Mražené ovoce

roman
Príspevky: 746
Dátum registrácie: 11 Apr 2020, 22:18
Bydlisko: Zlínsko, 400 m n. m.

Mražené ovoce

07 Feb 2021, 16:23

Tento způsob uchování ovoce se dle mého názoru nejvíce blíží jeho původnímu stavu, i když některé ovoce po rozmrazení nemusí někomu připadat vůbec lákavě.
U meruněk je navíc problém se zhnědnutím při jejich rozmrazování, což zkouším zmírnit jejich uzavřením do sklenice, meruňky také nenechávám úplně rozměknout.
Pokud jde o chuť, tak rozmrazené meruňky jsou méně sladké než v čerstvém stavu, ale pořád mají velmi výraznou, pro mě vynikající, meruňkovou kyselinku.
Jako hlavní nevýhodu mraženého ovoce vidím v tom, že zabírá místo v mrazničce.
IMG_20210207_082208_HDR.jpg
IMG_20210207_082659_HDR.jpg
IMG_20210207_124237_HDR.jpg
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Mražené ovoce

07 Feb 2021, 16:42

Ještě lepší způsob je lyofilizace. Bohužel lyofilizační zařízení pro domácí použití je dosti drahé.
IvaP
Príspevky: 784
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 11:57
Bydlisko: u Přerova

Mražené ovoce

07 Feb 2021, 18:54

Já mrazím ovoce na pečícím papíře na plechu, ať už drobné ovoce nebo třeba poloviny švestek (meruňky nemám). Pak sesypu do vakuovacího sáčku, ve vakuovačce zavařím. Na ovoci se nevytvoří led a také moc nezhnědne, protože k němu nemá přístup vzduch. Stejně tak mrazím zeleninu, uzené, houby. Vakuované vydrží více než volně ložené v sáčcích. a ploché sáčky zaberou méně místa než zavařovačky, při vypadnutí z mražáku se nezametá sklo ;)
U Přerova, 270 m.n.m.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Mražené ovoce

07 Feb 2021, 19:39

Mražené švestky a meruňky používáme jen k tepelné úpravě - na knedlíky, koláče. V syrovém stavu to není ono, rozmrznutím utrpí konzistence i chuť. Bez větší újmy na kvalitě lze jíst bobulové ovoce - jahody, maliny, borůvky. I ty je lepší schovat do poháru se zmrzlinou či šlehačkou.
Co se týče techniky mražení - jednotlivé plody mrazím v jedné vrstvě na tácku uzavřeném v mikrotenu (podobně i hrášek či játrové knedlíčky). Po zmrznutí se sesypou do jiného hermeticky uzavřeného sáčku. Takový sáček mi v mrazničce přijde skladnější než tužší zavakuovaný plast s přečnívajícími okraji.
roman
Príspevky: 746
Dátum registrácie: 11 Apr 2020, 22:18
Bydlisko: Zlínsko, 400 m n. m.

Mražené ovoce

07 Feb 2021, 20:42

IvaP napísal:
07 Feb 2021, 18:54
a ploché sáčky zaberou méně místa než zavařovačky, při vypadnutí z mražáku se nezametá sklo ;)
Ty meruňky jsou do zavařovací sklenice předělané až po vytažení z mrazničky :-) V mrazničce byly v sáčku jako větší placka, na první fotce je jen její odlomená část.
vysloužil napísal:
07 Feb 2021, 19:39
Mražené švestky a meruňky používáme jen k tepelné úpravě - na knedlíky, koláče. V syrovém stavu to není ono, rozmrznutím utrpí konzistence i chuť.
Konzistence utrpí, o tom není pochyb, nesmí se nechat úplně v teple rozměknout. Chuť mi ale pořád přijde velmi dobrá, výrazně meruňková, nevím možná záleží na odrůdě, každopádně u nás se meruňky sní a na koláče se v zimě použijí většinou povidla :-)
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Mražené ovoce

08 Feb 2021, 22:00

Já dávám rozkrájené rozmražené meruňky do jogurtu. Měknutí ani hnědnutí tam moc nevadí.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Mražené ovoce

08 Feb 2021, 22:38

S meruňkama to nemám vyzkoušené, ale půlené švestky k podobným účelům zavařuji nasucho ve sklenicích (někdy se špetkou soli). Konzistence zhruba odpovídá rozmraženému plodu a nezabírají místo v mrazáku.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Mražené ovoce

09 Feb 2021, 10:37

Můžete nějak rozvést to zavařování "na sucho"?
Napsat o tom něco víc?
*
Klasický švestkový kompot mi vůbec nechutná a dnešní mražáky jsou neskutečné mrchy. Aby fungovaly musí být umístěny v teple.
A to u nás jaksi nejde.
Při poklesu teplot, po rozmražení, je už to k ničemu..
A topit, nebo stěhovat mražák někam do tepla aby fungoval mi přijde poněkud divné.
(Maso apod. se může "vyhodit" třeba ven na mráz, dá se s ním něco i pak něco dělat, ale s tím ovocem....
*
Sice jako alkoholik tvrdím, že je škoda každé švestky která se nedostane do sudu, ale kynuté knedlíky mám taky rád.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Mražené ovoce

09 Feb 2021, 11:33

Rafael napísal:
09 Feb 2021, 10:37
Můžete nějak rozvést to zavařování "na sucho"?
Napsat o tom něco víc?
*
Klasický švestkový kompot mi vůbec nechutná a dnešní mražáky jsou neskutečné mrchy. Aby fungovaly musí být umístěny v teple.
A to u nás jaksi nejde.
Při poklesu teplot, po rozmražení, je už to k ničemu..
A topit, nebo stěhovat mražák někam do tepla aby fungoval mi přijde poněkud divné.
(Maso apod. se může "vyhodit" třeba ven na mráz, dá se s ním něco i pak něco dělat, ale s tím ovocem....
*
Sice jako alkoholik tvrdím, že je škoda každé švestky která se nedostane do sudu, ale kynuté knedlíky mám taky rád.
Je to jednoduché. Naskládají se půlené plody do sklenic (možno trochu přisolit), zavíčkují a sterilují. Pustí trochu šťávy. Na koláče, knedlíky jsou použitelné stejně jako mražené ovoce.
Jiné ovoce - např. borůvky zavařuju jen zasypané cukrem (4 lříce na 720 ml sklenici). Ty slouží jako kompot. Na borůvkové knedlíky a pečení ale častěji používáme mražené.
Já zase nerozumím tomu mrazáku v teple. Sám mám mrazák v komoře, kde se nyní teplota blíží nule a funguje - zdá se - normálně. Dokonce věřím, že spotřebu elektřiny bude mít nižší než v létě.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Mražené ovoce

09 Feb 2021, 11:42

Moje lednička s mrazícím boxem se vypne a vyteče, když teplota v garáži klesne pod +7 st. Vedle stojící mraznička mrazí při jakékoliv teplotě. Asi záleží na typu.
Napísať odpoveď