Nejlepší višňovka?

vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

01 Sep 2021, 11:23

Griotka, višňový likér, jsou oblíbené zejména u hezčí poloviny milovníků opojných nápojů. Pravda, žádné višně už na stromech v těchto dnech nejsou, takže pokud někdo tyto likéry vyrábí, už jsou plody dlouho naložené nebo dokonce stočené v lahvích.
Nechci se teď zabývat přidávanými dochucovadly - používají se: skořice, badyán, hřebíček, citronová kůra, vyloupaná vyloupaná jádra z višní , aj. Nepovažuji jejich přidání za nutné, ale nic proti nim nemám. Každopádně by ale neměly být v likéru přímo cítit, dominovat musí chuť višní.
Co se týče odrůd višní - je obecně známo, že lepší výsledky dávají pozdnější kyselky, ale i ze sladkých odrůd lze připravit kvalitní likér, je třeba počítat s menším množstvím přidaného cukru.
Vyzkoušel jsem tři základní receptury:
1. Studentský recept. Používali jsme jej v době, kdy každá koruna a každý ml alkoholu byly vzácné.
2kg višní prosypat 0,5kg cukru. Višně se nerozmačkávají, ale natlačí do sklenice, aby bylo co nejmíň vzduchu mezi nimi. Směs se nechá vykvasit a šťáva se slije, vymačká. Ke šťávě se přidá stejné množství 40%ní lihoviny(nejlépe vodka).
Výhody: nulová ztráta přidaného lihu (část alkoholu dokonce navíc vznikne kvašením)
Nevýhody: Likér někdy není úplně čirý. V chuti je někdy cítit kvasnicová příchuť
2. Nejčastější recept.
2kg višní se v okurkové sklenici zasype 0,25 - 0,40 kg cukru (podle sladkosti a kyselosti višní), zalije litrem vodky, slivovice, režné. Občas zamíchat, cukr se rozpouští dlouho. Po měsíci na slunci se likér slije do lahví.
Výhody: Jednoduchost přípravy, likér je čirý, zaručený výsledek.
Nevýhody: Část alkoholu (i cukru) zůstane ve višních.
3. Recept modifikovaný podle Desliku
2 kg rozmačkaných višní se zalije koncentrovaným alkoholem (90, 80 nebo aspoň 60%). Množství odpovídající 0,4l absolutního alkoholu. Po měsíci slít a vymačkat. Vymačkané višně na pár dní zalít zbývající vodou (dopočtenou do litru 40%ní lihoviny minus voda v likérovém sirupu), přidá se ke koncentrovanému výluhu. Po vyčeření dosladit likérovým sirupem v množství 0,20 - 0,40 l podle kyselosti višní.
Výhody: chuťově nejvýraznější likér, vysoká výtěžnost
Nevýhody: Složitější postup, koncentrovaný alkohol málokdy máme z domácích zdrojů. I při pečlivé technice se někdy v lahvích na dně usadí vrstvička sedimentu z podrcených višní, vyžadující opětovné stočení.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2183
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Nejlepší višňovka?

01 Sep 2021, 13:19

Zajímavé, díky za Vaše receptury, určitě alespoň tu dvojku vyzkouším.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

01 Sep 2021, 14:40

Mikeš13 napísal:
01 Sep 2021, 13:19
Zajímavé, díky za Vaše receptury, určitě alespoň tu dvojku vyzkouším.
U té dvojky se standardně přidávají malý kousek - 2cm skořice , pár hřebíčků špička badyánu, kousek citronové příp i pomerančové kůry, 10 vyloupaných jader.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2183
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Nejlepší višňovka?

01 Sep 2021, 20:45

vysloužil napísal:
01 Sep 2021, 14:40
U té dvojky se standardně přidávají malý kousek - 2cm skořice , pár hřebíčků špička badyánu, kousek citronové příp i pomerančové kůry, 10 vyloupaných jader.
Hmm, to vypadá ještě líp.
U té dvojiky se jenom slévá nebo cedí? Pak by to ale asi nebylo čiré, že?
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

02 Sep 2021, 08:59

Mikeš13 napísal:
01 Sep 2021, 20:45
vysloužil napísal:
01 Sep 2021, 14:40
U té dvojky se standardně přidávají malý kousek - 2cm skořice , pár hřebíčků špička badyánu, kousek citronové příp i pomerančové kůry, 10 vyloupaných jader.
Hmm, to vypadá ještě líp.
U té dvojiky se jenom slévá nebo cedí? Pak by to ale asi nebylo čiré, že?
Slévá nebo cedí, to je vlastně to stejné. Já to dělám tak, že z okurkové láhve to naleju přes cedník na nudle do širokého džbánu (z litru destilátu a 2kg višní je toho asi 1,4 l likéru). Cedník má zachytit jen padající višně a kousky koření, menší částice tam nejsou. Pokud se višně nedrtí, je veškerý likér zcela čirý. Když višně rozdrtíte, bude výtěžnost trochu vyšší, ale je třeba počítat s kalem. Ten se snáz usazuje, pokud višně zalejete jen alkoholem, bez cukru. Ale to už jsme u receptury 3.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2183
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Nejlepší višňovka?

