Nejlepší višňovka?

vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 21:35

Mikeš13 napísal:
27 Dec 2021, 21:26
Dobrý likér by mohl být i z ostružin - je jich v sezóně na zahradě i po okolí všude dost, barva taky pěkná ... Nezkoušeli jste někdo? :)
Já ne, ale švagr, když neměl višně, vyrobil ostružinku. Pitelný likér, ale to ovoce bych v ní nepoznal. Jak ji dělal, nevím, ale předpokládám, že stejně jako višňovku, tedy ovoce, cukr a lihovinu.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 21:54

Z ostružin se mi nikdy žádný hodně pitelný nápoj vyrobit nepodařilo.A snažil jsem se.

Ale jen má osobní zkušenost, mé chutě a okolí. Tak to tak berte protože nechci nikoho odrazovat nebo tu surovinu hanit.
*
Z "černého" ovoce se mi osvědčily aronie, višně a rybíz.
Ale nejsem schopen určit co bylo lepší nebo horší. To nejde.

Proto bych v tom směru na rozdíl od p. Vysloužila ten Cassis úplně nezavrhoval.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 22:28

Rafael napísal:
27 Dec 2021, 21:54
Z ostružin se mi nikdy žádný hodně pitelný nápoj vyrobit nepodařilo.A snažil jsem se.

Ale jen má osobní zkušenost, mé chutě a okolí. Tak to tak berte protože nechci nikoho odrazovat nebo tu surovinu hanit.
*
Z "černého" ovoce se mi osvědčily aronie, višně a rybíz.
Ale nejsem schopen určit co bylo lepší nebo horší. To nejde.

Proto bych v tom směru na rozdíl od p. Vysloužila ten Cassis úplně nezavrhoval.
Ono, pokud je likér vyladěný - přiměřeně sladký, přiměřeně ovocný a z kvalitního alkoholu, je pitelný asi každý. Připomínám, že sám to nepiju a hodnotím je jen podle toho, co nejdýl vydrží ve špajzu.
Ještě k těm osvědčeným bych přidal ořechovku. Snad proto, že jsem s ní jednou vyhrál.
Za zmínku stojí 50 dosažených  bodů z 50 možných
Za zmínku stojí 50 dosažených bodů z 50 možných
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 22:43

Můžu se zeptat na tu Ořechovku kde byla macerována.
Ono totiž jsou na to hodně rozporuplné názory protože je to taková "zvláštní" surovina.
Lepší výsledky se prý dosáhnou v teple a světle.

Což se mi nelíbí, ale klasika z temného a chladného sklepa se mi ne vždy povedla. Dokonce to byla někdy i úplná katastrofa.
*
(Nakonec jsem s její výrobou skončil protože i s pomocí horkého louhu se po ni špatně myly demižony. A taky ty některé neúspěchy...).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Štěpánka.3
Príspevky: 741
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 07:31

Nejlepší višňovka?

27 Dec 2021, 23:58

Višně, dřínky a maliny s cukrem v jablkovici. Já mám nejraději višně, ale u ostatních vedou maliny.
Prílohy
IMG_20211227_180513.jpg
Olomoucko 220 m n. m.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

28 Dec 2021, 17:05

Rafael napísal:
27 Dec 2021, 22:43
Můžu se zeptat na tu Ořechovku kde byla macerována.
Ono totiž jsou na to hodně rozporuplné názory protože je to taková "zvláštní" surovina.
Lepší výsledky se prý dosáhnou v teple a světle.

Což se mi nelíbí, ale klasika z temného a chladného sklepa se mi ne vždy povedla. Dokonce to byla někdy i úplná katastrofa.
*
(Nakonec jsem s její výrobou skončil protože i s pomocí horkého louhu se po ni špatně myly demižony. A taky ty některé neúspěchy...).
To už si přesně nepamatuju. Ořechovku jsem poslal do soutěže jen proto, že ji nikdo nepil a tak jí nebylo škoda. Naložil jsem ji proto, že se při červnové bouři ulomila větev a bylo mi těch nezralých plodů líto.
Ale všechny likéry jsem vždycky nakládal do 4litrové sklenice od okurek a postavil na verandě na skříň, tedy na světlo. Nijak cíleně, prostě proto, že tam nejméně překáží.
Určitě jsem cukr přidával až do zcezeného macerátu, v receptu byl ještě puškvorec a pelyněk, ale ty jsem tam nedal (neměl jsem je). Myslím, že za úspěchem ořechového likéru stál fakt, že díky dostupnosti višňovky ho nikdo bezmála 10 let nepil a jeho původně přitrpklá chuť se za tu dobu krásně zakulatila.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Nejlepší višňovka?

28 Dec 2021, 18:04

Asi ty ořechy fact potřebují světlo a teplo.
Štěpánka.3 napísal:
27 Dec 2021, 23:58
Višně, dřínky a maliny s cukrem v jablkovici. Já mám nejraději višně, ale u ostatních vedou maliny.
U mně taky měly maliny vždy velký úspěch. Ať už jako fortifikované dezertní víno nebo likér.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
JJM
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 29 Aug 2020, 13:49

Nejlepší višňovka?

29 Dec 2021, 10:33

Už léta dělám likéry .Každoročně ořechovka vždy sklidí uspěch.Dělal jsem kde z čeho ,ale ořechovka a višnovka jsou zaručeny top.Kamarád zase děla Trnkový liker a šípkovy liker jako raritu. Jsou moc dobré, ale ta pracnost. Má rad speciality.Je zajímavé ač dělám stejný recept u ořechovky pokaždé je výsledek trošku, někdy i vice rozdílný. V barvě nebo hustotě.Vliv má zřejmě zralost plodu ořechu.Ale vždy je beze zbytku spotřebován a vychválen.Doporučuji.Podotýkam ,že používam destilat většinou z medu o zhruba 70 procentni lihovitosti.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Nejlepší višňovka?

29 Dec 2021, 13:46

JJM napísal:
29 Dec 2021, 10:33
Už léta dělám likéry .Každoročně ořechovka vždy sklidí uspěch.Dělal jsem kde z čeho ,ale ořechovka a višnovka jsou zaručeny top.Kamarád zase děla Trnkový liker a šípkovy liker jako raritu. Jsou moc dobré, ale ta pracnost. Má rad speciality.Je zajímavé ač dělám stejný recept u ořechovky pokaždé je výsledek trošku, někdy i vice rozdílný. V barvě nebo hustotě.Vliv má zřejmě zralost plodu ořechu.Ale vždy je beze zbytku spotřebován a vychválen.Doporučuji.Podotýkam ,že používam destilat většinou z medu o zhruba 70 procentni lihovitosti.
Termín sběru ořechů nepochybně ovlivňuje chuť likéru výrazně. Některé receptury vyžadují přesný termín na svatého Jana (24.6.), ovšem neberou v potaz, že jednotlivé odrůdy se ve stupni zralosti liší.
Trnkové a šípkové víno (natož kvas) jsou hodně pracné, ale těch pár kg na likér nemusí být až taková dřina. Sám jsem je nedělal, šípkový jsem jednou dostal, ale neohromil mě.
Destilát z medu je jistě kvalitní surovina, není toho medu trochu škoda?
Václav

IP:  235.184

Nejlepší višňovka?

25 Júl 2023, 08:35

Recept č.2 preferuji. Mám vyzkoušeno.
Když tomu dáte lásku dopadne to výtečně. 👍🤗😉🙋
Napísať odpoveď