Vozidla bez spalovacích motorů

Záhradná technika, záhradne nástroje a pômocky, kutilské tipy a podobne
charles91
Príspevky: 565
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 00:52

Daník napísal:
19 Aug 2021, 14:00
Každopádně mě překvapuje ta militantnost diktátu elektromotorů. Podobá se to diskuzím o Covidu a očkování. Když jsou EM tak perspektivní a skvělé, proč se neprodávají samy a potřebují zákazy a příkazy? Jistě už máte aspoň 2 auta doma....
Mame jedno auto.

Táto diskusia je uplne niečo iné ako diskusia o Covide, prosím nepletme ju tu.

Mnoho ekonómov sa zhodne, že aj vo voľnom trhu je vplyv státu nevyhnutný pre veci verejné (z poučiek - stabilita, rovnosť, efektívnosť)
Stát v ekonomike ma napravať chyby, ktore môžu vo voľnom trhu vzniknúť - monopol, nenažranosť firem a ich dopady na socialne aspekty, ZIVOTNE PROSTREDIE.
Co2 vstúpa každým rokom, až na zopar zadubencov, ktorý neveria vede, klimatologom, meteorologom, už dnes každý vie, že za veľku casť globalneho oteplovania može človek.

Berme len pohľad automobilovej dopravy. Nepletme lode, vykurovanie, letecku dopravu, priemysel, a iných zvysovateľov CO2.

Ak by EU nebola zakročila a nezačala udávať buduce ale aj sucastne obmedzenia, s automobilou dopravou by sa nestalo nič.

Ropy je dostatok, výrobcom aut sučasný stav vyhovuje, obyvateľstvu tiež, nejake elektromobily su drahe. Tým štýlom by sa roky nemenilo absolútne nič, tak ako v USA. Elektromobilita je pre automobilky skor hrozba, pokles ziskov, pokial by nemuseli, do toho by nešli.

To že za 14 rokov je nejaký plan vás nijako neobmedzuje, a o 14 rokov možno ani nebude obmedzovať, len sa prestanu predavať auta ktore nikto nechce... Za 14 rokov sa može tolko toho zmeniť, že bude výnimka a nadalej si kupite auto ako chcete... ktovie.
Akurat to núti automobilky splnať emisne normy v európe - ale ma to pozitívum, že vývoj ide dopredu.

Eu aspon niečo sa snazí robiť pre životne prostredie. Aj ked je to nedostatočné, stále lepšie ako nič.
Neregistrovaný

IP:  168.81

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 08:58

Myslím, že to je učební příklad špatného pohledu, názoru.
1) Kdo nemá tento „správný, moderní“ názor je „zadubenec“, čili je označený, je špatný, je negativní, je k nějaké likvidaci.
2) Tento „správný, moderní“ názor zásadně vynechává základy věci, od kterých se všechno odvíjí. To je například koloběh uhlíku v přírodě (na planetě), bilanci uhlíku, bilanci energie.
3) Nabízí: Až budou potlačeni „zadubenci“, pak bude ráj (pro ty správné). JG
ariadna30
Príspevky: 2819
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 09:10

JG👍
Ja len dodam take to vseobecne: Vsetko ma svoje pre a proti😀
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 09:20

Rafael napísal:
20 Aug 2021, 00:34
A v těch málo případech celkem obdivují odvahu nebo i žasnu nad ztrátou pudu sebezáchovy některých cyklistů.
(Sorry za off-topic):
Som vodič aj cyklista, takže problém poznám z tej aj onej strany. Určite sa v oboch 'skupinách' nájdu bezohľadní primitívi, ale mám dojem, že ich 'výskyt' je podstatne častejší za volantom. Ešte som nikdy nevidel, že by trebárs cyklista ostriekal okoloidúce auto nápojom z fľaše, zato som už neraz schytal sprchu z ostrekovačov od vodiča, ktorý ma ako cyklistu predchádzal. Sranda... Mikeš13 by asi mohol potvrdiť veci, ktoré už srandou nie sú - napríklad keď sa Vám o ľavé stehno obtrie spätné zrkadlo auta, ktoré Vás obieha v 80-km rýchlosti. Alebo Vám na križovatke na poslednú chvíľu vletí auto do cesty z vedľajšej ulice, aj keď sa Vám jeho vodič díva do očí. Zatiaľ ma auto nezrazilo, ale veľakrát to bola 'tesnotka'. Pre Rafaela: tiež som mal po páde z bicykla zlomené rebrá (bolo to ale po strete so srnou v zjazde pri 60km rýchlosti), takže viem čo je to za bolesť a súcitím. Ešte spomeniem, ako som pred rokmi jazdil na bicykli v Dánsku (medzi Kodaňou a Kronborgom). Súc 'vyškolený' situáciou na Slovensku mi trvalo pár dní pochopiť, že som doslova 'na inej planéte'. Nielen z pohľadu infraštruktúry ciest a cyklistických chodníkov, ale predovšetkým z pohľadu rešpektu zo strany vodičov áut. Ono je to všetko asi najmä o vzájomnom rešpekte a tolerancii, čiže o kultúre a výchove, ale pravdou je aj to, že stav mnohých ciest na Slovensku je katastrofálny a sú aj kapacitne preťažené. IH
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 12:39