26 Dec 2021, 21:32

Likér z aronií nakonec dopadl docela dobře. Kromě částečně pomačkaných plodů arónie (množství jsem nevážil, ale bylo jich dost) jsem přidal jemnou Pražskou vodku 30 % (0,5 l), badyán, skořici cejlonskou celou, hřebíček a dvě lžíce cukru. 5 týdnů se to "macerovalo" za občasného promíchání. Poté jsem plody ještě dovymačkal a vše přecedil přes jemný cedník. Tekutina podle očekávání pěkně tmavá, čistá (s trochou jemného kalu, který ještě asi odstraním), chuť mírně natrpklá, višňová, se zajímavou "amaretovou" příchutí.
Ženy by asi uvítaly likér sladší :), já bych uvítal možná o pár procent silnější. Překvapilo mě, že i když byly bobule docela šťavnaté, tak likéru bylo jen asi o 1dcl více než dodaného alkoholu. Vymačkané bobule jsem ještě dal do sklenice se zbytkem medu a promíchal - možná se časem na něco hodí.
Ale byla to dobrá zkušenost :) .
Prílohy
IMG_1187.JPG
IMG_1362.JPG
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Nejlepší višňovka?

26 Dec 2021, 23:06

Právě něco takového mi letos hodně chybělo na Štědrovečerním stole.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
alenak

IP:  248.125

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 00:56

Zkoušela jsem letos likér z aronie taky. Bylo 1 kg aronie prosypat 1/2 kg cukrem a zalít 40% vodkou - 1/2 l, 3 hřebíčky, trošku skořice a badyán. To se nechalo 30 dnů macerovat, často jsem pohnula s lahví. Po 30 dnech se převaří 1 l vody a přidá 1 kávová lžička kys. citronové a schlazené nalít do nálevu a opět 30 dnů nechat stát. Poté přes husté síto scedit. Likér překvapil, ani jsem nečekala. Nádherná barva a chuť, trochu trpká, zvláštní., je bohužel vypito. Ze zbytku, výborné nasáklé bobule jsem přidávala do jogurtu spolu s džemem z aronie, a taky jsem upekla piškot ořechový s bobulemi + šlehačka na ozdobu. Bobule jsem nemačkala. Kosáci mají příští rok smůlu, nedostanou ani kuličku.
Dělala jsem i z bezinek, tam se to ale svářelo, část z 40% rumu a část z vodky. Vodka nám přišla daleko lepší. Z aronie nám chutnalo více, i méně práce. Když bude úroda černého rybízu, tak zkusím udělat likér podle aronie.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 09:27

alenak napísal:
27 Dec 2021, 00:56
Zkoušela jsem letos likér z aronie taky. Bylo 1 kg aronie prosypat 1/2 kg cukrem a zalít 40% vodkou - 1/2 l, 3 hřebíčky, trošku skořice a badyán. To se nechalo 30 dnů macerovat, často jsem pohnula s lahví. Po 30 dnech se převaří 1 l vody a přidá 1 kávová lžička kys. citronové a schlazené nalít do nálevu a opět 30 dnů nechat stát. Poté přes husté síto scedit. Likér překvapil, ani jsem nečekala. Nádherná barva a chuť, trochu trpká, zvláštní., je bohužel vypito. Ze zbytku, výborné nasáklé bobule jsem přidávala do jogurtu spolu s džemem z aronie, a taky jsem upekla piškot ořechový s bobulemi + šlehačka na ozdobu. Bobule jsem nemačkala. Kosáci mají příští rok smůlu, nedostanou ani kuličku.
Dělala jsem i z bezinek, tam se to ale svářelo, část z 40% rumu a část z vodky. Vodka nám přišla daleko lepší. Z aronie nám chutnalo více, i méně práce. Když bude úroda černého rybízu, tak zkusím udělat likér podle aronie.
Z černého rybízu jsem v minulosti tzv. cassis likér vyáběl. Dalo se to pít, ale postupně jsem zůstal u višní. Ženská část rodiny (nikdo jiný ty slaďáky nepil) nejdřív vybrala višňovky a teprv pak ty další. Což při dostatku višní a jednoduchosti přípravy vedlo ke ztrátě smyslu vyrábět cokoli jiného.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2183
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 21:26

Dobrý likér by mohl být i z ostružin - je jich v sezóně na zahradě i po okolí všude dost, barva taky pěkná ... Nezkoušeli jste někdo? :)
Napísať odpoveď