Recept na likér Mystery

Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Recept na likér Mystery

05 Dec 2021, 17:26

Máte někdo vyzkoušený recept na likér Mystery, který byste bez obav mohli sdílet? Mám v úmyslu použít Jablkovici, Rum, citrony a pomeranče i s kůrou pokrájené na kolečka, nevím jestli použít bílé víno nebo raději mléko a jaké koření.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 17:18

Přiznám se, že o likéru Mystery nic nevím. Ale zkusím počenichat v historické knihovně.
*
Na netu je sice dost Rp na něj, ale s prominutím, jen takových "kuchyňských a babských".
*
Zatím bych jen upozornil, že vnitřní část kůry citrusů, ta bílá je k maceracím a destilacím nevhodná a může celé snažení zkazit. Je třeba vhodnou škrabkou separovat jen tu vrchní, barevnou část kůry.
*
Dalším problémem je ošetřování kůry citrusů nějakými chemikáliemi. Asi by bylo třeba ty kůry důkladně omýt. Doporučuje se někde dokonce i silným lihem.

Řemeslné lihovary apod. se ohánějí tím, že používají bio ovoce od prověřených dodavatelů kteří žádnou "impregnaci" nepoužívají.
*
Já osobně bych to nijak zvlášť neřešil, jen trochu vydrhnul ve vodě, ale někteří na to mohou mít jiný názor.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 17:44

Destilát, víno, med (cukr) a citrusové ovoce jsme míchali ve studentských letech, když jsme potřebovali dostat holky co nejdřív pod peřinu. Říkali jsme tomu kyraso (curacao), bowle, punč, a bůhvíjak ještě. Když se zadařilo, rádi jsme vytrpěli i ten hrozný bolehlav ráno. Dnes bych do toho nešel, už proto, že peřina by zůstala prázdná :(
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 18:00

Vyzkoušel jsem pár flešek s knihami a androidní funkci hledat a nic.
Pravdou je, že MS má průzkumníka ve Windows daleko lepšího a chytřejšího, ale i tak si myslím, že likér Mystery není nic klasického a starého. Že je to něco novějšího protože na dotaz "mystery" mi to nikde nic relevantního nenašlo :(
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 18:13

Když zadáte do vyhledavače "likér mystery", tak několik nabídek na recepty s menšími obměnami určitě dostanete. V zásadě se liší pouze v použití buďto bílého sladkého vína nebo mléka.
Mě se nejvíc líbí tento:
"Receptů na domácí Mystery likér je spousta, třeba máte některý doma i vy. Rozhodně do něj patří pomeranče, citróny, cukr a alkohol. A lidé si ho vylepšují dál vším možným. My pro vás máme recept od Marie Kuřimské Uherského Ostrohu.

Budete potřebovat:
2 pomeranče
2 citrony
1 vanilkový cukr
1 l mléka
750 g cukru krystal (i méně dle chuti)
1,5 l vínovice/vodky (případně 3/4 l lihu)

Postup:
1. Pokrájené citróny, pomeranče, cukr a mléko důkladně promícháme.
2. Přidáme alkohol, zamícháme a necháme v nádobě odpočívat 6 týdnů.
3. Občas promícháme.
4. Poté stáhneme hadičkou a zbytek přefiltrujeme.
5. Můžeme rozdělit do menších lahví, obdarovat přátele anebo si domácí Mystery likér nechat pro potěšení vlastních chuťových buněk."

Nebo tento:
1l bílého vína
2 dcl rumu
½ l slivovice
1 vanilkový cukr
35 dkg krystalu
5 citronů bez kůry pokrájených na kolečka
Všechno naložíme do 3l sklenice a necháme 10 dnů luhovat, každý den zamícháme.
Potom přecedíme do sklenic.
alenak

IP:  248.125

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 18:51

Přidám osvědčený lety prověřený rcp. na likér:

1 l přírodního vína, bílé
1/2 l vodky
1 dcl rumu
1 celý pomeranč, nakrájený na plátky
1 celý citron, nakrájený na plátky
1 kousek vanilky
25 dkg cukru
Vše smíchat, nechat naložené ustát minimálně 5 dní

Výborné chlazené s ledem, pravda spíše dámské pití, bolehlav při velkém množství je taky možný ....
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 18:53

Jiří II: Ten recept ktorého súčasťou je slivovica by som asi neskúšal. V princípe sú 2 druhy Mystery: s mliekom a s vínom.
Recept s mliekom už máte. V prílohe prikladám rp. s vínom (asi by som v ňom pridal ešte vanilku alebo vanilkový cukor). Možno by bolo dobré skúsiť oba, a porovnať. Lepší potom vyhrá. IH

Screenshot_20211206-184235_Chrome.jpg
Naposledy upravil/-a Ivan Hlavatý v 06 Dec 2021, 18:59, upravené celkom 1 krát.
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 18:57

alenak napísal:
06 Dec 2021, 18:51
Přidám osvědčený lety prověřený rcp. na likér:

1 l přírodního vína, bílé
1/2 l vodky
1 dcl rumu
1 celý pomeranč, nakrájený na plátky
1 celý citron, nakrájený na plátky
1 kousek vanilky
25 dkg cukru
Vše smíchat, nechat naložené ustát minimálně 5 dní

Výborné chlazené s ledem, pravda spíše dámské pití, bolehlav při velkém množství je taky možný ....
Díky za recept. Mám ještě dotaz, jestli pomeranč a citron se použijí i s kůrou, nebo oloupané?
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 19:23

No, já jen, že se snažím vždy vyčenichat jak to kdysi dělali naši předci. Velcí nebo větší v té době výrobci.
A aby jejich získané zkušenosti určitě ziskané dlouholetou práci a v mnoha případech zděděných i po jejich předcích nezapadly.
(Ale to je už taková má úchýlka).
*
V žádném případě jsem nechtěl nijak dohenestovat tu "kuchyňskou" přípravu!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
alenak

IP:  248.125

Recept na likér Mystery

06 Dec 2021, 19:34

Pomeranč i citron celé, umyji pod teplou vodou, on to alkohol pročistí....taky když dříve nebyl k sehnání vanilk. lusk, tak vanilkový cukr, s ledem to nemá chybu....s mlékem jsem to nikdy ani nechutnala, neznám..třeba zkusit 1/2 dávku......ona čistá vodka do likéru je asi nejlepší, zkoušela jsem letos s aronii - no už není.....příště kosáci mají smůlu, ani kuličku nedostanou....
Napísať odpoveď