Bezinkový likér

Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Bezinkový likér

22 Sep 2021, 15:24

Znáte? Děláte? Na internetu najdete recepty. Dokonalá sladcekořeněná chuť vyhovuje ženám i mužům, likér v žaludku hřeje. Doporučuji všem vyzkoušet.
Prílohy
Bezinkový likér
Bezinkový likér
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Bezinkový likér

22 Sep 2021, 17:37

Dělal jsem na zkoušku předloni, kdy jsem plody bezu maceroval spolu s ořechy. Výsledek není špatný, ale jeho kyselkavá chuť moc lidem nechutná. Možná proto, že čekají chuť ořechovice.
Plody bezu jsou jedovaté a šťáva by se měla tepelně upravit, jinak způsobuje žaludeční obtíže. To jsem dělal jen u sirupu, u likéru ne.
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Bezinkový likér

22 Sep 2021, 18:19

hugovotr napísal:
22 Sep 2021, 17:37
Dělal jsem na zkoušku předloni, kdy jsem plody bezu maceroval spolu s ořechy. Výsledek není špatný, ale jeho kyselkavá chuť moc lidem nechutná. Možná proto, že čekají chuť ořechovice.
Plody bezu jsou jedovaté a šťáva by se měla tepelně upravit, jinak způsobuje žaludeční obtíže. To jsem dělal jen u sirupu, u likéru ne.
Jestliže takhle experimentujete s recepty, neměl byste být překvapený z toho, že výsledný produkt nesplňuje očekávání. Např. na ořechovici se mají používat zelené ořechy sbírané kolem letního slunovratu, nikoli v době zrání bezinek. Jejich přídavek v ořechovici je pro mne také nezvyklý.
Zkuste to např takhle a garantuju vám, že se budete všichni olizovat až za ušima:

Obereme bezinky (zhruba 6 – 8 hrstí bezinek), zalijeme je vodou tak, aby byly ponořené a vaříme je 20 minut,
se skořici, badyán a hřebíček (3 – 5 kousků celé skořice, 3 – 5 ks kousků badyánu, čajová lžička hřebíčků),
vzniklý odvar přecedíme a přidáme cukr (používám třtinový) nebo med (zhruba 1 kg),
pak vaříme ještě 5 – 10 minut,
přidáme uvařenou silnou kávu (ze 3 – 5 čajových lžiček mleté kávy) a ještě necháme přejít varem,
po vychladnutí přilijeme cca půl litru rumu nebo pálenky (zhruba na 2 litry odvaru).
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Bezinkový likér

22 Sep 2021, 21:31

Ořechy sbírám kolem Jana a bezinky jsem přidal samozřejmě později. Byl to pokus, z bezinek jsem dělal šťávu a pečený čaj ve směsi s jiným ovocem a co zbylo jsem přidal k ořechům.
Recept podobný vašemu použila moje mamka, na mě je to moc sladké, ale jí moc chutná.
Napísať odpoveď