IH: Souhlas. Nesmyslné troubení a nadávky i když jedu za bílou čárou, vybržďování ve sjezdu, výjezdy z vedleší silnice, ostřikovače ..... V Itálii se člověk na kole cítí jak V.I.P :) - respekt k cyklisům, pohoda, to samé třeba v Nizozemsku.
charles91
Príspevky: 565
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

Vozidla bez spalovacích motorů

20 Aug 2021, 22:48

Neregistrovaný napísal:
20 Aug 2021, 08:58
Myslím, že to je učební příklad špatného pohledu, názoru.
1) Kdo nemá tento „správný, moderní“ názor je „zadubenec“, čili je označený, je špatný, je negativní, je k nějaké likvidaci.
2) Tento „správný, moderní“ názor zásadně vynechává základy věci, od kterých se všechno odvíjí. To je například koloběh uhlíku v přírodě (na planetě), bilanci uhlíku, bilanci energie.
3) Nabízí: Až budou potlačeni „zadubenci“, pak bude ráj (pro ty správné). JG
Nie je to žiadny učebný príklad. Ten názor nie je moderný. Je plne overiteľný faktami. Prave naopak, zadubenec si nikdy neda vysvetliť argumentami, spochybní akukoľvek autoritu. Dnes je skor moderné spochybnovať čokoľvek.

Ano, kolobech CO2 je zrejmý, len všetko ma svoje hranice. Nesmie prestreliť, co prave robíme.(Vplyv acidifikácie oceánov na vstrebavanie CO2 a zvysovanie CO2 v atmosfére...) bilancia uhlíka v atmosfére je negatívna, zhoršuje sa každým rokom. , Ano je to pravda, vráti sa to do späť, len to trvá zančne dlho. Možno ľudstvo najde skratku, možno budeme ukladať viac uhlika do pody, ale žiaľ dopad (roztopené ľadovce, strata a zmena morských prúdov, rozsah púšti) sa do normálu nevráti vobec alebo za extremne dlho...
Odporúčam prečítat zopar stúdii v renomovanych casopisoch o konci storočia, predpoklad zmien.

Ako jedna vedkyna z Ceskej akademii vied na prednaske o ukladani co2 do pody hovorila, že vedcov ohľadom zmien klímy absolutne ignoruju, tí akurát začinajú hovoriť .: To sme predsa hovorili už pred 50 rokmi...
Neregistrovaný

IP:  168.81

Vozidla bez spalovacích motorů

21 Aug 2021, 10:07

Co napsat zapálenému kazateli nové víry, když je mi to protivné. Tak začnu alespoň formálně.
Píšete: „bilancia uhlíka v atmosfére je negatívna, zhoršuje sa každým rokom.“
Možná jen „psací“ chybička, možná načisto vedle (jak ta jedle).
Negativní bilance znamená, že něčeho ubývá (třeba ubývá motýlů). Pozitivní bilance obráceně (třeba přibývá oveček).
Před cca 10 lety mi posluchač České zemědělské univerzity v Praze povídal, že se učí, že v letech Velké Moravy (cca 850 – 900) byla průměrná teplota vyšší o 1 -1,5 ºC. V současné době je v „mojí“ krajině průměrná teplota asi 8 – 8,5 ºC. To byl hic. Určitě politicky a státotvorně. Co tak tehdá pálili?
Dobu Velké Moravy jsem zvolil záměrně proto, že ještě kolem roku 1000 polská Morava (Poláci tuto mapu Polska rádi malují) sahala k Dunaji a zahrnovala i půl dnešního Slovenska (tam pak už cca 1000 let Uhry).
Dál: „rozsah púšti“, no nevím, pouště neobjíždím, ale četl jsem, že jen Číňané vysázeli na okrajích pouště Gobi (jiná jména pouští v Číně neznám) tolik lesů, že je to víc, než bylo jinde na naší planetě lesa vykáceno. To je příklad bilance pozitivní.
Takže aspoň tak. JG
Mimmo
Príspevky: 3084
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Vozidla bez spalovacích motorů

