Tak kolik jste kdo napálil?

Používateľov profilový obrázok
Pett.cz
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 18 Okt 2020, 16:15
Bydlisko: UH

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 10:18

Tak že zvědavosti by mne zajímalo,kolik tak kdo tady vypálí.Ja jsem navážel dnes ráno,posléze budu informovat.Mam cca 300 litrů kvasu a dával jsem kilo cukru a 3 kg medu.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 12:36

Nemyslím to vůbec zle, tak se předem omlouvám.

Ale absolutně nechápu jaký smysl má přidávání medu do kvasů?
Jako bývalý včelař to považuji za jeho úplnou degradaci. A zbytečnou protože ten med ty kvasy nijak nevylepší.
Na to stačí obyčejný levný krystalový cukr.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 14:08

tak do kvasu se často dává starý med ,nebo víčka. spíš kvůli vůni než výtěžnosti. Jednoduchá finta je. nedávat med ale vosk, třeba jednu souš z úlu a voní to stejně. Nevypálil sem letos vůbec nic, jedinej sud který letos mám ješte bublá. Mám čas :D
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Pett.cz
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 18 Okt 2020, 16:15
Bydlisko: UH

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 19:58

Rafael napísal:
18 Dec 2020, 12:36
Nemyslím to vůbec zle, tak se předem omlouvám.

Ale absolutně nechápu jaký smysl má přidávání medu do kvasů?
Jako bývalý včelař to považuji za jeho úplnou degradaci. A zbytečnou protože ten med ty kvasy nijak nevylepší.
Na to stačí obyčejný levný krystalový cukr.
Abych nevzbuzoval emoce,tak se jednalo o starý med posbírány po rodině.Ktery by se asi ani nehodil na vánoční perníky :D Jinak k věci.Slivovice se mi zdá sladší,ale toť otázka pro znalce.Nakonec z cca. 300 litrů kvasu bylo 38.5 litru 51.8% .
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 20:23

Já jsem taky kdysi věřil názorům, že cukr v kvasu způsobuje škrábavost pálenky, zatímco přírodní med nikoli. Dnes už tomu nevěřím. Stejně tak nevěřím, že 2 kila medu (oproti cukru) nějak zásadně ovlivní chuť 100 kg ovoce, natož destilátu z něj. A za třetí - trvanlivost medu, podobně jako cukru, je v uzavřené nádobě nekonečná. Desetiletý med je použitelný stejně dobře jako před pár týdny vytočený.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 21:05

Tak nekonečná , trvanlivost medu určitě není.
Med obsahuje pyl a další látky které se časem znehodnotí. Stářím med ztratí i chuť a ztmavne. Už sem viděl staré zapomenuté medy úplně černé jako vyjetý olej.
Chuť 2kg medu asi neovlivní (možná když nezkvasí tak ovlivní dosladka ), ale vůni ano.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 21:27

Vlasatej napísal:
18 Dec 2020, 21:05
Tak nekonečná , trvanlivost medu určitě není.
Med obsahuje pyl a další látky které se časem znehodnotí. Stářím med ztratí i chuť a ztmavne. Už sem viděl staré zapomenuté medy úplně černé jako vyjetý olej.
Chuť 2kg medu asi neovlivní (možná když nezkvasí tak ovlivní dosladka ), ale vůni ano.
Ano, med časem ztratí část chuti a vůně, ale vydrží, nezkazí se.

Med patří mezi nejstarší sladidla, která lidé konzumují. První zmínky o medu pochází z doby 5 500 let před naším letopočtem. O medu se navíc říká, že má zvláštní vlastnosti, díky kterým má prakticky neomezenou trvanlivost. Možná jste slyšeli o tom, že ve starých egyptských hrobech byly objeveny sklenice medu, který byl zubem času prakticky netknutý, nezkazil se a udržel si stále svou skvělou chuť.
https://cs.medlicker.com/
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 21:59

tak já bych med z pyramid nejedl :D Na Internetu dnes lze najít protichůdné informace. Hodně medů po krystalizaci taky zkvasí, zvlášť pokud se při točení nemeří obsah vody. V podstatě to taky není až taková vada ;)
Cukry tam prostě jsou ve vysoké koncentaci, ale jsou tam i bílkoviny z pylu....
Každý med je v podstatě originální složením.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Dec 2020, 23:26

Co je schopen udělat jen jeden plast v 300l vařáku. Jak z hlediska přínosného nebo nežádoucího?
Přínosného myslím, že nic. Podobně jako 2kg medu.

