidla bez spalovacích motorů

19 Aug 2021, 14:29

Daník napísal:
19 Aug 2021, 14:00
...nevím, jestli to nepatří na jiné fórum...

...cesta do pekla...
Na 'totáčfóre' by to samozrejme ani neprešlo do obsahu, prípadne by to bolo promptne vymazané 😀. Tu ale môžeme debatovať aj off-topic, pokiaľ sú príspevky v rámci slušnosti. Takže v pohode.

Mám pocit, že 'ľudstvo' má - bohužiaľ - rozbehnutých hneď niekoľko diaľnic do pekla. Sebadeštrukciu asi máme v génoch a táto naša 'civilizácia' sa asi neskončí dobre. Aj keď pri súčasnom tempe vývoja odhadovať čo bude o 14 rokov je dosť ťažké.
(P.S.: ja patrím zatiaľ k tým 'úchylom', ktorí za rok najazdia viac kilometrov na bicykli než autom 🙄). IH
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Vozidla bez spalovacích motorů

19 Aug 2021, 20:26

Ivan Hlavatý napísal:
19 Aug 2021, 14:29
(P.S.: ja patrím zatiaľ k tým 'úchylom', ktorí za rok najazdia viac kilometrov na bicykli než autom 🙄). IH
Tak to jsme dva :) .
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 00:34

Omlouvám se předem za OT, ale nedá mi to nereagovat na to mimopěstitelské a mimozahrádkářské téma!
Ale když se to tu už nakouslo, tak mi snad bude prominuto.

Green New Deal , (Nový zelený úděl) + tzv. Emisní povolenky...
Copak nevidíte k čemu to směřuje a co už se díky tomu stalo?


A co se ještě nevyhnutelně stane.
Není daleko doba kdy pro nízkopříjmové rodiny bude problém zaplatit i běžnou a potřebnou spotřebu elektřiny pro domácnost.
(Skokové zdražování elektřiny a to jsou zatím ty elektroauta víceméně v plénkách).
A o nějaké motorové mobilitě si budou moci jen snít.
*
Nic proti pokroku a novým technologiím, ale ty se musí prosadit nějakou výhodnosti a ne být násilně všemožně prosazovány nějakými šílenci absolutně odtrženými od běžného života a na úkor většiny společnosti, dotacemi a nejrůznějšími zákazy a zpoplatňováním stávajícího.

Podobně jako kdysi koňské povozy nahradila auta. Protože prakticky byla levnější a dostupnější i bez nějakých nesmyslných dotací a zdaněním nebo přímo zákazům použivání koníků.

Nehledě k tomu, že se zavírají doly, jaderná energetika je taky špatná anebo silně zpolitizována a vzývá se poroučení větru a slunci.

Výsledkem toho všeho bude masivní zdražení všeho. Úplně všeho!
A likvidace těžšího průmyslu a závislosti na zemích kde si na to nehrají a hravě toho využijí. A už využívají.
*
P.S. Proti kolům nic nemám protože autem jezdím jen minimálně a jen tam kde je to výhodnější nebo pro mne jako ID pohodlnější. A v těch málo případech celkem obdivují odvahu nebo i žasnu nad ztrátou pudu sebezáchovy některých cyklistů.
*
P.P.S. Trochu humoru nakonec:
Má poslední jízda na bicyklu byla před cca 15 - 20 roky. Auto mě tehdy srazilo do škarpy, na málo frekventované silnici a ta zlomená nebo nalomená žebra, či žebro, bolelo hodně moc dlouho.
Sice jsem se obešel bez lékářského ošetření, co by mi s tím taky pomohli, ale od té doby jsem na kolo nesedl a už se s ním do byť i mínimálního silničního provozu neodvážím.
*
Snad jen jedině takhle až mi zakážou benzín a naftu:
Green Deal.jpg
Green Deal.jpg (15 KiB) 2944 zobrazení
Ale na to fyzicky nemám.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Napísať odpoveď