21 Aug 2021, 11:00

Abychom to nehrotili. Na obou názorech je kus pravdy. Osobně bych taky používal ekologičtější dopravu všude, kde to jde a je to rentabilní. Ale zatím to všude nejde. Do práce to mám 1200 km, a to na kole, s povozem, na kánoi proti proudu Dunaje ba ani s elektromobilem zatím nedám. Až to půjde, nebudu to už potřebovat. Oceňuji snahu některých rozumných komunálních politiků o možnost ekologičtějšího chování. Nejde jen o kompostárny a recyklace, ale i sem tam o nějakou cyklostezku apod. U nás např. náš kmet (starosta), který je vystudovaný zemědělský inženýr, vyčlenil na tržišti samostatné parkoviště pro naše bezemisní povozy. Bezemisní (?). Samozřejmě i kůň prdí, ale zase míň než krávy.
Prílohy
kun 05.jpg
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Vozidla bez spalovacích motorů

21 Aug 2021, 13:10

Návštěvník napísal:
21 Aug 2021, 10:07
Co napsat zapálenému kazateli nové víry, když je mi to protivné. Tak začnu alespoň formálně.
Píšete: „bilancia uhlíka v atmosfére je negatívna, zhoršuje sa každým rokom.“
Možná jen „psací“ chybička, možná načisto vedle (jak ta jedle).
Negativní bilance znamená, že něčeho ubývá (třeba ubývá motýlů). Pozitivní bilance obráceně (třeba přibývá oveček).
Před cca 10 lety mi posluchač České zemědělské univerzity v Praze povídal, že se učí, že v letech Velké Moravy (cca 850 – 900) byla průměrná teplota vyšší o 1 -1,5 ºC. V současné době je v „mojí“ krajině průměrná teplota asi 8 – 8,5 ºC. To byl hic. Určitě politicky a státotvorně. Co tak tehdá pálili?
Dobu Velké Moravy jsem zvolil záměrně proto, že ještě kolem roku 1000 polská Morava (Poláci tuto mapu Polska rádi malují) sahala k Dunaji a zahrnovala i půl dnešního Slovenska (tam pak už cca 1000 let Uhry).
Dál: „rozsah púšti“, no nevím, pouště neobjíždím, ale četl jsem, že jen Číňané vysázeli na okrajích pouště Gobi (jiná jména pouští v Číně neznám) tolik lesů, že je to víc, než bylo jinde na naší planetě lesa vykáceno. To je příklad bilance pozitivní.
Takže aspoň tak. JG
Ono obtížně se hledají důkazy při diskuzi na fóru. Nicméně zdroje typu "četl jsem" nebo "posluchač mi povídal" jsou těžko doložitelné.
Osobně si ale myslím, že dodnes vykácené lesy a pralesy na planetě by Kitajci nenahradili ani kdyby zalesnili celou Čínu i s Hongkongem.
Neregistrovaný

IP:  168.81

Vozidla bez spalovacích motorů

21 Aug 2021, 19:35

Ano, jak píše pan doktor Vysloužil. U lesů, které jsem zmiňoval, jsem zapomněl uvést, že se má jednat o posledních 50 let. To pro mě znamená docela jiný „postoj“ Číny k ekologii, než jaký obrázek je nám předkládán. Učební texty univerzity, skripta, by snad měly být dohádatelné. Nejsem „náboženský kazatel“ (jsem ateista), nemusím mít pravdu a důkazy, jen uvádím, co jsem četl nebo slyšel. Kdo chce, bude pak hledat a možná najde. Důkaz třeba potřeboval, i mněl, pan Powell, co třepal bílým práškem v lahvičce na zasedání Valného shromáždění OSN. Výsledek důkazu známe jen z části, několik milionů mrtvých a zmrzačených (číslo je úplně jedno, je to jen statistika), ale pořád jaksi nevíme, jestli třepal cukrem, solí nebo třeba moukou. Tolik asi k důkazům. Já prostě jen zásadně nesouhlasím s uváděným „náboženstvím“ nového velkého kšeftu.
A jak píše pan Mimmo, rychlost bulharských koní nebývala špatná. Vítězství, Velká pardubická, Milev/Vesna 2, rok 1970 (asi). JG
Napísať odpoveď