Tak kolik jste kdo napálil?

paraji
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 20:41

Tak kolik jste kdo napálil?

12 Jan 2021, 20:39

Jiří II napísal:
12 Jan 2021, 19:13
Včera vypáleno 200 litrů kvasu z Domácí švestky, s výsledkem 23 litrů o síle 61,7%, to hned v pálenici naředěno 5,4 litry vody na celkových 28,4 litrů o síle 50%. S chutí Slivovice jsem naprosto spokojený.
14l/q :thumbup:
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

13 Jan 2021, 22:47

To je skutečně mimořádná výtěžnost. Jaký kotel byl použitý? Přepalování lutru nebo kolona?
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Tak kolik jste kdo napálil?

14 Jan 2021, 10:08

Bylo použito dvoukotlové pálení - surovinový kotel a a rektifikační kotel. Kvas jsem zakládal 7.září a poslední sběr švestek ze dvou stromů byl 23.října. Kvašení probíhalo v postupně plněných 50 litrových barelcích, umístěných nejprve v nevytápěné garáži, později ve sklepě pro brambory.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

15 Jan 2021, 10:41

Měřils Jirko sladkost švestek? Přidával jsi cukr? Ta výtěžnost z dvoukotlové destilace mi přijde skutečně vysoká.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Tak kolik jste kdo napálil?

15 Jan 2021, 11:34

Jen tak přibližně a teoreticky.
Kvas obsahoval cca 7% lihu a cukernatost ovoce byla určitě vyšší než 14°Bx.
Ale neumím zohlednit podíl balastu v kvasu. Pecky cca 10-15%?
Jaký objem zaujimají slupky netuším vůbec.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

15 Jan 2021, 13:54

A pak ještě zbylý líh ve výpalcích a v lutru (končí se na 40% a určitě by dál ještě tekl alkohol)
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Tak kolik jste kdo napálil?

15 Jan 2021, 17:29

vysloužil napísal:
15 Jan 2021, 10:41
Měřils Jirko sladkost švestek? Přidával jsi cukr? Ta výtěžnost z dvoukotlové destilace mi přijde skutečně vysoká.
Sladkost švestek ani kvasu neměřím. Švestky sbírané začátkem září nebývají tak sladké jako ty co sbírám později a také abych měl v prvním barelu nějakou tekutou složku, aby švestky v něm neležely "nasucho", dávám do něj nejprve 2,5 litru vody svařené s 1kg cukru. Potom do něj přisypávám pomačkané švestky, v množství podle toho, jak padají ze stromů. Kvasinky nepoužívám. Když po nějakém zhruba týdnu až dvou začínám dávat švestky do druhého barelu, přidám do něj nejprve několik naběraček tekutého kvasu z prvního barelu a stejně tak postupuji když začínám plnit každý další barel, tzn. že do třetího barelu přidám tekutou část z prvního, případně i z druhého barelu, atd. Takže pouze 1kg cukru bylo přidáno v těch 200 litrech kvasu.
PS. při přepisování údajů z faktury jsem se dopustil menší nepřesnosti správně mělo být... výsledkem 23 litrů o síle 61,17% (ne 61,7%) , to hned v pálenici naředěno 5,4 litry vody na celkových 28,4 litrů o síle 50%.
Zdá se vám ta výtěžnost vysoká? Sám nemám srovnání pro dvoukotlové pálení, protože dříve mě ty dva stromy dávaly jen 150 lirů kvasu a to se veškeré pálení provádělo v jednom kotli s rektifikační kolonou, ale výtěžnost byla srovnatelná. Tak nevím, jestli mi tam něco nepřidává palič :D
Naposledy upravil/-a Jiří II v 15 Jan 2021, 17:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Tak kolik jste kdo napálil?

15 Jan 2021, 17:55

Taková hodně známá tabulka.
def02.jpg
def02.jpg (18.63 KiB) 3094 zobrazení
Základní destilační poměry
Cca
např. když je lihovitost vytékajícího destilátu 10% tak ve vařáku zůstavá 1% lihu v kotli - ve výpalcích.

Anebo při 2D při 50%ním vytékajícím destilátu zůstane ve vařáku - v lutrové vodě 10% lihu.
Viz. ta minitabulka.
(Větší mi teď zrovna nejde vyčenichat. Anebo se mi zrovna nechce....)
*
P.S. Jiří II: Dobrý postup při rozkvašování a zakládaní kvasů. Aspoň za mě :thumbup:
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Tak kolik jste kdo napálil?

