Cider

Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Cider

15 Feb 2023, 15:32

Má první praktická zkušenost s Ciderem:

Cukernatost jablečného moštu byla 12°Bx.
Psal jsem o tom m.j. i tady:
viewtopic.php?p=31360#p31360
Mošt nebyl nebyl před kvašením v 220l sudech nijak přicukřován a ani ředěn. Ani žádné kvasinky nebyly přidány
Kvašení studené, kvasírnu jsem nijak nevytápěl. Lenost a ekonomické důvody.
(Někdy tam i trochu mrzlo)

Ale do tepla, ke kachláku jsem umístil 25l demižónek s trochu zředěným a přicukřeným moštem jak se to všeobecně v domácím vinařství dělá.
Na cca 24°Bx.
A to víno mě vůbec nepřekvapilo. Nějak jsem to po starých pokusech tak čekal. Nebylo to vůbec dobré.

Jablka nejsou moc vhodná pro výrobu domácích vín. To už je fact lepší a pitelnější mošt.
*
A včera jsem vlezl do jednoho ze sudů. Krásný, jiskrnný a velmi chutný cider jsem tam objevil. Zbytková cukernatost 5°Bx naznačuje sice jen cca 3,5% alkoholu, ale mimořádně chutné to je.
Až mi začíná být líto to prohnat palírnou.
Ale jak se oteplí, ještě se to zakalí a znovu rozkvasí.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Cider

08 Jún 2023, 22:35

Tak jsem se do toho cideru konečně pustil. (Dnes první várka)

Aby se nezkazil anebo abysme ho z větší části nevypili. I v zateplené a v zimě nevytápěné kvasírně se teď už zvedla teplota...

Ze starších časů mám sice s výrobou "kalvadosu" po francouzském způsobu dost zkušeností, ale i tak se chybička vloudila. Člověk je furt blbý a musí se pořád učit!

Ne nadarmo oni uskladňovali delší čas před destilaci ten cider úplně vyčířen. Bez kalů a úplně čirý. A vlastně i já to tak kdysi podle nich dělal.

A vloni jsem jen mošt přecedil přes dvě včelářská sítka a pak ho už nechal svému osudu.
Při odebírání cidru na mlsání jsem si sice nějakých vloček všimnul, ale, že by jich mohlo být tak moc jsem netušil a překvapilo mě to. Hodně.
A při nešetrném stahování bylo té mňagy cca 30l z 220l sudu.
Asi ta sra*ka půjde na kompost. Nemám náladu se s tou hmotou zabývat.
A i tak bych z ní moc nevytěžil.

Ale zas jedna zkušenost co se může stát.


aneb:
viewtopic.php?p=39066#p39066
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Honza z Hané
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 08 Jan 2023, 18:16

Cider

31 Dec 2023, 19:49

Před koncem roku jsem měl možnost nahlédnout do jednoho nově vysazeného sadu. Progresivní podnikatel jde proti proudu a zatím co jiní sady klučí, on je vysazuje. Má podnikatelský záměr vyrábět Cider. K tomu objednal a z části již vysadil ze zahraničí dovezené odrůdy: Douce moen, Bisquet, Kermerrien. Vše na podnoži MM 111. Co jsem googlil, tak u nás jsou tyto odrůdy nedostupné.

Otázka do pléna: jsou ty výše uvedené odrůdy skutečně tak dobré a nelze je nahradit jinými českými odrůdami, nebo jde hlavně o marketing s cílem neztratit se případně na zahraničním trhu?
Hawkeye
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Cider

01 Jan 2024, 08:38

Honza z Hané napísal:
31 Dec 2023, 19:49
Před koncem roku jsem měl možnost nahlédnout do jednoho nově vysazeného sadu. Progresivní podnikatel jde proti proudu a zatím co jiní sady klučí, on je vysazuje. Má podnikatelský záměr vyrábět Cider. K tomu objednal a z části již vysadil ze zahraničí dovezené odrůdy: Douce moen, Bisquet, Kermerrien. Vše na podnoži MM 111. Co jsem googlil, tak u nás jsou tyto odrůdy nedostupné.
Otázka do pléna: jsou ty výše uvedené odrůdy skutečně tak dobré a nelze je nahradit jinými českými odrůdami, nebo jde hlavně o marketing s cílem neztratit se případně na zahraničním trhu?
Vyššieuvedené odrody sú klasické "cídrové", používané v zahraničí, kde má pitie cídru nepomerne vyššiu popularitu než u nás (Francúzsko, V.Británia, Írsko...). Dotyčný podnikateľ má zrejme okrem zámeru vyrábať a predávať cíder aj dosť finančných prostriedkov. Preto vsadil na "klasiku", asi aj s vedomím, že cíder vyrobený z takýchto odrôd bude mať predsa len iný "zvuk", než cíder z odrôd, ktoré nie sú "cídrové". Vyrobiť cíder sa určite dá aj z jabĺk dopestovaných u nás, v podstate z akýchkoľvek jabĺk. Predpokladám, že aj u nás by sa našli odrody vhodné na jeho výrobu. Tieto "cídrové" jablká totiž musia obsahovať viac kyselín a trieslovín. Po zahryznutí do takéhoto jablka by ho väčšina z nás po prvom súste odhodila - na konzumáciu nie sú vhodné. H.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Cider

