Vínovica

Neregistrovaný

IP:  213.42

Vínovica

01 Dec 2020, 08:14

Vyrába niekto svoju vínovicu, ide vlastne o proces, kedy z hotového vína vypálime vínovú pálenku? Mám možnosť výhodnej kúpy 100 L vína, no neviem, či to vziať, máte s vínovicou dobré skúsenosti? Aká je výsledná chuť, výťažnosť zo 100 L a pod.?
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Vínovica

01 Dec 2020, 08:24

osobně mě vínovice nezaujala.
Ale ruku na srdce, to jak to bude chutnat je ovlivněno především kvalitou suroviny, a sehnat kvalitní a zaroveň levné víno se dost vylučuje :(
Pozor taky na to, že hotové víno už může být ošetřeno - stabilizováno, a pak to bude v pálence cítit.
Pokud bych neměl k didpozici metrák surových hroznů, nešel bych do toho.
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Vínovica

01 Dec 2020, 08:40

Občas se s tím setkávám. Samozřejmě záleží i na odrůdě hroznů a obsahu vlastního nebo i přidaného cukru. Výtěžnost je ale obecně dost vysoká. V loňském roce jsem si nechával pálit zbylé víno, ale měl jsem ho málo. Kombinoval jsem ho proto i se švestkami. Výsledek také není špatný. Mezi dobře vypálenými destiláty z kvalitního kvasu však nevidím veliké rozdíly v chuti ani ve vůni. Jsou však mezi námi experti, kteří na to mají školené buňky. V žádném případě bych však za víno na pálení nedal euro za litr nebo více.
Napísať odpoveď