18 Jan 2021, 12:21

Rafael napísal:
15 Jan 2021, 17:55

*
P.S. Jiří II: Dobrý postup při rozkvašování a zakládaní kvasů. Aspoň za mě :thumbup:
Dělám to taky tak. První soudek zakvašuju 3 dny předem připraveným zákvasem z kvasinek a 3-5 litry loňského sterilovaného moštu. Další barely pak tímtéž množstvím nabraného šumícího kvasu z předešlého sudu (nerozlišuju tekutý a pevný podíl). Jeden pytlík kvasinek taky vystačí na několik hektolitrů kvasu. Jestli kvasí stále ten stejný klon, to je jistě otázka. Osobně ale nepatřím k lidem, kteří věří, že druh použité kvasinky výrazně ovlivňuje kvalitu ovocného destilátu. Dělám to proto, aby kvas co nejrychleji začal kvasit a nemnožily se nežádoucí mikroby. Takže když nebyly ušlechtilé kvasinky, použil jsem zákvas z droždí se stejným výsledkem.
MiKo
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

Tak kolik jste kdo napálil?

07 Jún 2021, 23:45

Jiří II napísal:
12 Jan 2021, 19:13
Včera vypáleno 200 litrů kvasu z Domácí švestky, s výsledkem 23 litrů o síle 61,7%, to hned v pálenici naředěno 5,4 litry vody na celkových 28,4 litrů o síle 50%. S chutí Slivovice jsem naprosto spokojený.
Mě se také jednou podařilo přes 14L na dvoukotlové.¨, viz níže:

Ještě k tématu - jestli je lepší kolona nebo klasická 2D, moje zkušenosti, postupně:

1.pálenice: nerez kolona, pálili jsme tam 2x - kvalita nejhorší, majitel to neuměl a šidil, výtěžnost už nevím- vozil to tam táta, ale i začátky naše ve výrobě kvasu - takže nechcu křivdit majiteli, ale to že ho pak zabásli za podvod mě utvrzuje v tom, že chyba byla spíš u něj. Durancie.

2.pálenice: nerez kolona, pálili jsme tam 5x - kvalita vyšší než u té první, výtěžnost 10-11 L 50%. Ke konci se nám nepozdávala kvalita, tak jsme hledali další pálenicu. Durancie

3.pálenice: klasika dvoukotlová celoměděná, pálili jsme tam 3x, tady jsme dosáhli nejvyšší výtěžnosti malinko přes 14 L 50% a asi nejkvalitnější. Nejnižší výtěžnost 13L. Když jsem se ptal paliče, jaktože tolik nateče, tvrdil mě, že je to tím že topí dřevem a tedy pomalu a že díky tomu má alkohol více času na odpaření. Na otázku jaktože je tak dobrá - prý je to tím, že je vše v mědi - kotle, trubky i chladiče. Původní byla nerezová - gořalka nebyla dobrá tak vše předělali na měď. Trubky přestupníku všechny do kopce. Všichni 3 paliči, kteří tam dělají jsou zkušení "ochutnávači", tzn olizovali a podle toho odstavovali. Dívali se i na epruvetu. Kotle neměly ani jeden funkční teploměr. Durancie

4.pálenice: měděná kolona-topení plyn, třešně+višně - výtěžnost ani kvalitu nemůžu srovnávat s Duranciama, byla to prvotina.

5.pálenice: měděná kolona - topení elektřina - kvůli krátkému termínu objednání jsem zvolil tuto pálenicu, Durancií bylo velmi málo, takže to byly ze 2/3 TopTaste doplněné Durancie + Tuleu Gras. Výtěžnost 11 L. Chuťově jsem čekal víc - TopTaste jsem pálil poprvé, takže nevím jestli to bylo kvasem nebo pálenicí.

Mě se nejvíce osvědčila dvoukotlová celoměděná - jak na výtěžnost tak i chuťově. A když to půjde, budu pálit tam.
V příloze dva obrázky 3. pálenice.
Prílohy
kotel1a.jpg
kotel1a.jpg (47.16 KiB) 2731 zobrazení
kotel2a.jpg
kotel2a.jpg (44.42 KiB) 2731 zobrazení
Napísať odpoveď