Jablkovica

vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Jablkovica

11 Okt 2022, 16:44

Před 45 lety jsem zdědil ovocný sad - prakticky samé jabloně. Prvních 10 - 15 roků jsem proto pálil jen z jablek (než začly slušně plodit vysazené slivoně). Přesvědčoval jsem sebe i ostatní, že dobrou jablkovici mám radši než slivovici. Dnes už to netvrdím.
Mám dotaz na zkušené jablečníky. Jaké máte zkušenosti (jestli vůbec) s jablkovicí naprosto bez přidaného cukru do kvasu? Zkoušeli jste porovnat dva destiláty ze stejných jablek, jeden s cukrem a druhý bez?
Pár lidí už mi tvrdilo, že do svých jablek žádný cukr nedávají a vypálili 12 litrů pálenky ze stovky kvasu, těžko tomu věřit.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jablkovica

11 Okt 2022, 17:09

Edgar Děkuji!

Ale já už jsem poslední roky jen takový internetový tláchal. Na žádné větší akce už nemám. Finančně, ale hlavně zdravotně.
(Velmi snížená pohyblivost - chodím jak lemra nebo zombie).
Ale alkohol mi chutná pořád a dělá mi dobře.

A na Slovensko bych se po létech rád ještě podíval, v tom by problém nebyl.

Naposled jsem tam byl, někde jsem to kdysi psal, "Na Trnkách". Trnové, Stráňany... Ale to už mi přijde skoro jako minulý život.
*
Dokonce i na srazy Žufánkovy Absinthemafie, http://www.absinthemafia.com/
A tak si s nimi jen píšu a rád je čtu
jsem nikdy nedorazil ač mě kdysi velmi lákaly. Ale to byly časové důvody, ne problémy takové jako teď.
*
Teď mám sice času dost, relativně, protože jsem ve všem pomalý a vše je problém a ....
S prominutím- kuwaaa fix
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Neregistrovaný

IP:  80.24

Jablkovica

11 Okt 2022, 18:53

vysloužil napísal:
11 Okt 2022, 16:44
Před 45 lety jsem zdědil ovocný sad - prakticky samé jabloně. Prvních 10 - 15 roků jsem proto pálil jen z jablek (než začly slušně plodit vysazené slivoně). Přesvědčoval jsem sebe i ostatní, že dobrou jablkovici mám radši než slivovici. Dnes už to netvrdím.
Mám dotaz na zkušené jablečníky. Jaké máte zkušenosti (jestli vůbec) s jablkovicí naprosto bez přidaného cukru do kvasu? Zkoušeli jste porovnat dva destiláty ze stejných jablek, jeden s cukrem a druhý bez?
Pár lidí už mi tvrdilo, že do svých jablek žádný cukr nedávají a vypálili 12 litrů pálenky ze stovky kvasu, těžko tomu věřit.
Destiláty z rovnakého kvasu s cukrom resp ez cukru som neporovnával, ale bez cukru som mal max 10 litrov zo 100. Bolo to zo zmesky odrody gala a goldendelicius v pomere asi 1:1 Jablká boli kupované v profesionálnom sade.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Jablkovica

11 Okt 2022, 19:06

vysloužil napísal:
11 Okt 2022, 16:44
Mám dotaz na zkušené jablečníky. Jaké máte zkušenosti (jestli vůbec) s jablkovicí naprosto bez přidaného cukru do kvasu? Zkoušeli jste porovnat dva destiláty ze stejných jablek, jeden s cukrem a druhý bez?
Dovolím si odpovedať, aj keď nie som skúsený 'jablečník':

Do suda s pomletými jablkami dávame na 100 litrov materiálu 1kg cukru. Nikdy nie viac. Jablká sú ale kvalitné, do kvasu idú preto lebo ich je veľa, nie preto že by boli zlé (aj keď nájdu sa samozrejme aj také, ale je ich fakt málo). Spraviť jablkovicu úplne bez cukru sme sa zatiaľ neodhodlali. Rovnako postupujeme aj pri hruškách. Hruškový kvas tiež okyseľujeme kys.sírovou, jablkový nie. Keďže úroda jabĺk je tento rok obrovská, možno predsa len skúsime spraviť jablkovicu aj bez pridania cukru. Jablká sú veľmi sladké a naštartovanie kvasenia bolo v doteraz naplnených sudoch doslova bleskové a búrlivé (pri tom 1kg cukru, bez kvasiniek, enzýmov, živných solí a pod.). Takže aj bez cukru by to mohlo ísť dobre.

Pil som ale marhuľovicu pripravenú úplne bez cukru a bola skvelá (Miloš, možno si spomínaš 😀).

Predpoklad, že "čím menej cukru, tým kvalitnejšia pálenka" bol trochu 'nahlodaný' výsledkami niektorých degustácií v ČR, kedy to takto neplatilo (ústna informácia od dr.Vysloužila). IH
Naposledy upravil/-a Ivan Hlavatý v 11 Okt 2022, 19:11, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jablkovica

11 Okt 2022, 19:07

p. Vysloužil
Zkoušel jsem kdysi několikrát výrobu toho klasického "calvadosu"
Dost jsem si s tím vyhrál.
Zrání nepřislazeného jablečného vína, čistého bez kalů, zrání lutru, vedení destilací apod. Vše jsem simuloval abych se přiblížil postupům starých Francouzů. Jen na zrání v dubových soudcích jsem neměl.
A výsledky nebyly adekvátní k vloženému úsílí a času. Dokonce i v rámci osvěty jsem zakoupil asi v Tuzexu, nebo kde už si nevzpomenu a výsledek byl stejný. Nikomu ten pravý Calvados nechutnal.
Psal, věnoval jsem se tomu na Deslíkovi i na staré zahradě možná i jinde.

