Doptaz od Standy HK

Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Doptaz od Standy HK

15 Júl 2020, 19:27

Nechce se mi hledat údaje o původu potravinářského lihu.

Myslím, ale že z brambor ho bude minimální množství. Nebo spíš žádné.
Největší množství bude asi z melazy a zbytek z obilí....
*
No nevím, ale oproti těm prvním dvěma surovinám mi přijdou kompoty a cukr jako naprostý luxus.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 10:33

U potravinářského lihu obvykle nejde o to, jak odpudivá byla původní surovina, nýbrž jak chutná a voní. Z brambor a cukru je cítit jen lihem. Líh ze zavařenin jsem nikdy nedělal, ale pochybuji, že bude prostý ovocných tónů. Vaječný likér s příchutí jahodové marmelády bych nechtěl.
IvaP
Príspevky: 784
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 11:57
Bydlisko: u Přerova

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 14:26

vysloužil napísal:
16 Júl 2020, 10:33
U potravinářského lihu obvykle nejde o to, jak odpudivá byla původní surovina, nýbrž jak chutná a voní. Z brambor a cukru je cítit jen lihem. Líh ze zavařenin jsem nikdy nedělal, ale pochybuji, že bude prostý ovocných tónů. Vaječný likér s příchutí jahodové marmelády bych nechtěl.
Když se ostře oddělí dokap, tak by těch vůní nemělo moc přejít.
U Přerova, 270 m.n.m.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 15:24

Co se rozumí pod pojmem ostré oddělení dokapu?
IvaP
Príspevky: 784
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 11:57
Bydlisko: u Přerova

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 16:42

vysloužil napísal:
16 Júl 2020, 15:24
Co se rozumí pod pojmem ostré oddělení dokapu?
Budu se snažit vydestilovat co nejčistší ethanol - začnu jímat při 78 st, když se začne zvyšovat teplota nad 78 st, destilaci ukončím... Samozřejmě nedostanu ethanol v PA kvalitě, ani nebude 96%.
U Přerova, 270 m.n.m.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 17:16

Kolik takového etanolu lze získat?
Ale ani tak bych na to nesázel. Ovocné aroma se destiluje hned od počátku jímání jádra, dokonce je i v úkapu. Mnozí páleníci si zvlášť berou vzorek uprostřed odběru jádra - když teče právě 51%ní. Říkají tomu rozmarýnka nebo ministerská. Její aroma je úžasně ovocné, žádný čistý líh.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 20:15

Způsobu je spouta a každý si může vybrat co mu bude vyhovovat.

- čištění lutru nebo finálního destilátu aktvním uhlím

- vícenásobná destilace

- pod výtokem z chladiče velký trychtýř apod. s aktivním uhlím

- rektifikační kolona s deflegmátorem při správném refluxu nemá problém už při 1D s výrobou nad 90% neutrálního lihu bez příchutí a pachů. (Mimochodem majitelé takových přístrojů často řeší v ovocných pálenkách nedostatek chuti a aromat).

- a ve všech případech zapomenout na "ždímání" pod 70-60%. Tuto frakci použit jen na další rektifikaci.

*
P.S. V případě výroby ovocných, bylinných a průtahových destilátů podle mých zkušenosti je tzv. Ministerská 51% jen hojně opisovaný a rozšířený mýtus.Ve většině případů už byl destilát vytékající v takové síle pro mě nevhodný a šel do lutru. Do další várky k 2D.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Doptaz od Standy HK

16 Júl 2020, 23:23

*
P.S. V případě výroby ovocných, bylinných a průtahových destilátů podle mých zkušenosti je tzv. Ministerská 51% jen hojně opisovaný a rozšířený mýtus.Ve většině případů už byl destilát vytékající v takové síle pro mě nevhodný a šel do lutru. Do další várky k 2D.
[/quote]

Oddělováni "ministerské" považuji za palírenský zločin. Jádro má být kompletní. Ale několik takových vzorků jsem dostal - nikdy víc než 100 - 200 ml a často současně s destilátem téže várky - na porovnání. U slivovic mě to obvykle nijak nepřekvapilo, ale třeba ministerská třešňovice byla opravdu voňavější.
Pojem ministerská se - předpokládám - nepoužívá v souvislosti s průtahovými destiláty.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Doptaz od Standy HK

17 Júl 2020, 14:14

Mi se pojem "Ministerská" nelíbí a nepoužívám ho.
*
Já jen, že 50% koncentrace a destilační teplota tomu odpovídající je svým způsobem tak nějak hraniční.
Takové "magické destiláterské číslo".
(Něco jako 666 :D )
Od něho už rychle stoupá obsah obsah nežádoucích látek a je třeba být obezřetný.
U některých průtahů je ta hranice ještě většinou vyšší.
*
OT:
Při 1+2D výrobě neutrálního lihu je taky to číslo, koncentrace lutru, nejlepší. A i při výrobě nejrůznějších průtahů se používá taková lihovitost ve vařáku jako nejefektivnější.
*
P.S. Velmi jednoduchý test na přiboudliny, pozadky apod.
Nechat někde v teple časem odpařit půl obsahu štamprle, třeba té tzv. "Ministerské".
Líh vyprchá, nebude už svou lihovosti, ostrosti, ovlivńovat vzorek a veškeré pachutě budou lépe identifikovatelné.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Napísať odpoveď