Tak kolik jste kdo napálil?

Neregistrovaný

IP:  103.158

Tak kolik jste kdo napálil?

21 Jan 2024, 10:46

Niekedy mi to tu pripomina vyhlasenia niektorych slovenskych politikov. 👎
Ale inak dobre fórum. Dozvedel som sa tu vela uzitocnych veci 👍
Pavol Levice
Rafael napísal:
20 Jan 2024, 13:26
Že kyslík nemá blahodárný vliv na zrání některých lihovin je takový..., málo rozšířený názor a dost revoluční. Čímž vůbec nerozporuji to, že je důležitější vyluhování látek ze sudů než mikrooxidace v nich. Ale ta je taky důležitá.
*
Asi proto, že výrobci takových lihovin je občas všelijak přetáčejí aby se více provzdušnily, že?
Rafael napísal:
20 Jan 2024, 13:26
Já to nemyslel tak, že se s těmi sudy nějak třepe, že se nějak otáčí a tak.
Používateľov profilový obrázok
Honza z Hané
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 08 Jan 2023, 18:16

Tak kolik jste kdo napálil?

21 Jan 2024, 15:45

Návštěvník napísal:
20 Jan 2024, 22:20
Pokiaľ ide o Írsku whiskey Jameson, tak za niečo stojí len 12 ročná miešaná ktorá zreje v súdoch po sherry oloroso ktorú ale v Európe v bežnom a ani inom obchode nekúpite. Ďalej čo za niečo stojí je 12 ročnnä (sherry) dostupná len v Duty free obchodoch. Ďalej je dobrá 15 a 18 ročná, ale tam už je cenovka tak vysoká že atakuje a prevyšuje ceny oveľa kvalitnejších škótskych whisiek.
Najpredávanejšia whiskey Jameson (bez udania veku) má síce nízku cenovku, ale aj nízku kvalitu.
Kamil
I ty brute? Je vidět, že máte encyklopedické znalosti, také jste tam byl? Já jsem na rozdělení kvality whisky Jameson už zapomněl. Co mě však utkvělo v paměti je, že jedna šarže whisky se prodává právě jen v historické výrobně JS a fakt je, že jejich nejkvalitnější šarže se nedá koupit ani v běžných obchodech. Bezpochyby i toto je marketingový trik, kdy dělají z těchto šarží určitou exkluzivitu ;) Vyšší cena já dána délkou zrání a náklady, kdy angel share dělá ročně asi 11 %
Napísať odpoveď