ŠÍPKOVICA

Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ŠÍPKOVICA

17 Apr 2020, 21:54

Pravý šípkový destilát jsem nikdy nedělal.
Z důvodu velmi náročného a pracného sběru mi to přišlo jako degradace celkem vzácné a lépe využitelné suroviny.
A o snadném založení kvasu z nich mám taky pochyby.
*
Moc dobře si vzpomínám kolik práce dalo a kolik lidí bylo potřeba k natrhání několika metráků šípků. A to i na skoro jejích plantážích.
*
Nevím co dál napsat, tak snad jen odkaz na diskuzi v jednom blogu. Tam se případný zájemce, nebo oponent, může dočíst víc.
http://deslik.blogspot.com/2008/03/pek.html
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ŠÍPKOVICA

18 Apr 2020, 17:30

Degradace je asi silné a nevhodné slovo. Raději jsem měl napsat, že mi těch velmi pracně nasbíraných plodů bylo na klasický kvas líto.
Vlastně jsem ani šípkovici z kvasu nikdy nepil. Jen průtahy nebo destiláty z vína jsem dělal.
A největší úspěch mělo vždy dezertní fortifikované víno ze sušených plodů.
*
Ale samozřejmě, sto lidí - sto chutí.
P.S. Pěkná etiketa!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

ŠÍPKOVICA

17 Nov 2020, 23:24

Z šípků jsem kdysi 1x vyrobil víno s malým úspěchem a 1x marmeládu - úspěch o nic větší. Od té doby šípky sbírám, ale jediným jejich využitím je čaj. Jeho obliba výrazně vzrostla od doby, kdy suché šípky před použitím rozdrtím v tříštivém mlýnku a pak už nevařím, jen spařuji (v čajovaru) jako klasický čaj nebo byliny.
Fero

IP:  241.32

ŠÍPKOVICA

17 Máj 2021, 19:27

Dobrý deň,tiež som robil pálenku zo šipiek no prikláňam sa k názoru ,že víno zo sušených je zaujimavejšie pre konzumáciu🙂. Zber celkom divočina (šipková akupunktúra). Umiestnil som este na mrazak a vo volnych chvilach som odstranil stopky aj tu opačnú časť. Povarené +enzýmy kvasinky a taaak. Narušené miešadlom .Kvasilo pekne az úplne do nuly skoro. Aj napriek množstvu šipiek okolo100kg by som to aj tak nazval skôr prieťahovým destilatom. Vypalené odvetrané . Chuť úplne iná ako by každý hádam očakával od akejkoľvek pálenky a hádam aj preto je zaujímavá. Stojí zato skúsiť dať do toho sušenú pridá to na takej zvláštnej horkosti. Ano nieje to na celovečerné akcie skôr na vychutnanie novej chuti. V pálenici mi dávali ovoňať aj ochutnať z šípkovice čo robí jedna pani čo k nim chodieva a bola úplne iná vo vôni viac šípková ako tá moja.No hádam roky skúseností. Az neskôr som sa dozvedel aneviem prečo to nedotrklo aj mne kedže víno som uz zo šipiek robil že menej prácne na množstvo by bolo dobré urobit to ako víno, prvák, druhák aj tretiak ,lebo šipky vždy kvasia do aleluja zliať to dokopy a vypaliť. Ak má niekto tento postup vyskúšaný budem vďačný za akúkoľvek radu.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ŠÍPKOVICA

26 Nov 2021, 20:35

Snad nebude vadit, že sem dám screen z
https://deslik.blogspot.com/2008/03/pek ... 7194786742
Screenshot_2021-11-26-20-20-48_20211126203012181.jpg
Ať jsou ty šípkovice tak nějak pohromadě.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

ŠÍPKOVICA

26 Nov 2021, 23:32

Zkoušel jste někdo natrhat 100 kg šípků?
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ŠÍPKOVICA

27 Nov 2021, 01:28

Právě o tom všude možně píšu.

Že není problém natrhat několik metráků šípků, trnek apod.
Ale musí být na to vhodná lokalita a více ochotných a zapálených a motivovaných lidí. A taky, že to není práce na půlden nebo jen jeden den.

Taky proto mi bylo vždy líto tak pracně získané plody naložit "jen jako prostý kvas".
*
Ale třeba u rybízů, višní a zahradnich plodin už to bylo jiné. V sadu, servis, pohodlné noclehy, při sběru stolečky, žebříky, traktorek, slunečníky, deštníky, sušení oblečení, teplá voda apod.

Ne taková divočina jako v přírodě.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

ŠÍPKOVICA

27 Nov 2021, 07:14

100 kg sipok by som zberala tak 100 rokov😀
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

ŠÍPKOVICA

27 Nov 2021, 10:05

Pálenek z méně obvyklého zahradního ovoce si člověk užije když se dostane na degustaci do komise hodnotící netradiční destiláty. Cenné je na nich to, že jejich chuť je neobvyklá, jen málokdy proto, že je nadprůměrně dobrá. Výjimku tvoří černý rybíz, aronie, kdoule, které mají výraznější aroma. Takové se někdy dokáží prosadit i proti klasickým destilátům K šípkovici jsem se zatím nedostal. Možná chutná dobře, ale jestli to stojí za tu šílenu námahu se sběrem...
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

ŠÍPKOVICA

28 Nov 2021, 13:00

El Edgar, paradny vypocet. Som ochotna nazbierat tych 3.6 kusov za den😀
Nechcem.byt za kacira v tejto teme, ale podla mna je sipok na alkohol a vino skoda. A este horsie, podla mna je akehokolvek ovocia skoda na alkohol. Tak ale snad mi tu za moj nazor nikto nevynada😀
Napísať odpoveď