Třeba je to dáno i tím, že v mém okolí nastal masivní rozmach palíren a lidé do nich vozili na výměnu kdejaké padanky a sfinstfo, takže jablečná pálenka získala cejch toho nejhoršího...
*
Zpočátku jsem cukr nepřidával, pak to zkusil, ale větší rozdíly jsem mimo výtěžnosti a lehčí vedení destilace nezaznamenal.
Ale je to jen můj názor protože nejsem žádný degustátor a o svých smyslech nemám, sebekriticky, valné mínění.
Buď mi něco chutná nebo ne a nějaké bližší srovnávání je pod mé schopnosti.
*
Velmi nerad bych tímto psaním dohenestoval jablkovice. Jen píšu jak to u nás v okolí bohužel je.
A že vysadit si polní, extenzivní jabloňový sad v mém mládí kdy jsem si musel stromečky vypěstovat ze semínek, protože vyšší tvary koupit nešly, nebyl dobrý nápad.
Kdybych tehdy masivně vysadil švestkoviny, udělal bych daleko líp.
Ale co už teď?
*
Tak zmoštovat, zředit vodou, docukřit, dodat živiny a zpracovat na likérový líh.
*
Jenže krize, ceny cukru jsou už pro mě neúnosné, pít se chce, tak zas jdu do klasické jablečné pálenky.
Švestkoviny letos totálně zklamaly. V rozsáhlém sadu jsem nenašel ani jeden plod do huby).
Sice zas pracně z moštu, ale už bez těch zracích postupů.
Ale přece jen, s tím moštem se lépe ve vařáku pracuje.
Nic se nepřípálí a problémy s likvidacemi výpálků odpadnou. Přesunou se do "lisovací sezóny"....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jablkovica

11 Okt 2022, 19:43

Dnešní sběr.jpg
Dnešní sběr.jpg (76.62 KiB) 1167 zobrazení
Dnešní sběr1.jpg
Dnešní sběr1.jpg (58.09 KiB) 1167 zobrazení
Dnešní sběr2.jpg
Dnešní sběr2.jpg (53.53 KiB) 1167 zobrazení
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jablkovica

11 Okt 2022, 19:51

No, přidat 1kg cukru do 100l kvasu mi přijde něco jako "plivnutí do moře"..
To přece nemůže jít nijak poznat a možná ani i změřit...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Jablkovica

11 Okt 2022, 20:50

Rafael napísal:
11 Okt 2022, 19:51
No, přidat 1kg cukru do 100l kvasu mi přijde něco jako "plivnutí do moře"..
To přece nemůže jít nijak poznat a možná ani i změřit...
Veď práve o to ide, aby to nebolo "nijak poznat". Keď tam niekto dá 10-15kg cukru, tak to asi na výsledku sakra "poznat jde".

Neviem, čo konkrétne myslíte tým "změřit". (Asi cukornatosť kvasu ?).

Zopakujem - v oblasti výroby ovocných destilátov z vlastnej úrody sme s kamarátom amatéri. Nemáme ani refraktometer, nemeriame žiadne brixy-trixy, ani pH.
Ten 1 kilogram cukru je možno naozaj 'pľuvanec' a 'alibizmus' v zmysle "veď sme tam nejaký cukor dali, aby to dobre kvasilo". Máme len sudy a kvalitný elektrický drvič ovocia. A hlavne - kvalitný materiál (jablká).

Podstatný je ale výsledok, a ten - pri všetkej skromnosti - určite nie je zlý. Možno v zmysle porekadla "na hlúpeho šťastie sadá" 😀.
Ja osobne 'tvrdý' alkohol pijem len veľmi výnimočne (radšej si dám pohár-dva kvalitného vína). Výsledok pálenia ma ale zaujíma, takže ten zdegustujem.
Ovocné destiláty plnia najmä 2 úlohy: jednak ako pozornosť ľuďom, ktorí si to zaslúžia, prípadne ako prostriedok 'výmenného obchodu', jednak ako zdroj aspoň čiastočného finančného krytia nákladov na záhradu (účet za elektrinu kvôli čerpadlu vody, postreky, benzín do kosačky, náradie, debničky, nákup stromkov a pod.). IH
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Jablkovica

11 Okt 2022, 22:22

No, přidat 1kg cukru do 100l kvasu mi přijde něco jako "plivnutí do moře"..
To přece nemůže jít nijak poznat a možná ani i změřit...


Kilo cukru ve stovce jablek jistě výraznou změnu chuti destilátu neudělá. Ale úplné plivnutí do moře to není.
Předpokládejme, že v 100 litrech kvasu bude 80% šťávy a 20% balastu. Šťáva z jablek mívá 13 - 14% zkvasitelných cukrů, to je přibližně 10 kg.
Přídavek kila řepného cukru tak představuje zhruba 10% sacharidů v kvasu. Není to mnoho, ale není to zanedbatelné.
Při letošní úrodě jablek a současných cenách cukru se vtírá myšlenka ten cukr vynechat. Vím, že nízkoalkoholické kvasy se blbě destilují. V případě oficiální palírny by to mohlo být jedno.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Jablkovica

12 Okt 2022, 11:20

Jsem se možná špatně vyjádřil, protože asi bude rozdíl mezi 100l kvasu - drtě a 100l čistého moštu.
Výtěžnost mého lisování je odhadem asi jen 50-60%. Nijak jsem to nikdy neměřil, beru to jen odhadem podle zbytku v koši.
*
Někdy když byl čas a menší úroda, jsem výlisky jemně zalil vodou, nechal odležet a znovu vylisoval. Nějaký cukr se tak ještě dal získat.
*
Letos, ale určitě docukřovat nebudu. To by mě zruinovalo...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Napísať odpoveď