01 Jan 2024, 10:19

Pro připomenutí:
Jeden starý historický spisek o ciderech jsem dal tady:viewtopic.php?p=17687#p17687
Jsou tam i uvedeny tehdy používané a pěstované odrůdy pro ty účely.
Co tam pěstují dnes a v jakém rozsahu netuším.
Ale pravdou je, jak psal p. Hawkeye, že k přímému konzumu ty plody rozhodně nebudou.
Ono u většiny takových výrobků platí, že čím více nechutná surovina, tím kvalitnější produkt.
*
OT. Jeden díl seriálu Vraždy v Midsomeru, sleduje ho žena já ne, mě přece jen v jednom směru zaujal a byl jsem na něj upozorněn. Cider v Anglii.
https://www.csfd.cz/film/111844-vrazdy- ... e/galerie/
Je tam i vidět jak tam sklízejí jablka, bojují proti jarním mrazům a tak. Zčásti se mi to líbilo.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
IvaP
Príspevky: 784
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 11:57
Bydlisko: u Přerova

Cider

01 Jan 2024, 18:51

My jsme se v dávnověku na VŠ učili, že na cider se používají v podstatě pláňata, co rostou na pastvinách, v extenzivních sadech. Neidentifikovatelné odrůdy, které tam rostou odjakživa.
U Přerova, 270 m.n.m.
Hawkeye
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Cider

01 Jan 2024, 19:51

IvaP napísal:
01 Jan 2024, 18:51
My jsme se v dávnověku na VŠ učili, že na cider se používají v podstatě pláňata, co rostou na pastvinách, v extenzivních sadech. Neidentifikovatelné odrůdy, které tam rostou odjakživa.
Áno, to je pravda - cíder sa bežne robí aj z plánok ('crabapple').
Sú však aj vyslovene cídrové odrody (napríklad tie 3 uvedené vyššie).
Ako som už písal - cíder sa dá vyrobiť z akýchkoľvek jabĺk, najžiadúcejší cíder je ale ten vyrobený z "nechutných" jabĺk s vysokým obsahom kyseliniek, trieslovín a tanínov. To sú práve tie cídrové odrody a tiež aj plánky. H.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Cider

01 Jan 2024, 21:53

Opravdových planých jabloní jsem viděl v životě jen několik, naposledy myslím, na Žítkové. Byly to staré veliké a trnité stromy, všechny měly jablíčka drobná, asi jako třešně. Úplně si neumím představit jejich sklizeň a zpracování. Planě rostoucí jabloně, které nacházíme v přírodě a kolem cest, jsou povětšinou semenáčky z odhozených ohryzků nebo šířené ptactvem. Ty, co mají keřovitý růst, jsou obvykle vegetující typové podnože po zániku nebo pokácení nadzemní části.
Prodávají se sazenice planých a lesních jabloní. Ale jestli jsou opravdu plané nebo vyšlechtěné, to nevím.
Některé kraby - např. Hagloe crab - jsou odrůdy vyšlechtěné (nalezené?) před stovkami let pěstované speciálně na víno a cider.
Hawkeye
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Cider

01 Jan 2024, 22:33

vysloužil napísal:
01 Jan 2024, 21:53
Opravdových planých jabloní jsem viděl v životě jen několik, naposledy myslím, na Žítkové. Byly to staré veliké a trnité stromy, všechny měly jablíčka drobná, asi jako třešně. Úplně si neumím představit jejich sklizeň a zpracování...
Predsa len sa robí cíder aj z drobných plodov týchto 'plánok', napriklad z 'crabapple' menom Dolgo (foto).
H.

Screenshot_20240101_221815_Chrome.jpg
Screenshot_20240101_222241_Chrome.jpg
Screenshot_20240101_222528_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20240101_222528_Samsung Notes.jpg (13.17 KiB) 357 zobrazení
Screenshot_20240101_222911_Chrome.jpg
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Cider

01 Jan 2024, 22:44

Hawkeye napísal:
01 Jan 2024, 22:33
vysloužil napísal:
01 Jan 2024, 21:53
Opravdových planých jabloní jsem viděl v životě jen několik, naposledy myslím, na Žítkové. Byly to staré veliké a trnité stromy, všechny měly jablíčka drobná, asi jako třešně. Úplně si neumím představit jejich sklizeň a zpracování...
Predsa len sa robí cíder aj z drobných plodov týchto 'plánok', napriklad z 'crabapple' menom Dolgo (foto).
H.


Screenshot_20240101_221815_Chrome.jpg
Screenshot_20240101_222241_Chrome.jpg
Screenshot_20240101_222528_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20240101_222911_Chrome.jpg
Máš pravdu. Nezávidím jim tu sklizeň.
Napísať odpoveď