Ale jako starý výrobce medového likéru a medoviny, (mimo medu i z víček, plástů a vody z mytí medometu apod.), moc dobře vím, jak dokáže vosk zaneřádit varnou nádobu.
K neumytí a k nevyčištění. A pokud ano, tak je to trápení a práce na delší dobu.
*
Samozřejmě jsem kdysi musel vyzkoušet vyrobit i pálenku z medu. Z medoviny.
Naprostá degradace vstupních surovin. Aspoň dle mého názoru.

Ono vlastně i ta medovina, (medové víno), které mám moc rád mi přijde jako jistá forma degradace toho medu.
Díky vaření které zničí nebo podstatně sníží obsah jeho cenných látek.
(Výrobu medoviny studenou cestou jsem tehdy nezvládnul a už ani nezvládnu).
Ale jsou výrobci kteří to zvládají.
Např. www.medovevino.cz/cs/hormimenu-hobbyvyroba/ apod.

Tak jsem nakonec skončil u méně náročné výroby. Medový likér.
http://deslik.blogspot.com/2012/03/medo ... liker.html
*

Jinak souhlas s p. Vysloužilem. M.j. i v tom, že starý med nemusí být vůbec špatný. Stačí když se šetrně za nižší teploty ztekutí.
Ale třeba do čaje apod. to vůbec není třeba.
*
A ještě si neodpustím Historické okénko aneb velmi špatnou zkušenost s tím voskem:
Po dědečkovi mi zbyla část neprodejného medu. A známí, odběratelé mého medu našli v pozůstalosti asi 100kg medu po včelařovi. Vypadal podobně jako ten "můj". Šupinky vosku v něm, nejrůznější nečistoty apod. Zkrátka včelářský nevyužitý odpad.
Že neví co s tím a ať to třeba dám včelám na zimu.
Toho jsem se neodvážil, do likéru taky ne, tak povařit na medovinu.
A protože už jsem měl s voskem špatné zkušenosti, tak jsem to vařil na několikrát v Brutaru. (Takový "zabijáčkový" 70l kotlík s topeništěm) a ne v destilačním.
Medovina byla nakonec výborná a bez nejmenších vad.

Jenže, pak jsem musel umýt kotlinu toho Brutaru. Hrozná a zdlouhavá práce.
A výsledek:
Ten Brutar jsem měl hlavně díky vypouštěcímu kohoutu na vaření cukerného sirupu pro včely a pro sterilizaci šťáv, moštů. (Po zahřáti přímo do sklenic).

Včelkám by to asi nevadilo, ale mi moc. Výsledkem bylo skoro 70l sirupu z bílého rybízu šíleně zakaleného a s voskovou příchutí.
Pít to nikdo nechtěl. Ani já. I když jsem věděl, že to škodlivé a a ani jedovaté není.
*
P.S. před odesláním:
Pokud už med zkvasí, tak jedině jen jeho vrchní vrstva, hydroskopická a díky zředění a špatného uzavření nádoby
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Tak kolik jste kdo napálil?

19 Dec 2020, 10:40

horní vrstva ve sklenici s medem zkvasí ne proto že je med hydroskopický a nabere zvrchu vlhkost, ale proto že ve stočeném medu byl i med s vysokým obsahem vody. Po nasklinkování a uložení začne med v klidu pomalu krystalizovat a těžší zkrystalizované frakce klesnou gravitací dolů, zatímco nahoru se dostane všechno co zkrystalizovat nemůže - včetně vody a už to šumí.... Pokud takovou sklenici těsně uzavřete tak pukne, pokud neuzavřete tak to z ní vyběhne.
Nádoba znečištěná voskem se nejlíp čistí zatepla, tj. ohřátím nasucho a vytřením savým papírem, třeba papírovýma utěrkama . Samozřejmě tam stopy zůstanou. Ve vařáku na destilaci to nevadí, tam to odejde částečně s výpalky a přes chladič se to už nedostane, v kotli na vaření šťáv to může být problém.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Napísať odpoveď