Tak kolik jste kdo napálil?

Libor1
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 11:48

Tak kolik jste kdo napálil?

08 Jan 2021, 23:04

Mám len prvú - panenskú slivovicu z kolóny, ale nepripadalo mi to moc sofistikované, čakal som viac.. Palic mi povedal že on nepije, takže ani neochutnaval, neprivoniaval, kolóna šla podľa nastavenia, jedine na vedľajšej, kde paralelne išla hruskovica privrel 2 sekcie, na otázku aký rozdiel by bol keby to šlo aj cez ne, či aróma, či vyťaženosť iná, nevedel odpoveď, len že výrobca pre jadroviny tak doporucil. Jediné čo sa (pri konci) sledovalo bola priezracnost a koncentrácia 40% , kedy sa skončila destilacia. Netvrdím že mám zlú slivovicu, ale vedel by som si predstaviť aj privonanie, či degustáciu počas destilácie a prípadnú korekciu parametrov skúseným palicom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku.
Neregistrovaný

IP:  48.174

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 09:27

Je problém, keď mám pár demižónov so slivovicou na balkóne pod dekou? Je pravdivé tvrdenie, že by mala byť skladovaná pri ustálenej teplote, pokiaľ by nebola zakrytá dekou, čo by sa stalo?
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 10:12

tak pro slivovici to problem není, ale ty demižony ze skla bych si nelajzl. Skladuju venku velké množství prázdných sklenic od okurek - ty velké 4l a po každé zimě jich par vyhazuju prasklých. Občas mi taková sklinka co prošla mrazem i pukne při plnění . Nepokoušel bych to.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 11:26

Vlasatej napísal:
09 Jan 2021, 10:12
tak pro slivovici to problem není, ale ty demižony ze skla bych si nelajzl. Skladuju venku velké množství prázdných sklenic od okurek - ty velké 4l a po každé zimě jich par vyhazuju prasklých. Občas mi taková sklinka co prošla mrazem i pukne při plnění . Nepokoušel bych to.
Tomu nerozumím. Sklenice, demižony a láhve v počtu stovek kusů skladuji v nevytápěné místnosti na dvoře - tzv. sklárně již 45 let. Teplota v zimě je tam jako venku. Mnoho sklenic a lahví se mi za tu dobu rozbilo - nárazem, naléváním horké tekutiny do studeného skla, při nešetrném zavařování, při rozkvašení uzavřeného obsahu, nebo když zmrzla tekutina v lahvi. Nikdy ale nepraskla žádná prázdná sklenice ani naplněná destilátem. Mráz, při němž by zmrzla slivovice, se u nás asi nenarodil.
Osobně skladuji všechny destiláty ve skle a v ničem jiném. Nemám nic proti dřevěným soudkům za účelem obohacení chuti, ale to je něco jiného.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 11:46

taky tomu nerozumím. Mě prasknou přes zimu prázdné sklenice. Skladuju je ale venku , ne v místnosti. může na ně nasnežit i napršet, ale nikoli dovnitř. Sluníčko se na ně taky podívá. Dokonce sem se o jednu pěkně pořezal když praskla při plnění medem z medometu. Podezříval jsem sklo, že v něm přemrznutím vznikne nějaké vnitřní pnutí.
Rozhodně sem nemyslel ze slivovice zmrzne :D , ale že bych nenechal slivovici ve skle napospas počasí. Nevěřím skleněným nádobám.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 12:37

Obecně to platí, že lihoviny by měly být skladovány ve "sklepním" chladu a temnotě.
Tu temnotu celkem chápu. Ale hlavně u likérů. U čistých destilátu částečně.
*
Teplotu, nebo změny teplot, bych moc osobně neřešil. Snad jen pokud by šlo o uskladnění v řádech let nebo cílené staření.
Ale jen můj názor.
*
Co se týká toho staření tak se zkoušelo skoro vše. Někdy i úplné absurdity.
Včetně těch změn teplot. A výsledky nebyly přímo degradační, jen nepřinesly žádané výsledky. Dlouhodobé staření, ležení, v sudech v tom směru nic nenahradí.
(Žádný ozon, vhánění kyslíku, nejrůznější ozařování, ultrazvuk apod.)

