kvas z květů černého bezu

Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

kvas z květů černého bezu

10 Jún 2020, 08:52

vysloužil napísal:
10 Jún 2020, 08:32
Já tedy květy bezu nesuším, protože čaj z něj nikomu u nás nechutná.Zato perlivá šťáva nám chutná. V roce neúrody kvasitelného ovoce jsem nakládal kvas na aromatickou pálenku. Nyní ji komerčně vyrábí likérka Rudolf Jelínek
Pane Vysloužile, podělte se prosím o Váš postup :thumbup:
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

kvas z květů černého bezu

10 Jún 2020, 11:26

Pane Vysloužile, doufám, že jste jim ten recept alepoň prodal! ;) :D
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

kvas z květů černého bezu

10 Jún 2020, 17:23

Recept na kvas je jednoduchý.
Do 50litrového barelu natrhat květy - kolik se vejde bez mačkání, dolít vodou s 5 kg rozpuštěného cukru - lepší rozvařit. Okyselit - nejlépe nějakou inertní kyselinou - fosforečnou, sírovou (50 - 100 ml 38%ní), možná by šla i citronová nebo vinná, ale ty se během kvašení rozkládají a musely by se přidávat. Citrony by byly drahé a zbytečně ovlivnily chuť. Zakvasit zákvasem jako obyčejný mač - kvasinkami na ovocné kvasy, vinnými, nebo i kvasnicemi. Nezapomenout na výživu kvasinek živnou solí. Po vykvašení vypálit. Vzniklá pálenka je výrazně aromatičtější než jakýkoli ovocný destilát.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

kvas z květů černého bezu

10 Jún 2020, 20:32

díky , květy nebo květenství? pokud květenství nebude tam cítit trpkost ze střapin?
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

kvas z květů černého bezu

10 Jún 2020, 22:17

Stonky jsou velmi škodlivé, ne přímo jedovaté, jen chuťově nevhodné.
Ale zas záleží na druhu suroviny.
Někde se preferují listy, ve většině případů květy, ale stonky jsou odpad.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

kvas z květů černého bezu

10 Jún 2020, 23:09

Vlasatej napísal:
10 Jún 2020, 20:32
díky , květy nebo květenství? pokud květenství nebude tam cítit trpkost ze střapin?
Když dělám šťávu, tak těch 5 květů odrbu tak, aby v nápoji žádné třapiny nebyly. U přípravy kvasu to - vzhledem k množství suroviny - není dobře možné. Ale vzhledem k technologii (kvašení, destilace) a výraznému aromatu pálenky nemyslím, že by to chuti destilátu nějak ublížilo.
Adam

IP:  94.143

kvas z květů černého bezu

18 Jún 2020, 16:09

Pán Vysloužil a aký je výnos z toho suda 50 l obvykle? Robievam bežne sirup a uvažujem aj nad kvasom, pretože bazy je skutočne veľké množstvo v okolí.
Má táto ,,bazovica" aj nejaké mínusy, zdá sa mi to jednoduché a napriek tomu bazovica nieje veľmi známa.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

kvas z květů černého bezu

18 Jún 2020, 18:48

Tady je toho dost:
http://deslik.blogspot.com/2008/03/ern-bez.html
(Nechce se mi to opisovat nebo vybírat pro zkopírování...).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

kvas z květů černého bezu

18 Jún 2020, 21:44

Všechno, co píše p. Rafael na destilatérském fóru je hodno zapamatování. To hlavní je:

Při přípravě kvasu k destilaci oproti výrobě vína snížíme obsah cukru a okyselíme H2SO4. Květy lze použít podle vlastních podmínek čerstvé nebo sušené. A není je třeba ani oplachovat. Je škoda se tak zbavit jejích pylu. Při přípravě většího množství, postupném sběru atd. je však lepší použít květy sušené. Vyhneme se tak jejích zapaření. Květy ponecháme v nádobě po celou dobu kvašení a i během destilace.
Odpůrci zkvašování řepného cukru můžou použít zcukřený ječný slad. Kombinace aromatu sladu a bezových květů je geniální. Proto doporučuji přidat trochu sladu i v případě cukrového základu. Asi tak klasickou igelitku na 200l soudek. Potenciál sladu se tak sice nevyužije, ale zlepší aroma a poslouží jako výživa pro kvasinky.
Nicméně i samotný bezový květ poskytne aromatický a dobrý destilát. Za zmínku i stojí jeho snadný a rychlý sběr.


Kombinovat slad s bezovými květy jsem nezkoušel, ale věřím, že to bude dobré. Jednou jsem místo cukru použil zkrystalizovaný med. Ve výsledné chuti ale nebyl rozdíl. Před destilací jsem květy odstranil, takže nevím, jaký by byl rozdíl v chuti destilátu, který byl vždy i tak silně aromatický. Možná ponechané květy mohou bránit pěnění.

Nevýhoda pálenky z větů bezu? Nelze to pít celý večer, to aroma je až příliš výrazné.
Napísať odpoveď