*
Taková zajímavost ohledně střídání teplot je Akvavit Linie.
Laboratoř plavbu po moři nepřekonala
V 19. století bylo totiž náhodou objeveno, že houpání lodi způsobující míchání destilátu v sudech a výrazné změny teplot během této cesty mají pozitivní vliv na vývoj chuti, který se nepodařilo žádným jiným způsobem napodobit...
*
...V roce 1821 založil Jorgen Lysholm vlastní palírnu a na základě této rodinné historky nechal posílat sudy
s čerstvě vypáleným akvavitem do Jižní Ameriky a zpět. Takto zrající akvavit byl pojmenován Linie (podle
dvojnásobného překročení rovníkové čáry při cestě) a brzy se stal nejprodávanějším produktem firmy.
Koncem 20. století se výrobci pokusili v laboratoři nasimulovat podmínky zrání na moři – kolébání sudů, které promíchává jejich obsah, slaný mořský vzduch a výrazné střídání teplot od severského chladu po tropická vedra – ale výsledek nesplnil jejich očekávání. Laboratorně uzrálý destilát se nedal chuťově srovnat s tím pravým, zcestovalým. A proto i dnes plují tisíce sudů s akvavitem na palubách zaoceánských parníků mezi Norskem a Austrálií, aby jejich obsah získal během této cesty svoji nezaměnitelnou chuť....
*
Nevím jestli je to marketig nebo už vyšší "alchymie" oproti klasickému zrání,
ale přijde mi to zajímavé a tak "trochu" i k tomu balkonovému dotazu.
*
Jinak ke sklu a mrazu nemůžu názor Vlasatého podpořit. Demižony mám hodně staré, v prázdném stavu skladované prázdné i plné někdy i v místech kde mrzlo stejně jako venku a bez problémů.

Možná slunce a střídání teplot?
Nevím.
Ale co třeba okenní skla, skleníky apod.
Myslím si, že sklo je mimo tepelných šoků hodně odolný materiál skoro ke všemu.

Ještě edit, doplnění:
Profi sklenáři nechtějí mít se starším "vyžilým" sklem nic společného. Nechtějí ho řezat a když tak jen bez záruky.
(Já jako kutil jsem to taky zkoušel a 0% úspěšnost....).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 17:33

Rafael napísal:
09 Jan 2021, 12:37
Obecně to platí, že lihoviny by měly být skladovány ve "sklepním" chladu a temnotě.
Tu temnotu celkem chápu. Ale hlavně u likérů. U čistých destilátu částečně.

Když jsem se ženil, nastávající tchán otevřel dvacetiletou slivovici schovanou pro tento účel. Ale nebyla zakopaná, stála celou dobu ve spíži, kde sice nesvítilo slunce, ale bylo tam okno a tedy i světlo. Slivovice nejevila ani náznak nějakého žloutnutí, byla naprosto čirá.


Ještě edit, doplnění:
Profi sklenáři nechtějí mít se starším "vyžilým" sklem nic společného. Nechtějí ho řezat a když tak jen bez záruky.
(Já jako kutil jsem to taky zkoušel a 0% úspěšnost....).
Sklenáři řežou jen čerstvé sklo, staré snad jen několik měsíců.
Zásoby starého skla prý jdou nějak oživit, aby šly řezat, ale jak, to přesně nevím. Nějakým teplem.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 20:02

Sklo do oken a jeho řezání je trochu jiný problém. Sklo časem "teče" i když se to na první pohled nezdá. stačí vzít staré okno a podívat se na něj z různých úhlů a uvidíte to. Druhá věc je, že staré sklo je vetšinou poškrábané i když to na první pohled není vidět. Sklenář řeže diamantem který je křehký, takže si nechce zničit nástroj, navíc různé rýhy na skle ovlivní výsledný lom. Běžně stará skla řežu , ale kolečkem které je z rukojeti mazáno petrolejem. Chce to jen odvahu a grif. Loni sem řezal cca 8 metrových polic do skleníku z 20let starého skla a ani jednu tabuli jsem nepoškodil.
Ještě k těm demižonům a sklinkám od okurek, ono je docela možné že se jedná o úplně jiné sklo. Skla je mnoho a mnoho druhů, viz třeba varné sklo které snese že ho položíte na vařič ( i když už mi taky dvakrát upadlo dno přesně na hranici rozhraní kapaliny a vzduchu)
Možná jsou ty demižony nějak ošetřeny proti pnutí.
Každopádně kdykoli jsem měl slivovici ve velkém demižonu , tak jsem jen trnul. Akceptuju ty 5l od vína, mají silnou stěnu .
Dvakrát mi sama od sebe praskla flaška od rumu s obsahem slivovice. Prostě sem jednoho dne došel do místnosti a v regále puklá flaška a slivovice všude kolem. Nevytápěná místnost.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

09 Jan 2021, 21:14

Vlasatej napísal:
09 Jan 2021, 20:02
Chce to jen odvahu a grif. Loni sem řezal cca 8 metrových polic do skleníku z 20let starého skla a ani jednu tabuli jsem nepoškodil.
Asi to umíte líp. Mně to nešlo.
V mnoha odkazech na řezání skla - např. Receptář prima nápadů. se doslova píše:
Nesnažte se naučit řezání na starých tabulích skla; sklo asi po 10 letech mění své vlastnosti, je křehčí a praská obvykle mimo naříznutou linii.
https://www.receptyprimanapadu.cz/dilna ... aci-dilne/
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Tak kolik jste kdo napálil?

12 Jan 2021, 19:13

Včera vypáleno 200 litrů kvasu z Domácí švestky, s výsledkem 23 litrů o síle 61,7%, to hned v pálenici naředěno 5,4 litry vody na celkových 28,4 litrů o síle 50%. S chutí Slivovice jsem naprosto spokojený.
Napísať odpoveď