Recept na povidla (lekvár)

vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Recept na povidla (lekvár)

01 Sep 2021, 10:30

Postupně zrají švestky a přichází tak sezóna výroby povidel. Naposled před 40 lety jsme u sousedů vařili povidla v 70ilitrovém kotli a chodili jsme se střídat v míchání. Vařilo se z pravých Domácích bez přídavku cukru zhruba 10 hodin, někdy i déle. Třebaže švestky na Slovácku byly mimořádně sladké, hotová tuhá povidla hospodyně před použitím nejen lehce naředila, ale obvykle i doslazovala, protože zkaramelizovaný cukr část sladkosti ztratil.
Dnes se vaří povidla podle nejrůznějších receptur, většinou mají společné to, že se doslazuje vstupní surovina a během vaření se nemíchají.
Řadu let jsem používal tento recept:
Na dno hrnce 0,25l octa, na to nasypat 5kg vyloupaných švestek, zasypat 0,58kg cukru, vařit bez míchání na mírném plameni 9 hodin (přes noc). Hotové zamíchat (rozmixovat) a naplnit do sklenic.
Protože podle receptu výsledná povidla nebyla dostatečně tmavá ani tuhá, dopékal jsem je po rozmixování v pootevřené troubě v tenké vrstvě (cca 6 plechů). Z méně cukernatých odrůd (Č. lepotica) nejsou výsledná povidla vzdor přidanému cukru příliš sladká.
V posledních letech se mi víc osvědčil recept na povidla z trouby, který je rychlejší a zašpiní méně nádobí:
2,5kg vyloupaných švestek péct v litinovém (nemusí být) pekáči na cca 220 st. hodinu. Šťavnaté odrůdy bez pokličky, sušší zakryté. Po hodině přisypat 0,25kg cukru a péct dalších 45 minut odkryté. Přisypat dalších 0,25kg cukru, péct 30 minut. Přidat lžíci balsamika, panák slivovice, rozmixovat tyčovým mixérem, dopéct 20 minut. Povidla jsou černá tuhá, sladkostí odpovídají (i z lepotic) těm kupovaným. Na první pohled překvapí dvojnásobné množství cukru oproti jiným recepturám, u sladších odrůd bude stačit méně. Původní recepty doporučují přidávat koření - badyán, hřebíček, skořici. To ze zásady odmítám, Když koření, tak až při použití v kuchyni.
Máte-li jiné osvědčené receptury, podělte se.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Recept na povidla (lekvár)

01 Sep 2021, 13:16

Povidla jsem sám, kvůli omezeným možnostem, zatím nedělal, ale často (naposledy včera) jen plody rozvářím - vypeckuju švestky, dám do většího kastrolu a na mírném plameni nechám tak 2 - 3 hodiny probublávat (a míchat tak každých 10 min.) do požadované hustoty. Obsah pak naleju do propařených sklenic, uzavřu a otočím dnem nahoru.
Je to bez jakýchkoliv přídavků. Zatím se nikdy nic nezkazilo. Po otevření se pak dá načatá skladovat v chladničce.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Recept na povidla (lekvár)

01 Sep 2021, 14:37

Mikeš13 napísal:
01 Sep 2021, 13:16
Povidla jsem sám, kvůli omezeným možnostem, zatím nedělal, ale často (naposledy včera) jen plody rozvářím - vypeckuju švestky, dám do většího kastrolu a na mírném plameni nechám tak 2 - 3 hodiny probublávat (a míchat tak každých 10 min.) do požadované hustoty. Obsah pak naleju do propařených sklenic, uzavřu a otočím dnem nahoru.
Je to bez jakýchkoliv přídavků. Zatím se nikdy nic nezkazilo. Po otevření se pak dá načatá skladovat v chladničce.
To je taky možné. Povidla děláme m.j. proto, že při pečení koláčů, buchet, šátečků jen minimálně mění objem a z těsta nevytékají. Navíc černá barva v kontrastu s tvarohem či posypkou dobře nejen chutná, i vypadá.
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Recept na povidla (lekvár)

01 Sep 2021, 18:48

Neměly by se švestky vařit zpočátku vcelku i s peckami, kvůli lepší švestkové chuti? Myslím že když ne všechny, tak alespoň většina ano.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Recept na povidla (lekvár)

01 Sep 2021, 20:48

vysloužil napísal:
01 Sep 2021, 14:37
To je taky možné. Povidla děláme m.j. proto, že při pečení koláčů, buchet, šátečků jen minimálně mění objem a z těsta nevytékají. Navíc černá barva v kontrastu s tvarohem či posypkou dobře nejen chutná, i vypadá.
To jó, souhlas - klasická povidla, to je jiná liga.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Recept na povidla (lekvár)

05 Sep 2021, 15:14

EL Edgar napísal:
05 Sep 2021, 13:28
Slivkový lekvár sme varili z odrody Toptaste podľa receptu https://www.youtube.com/watch?v=VpxRIZokZU4
Je to univerzálny recept na lekvár z akéhokoľvek ovocia.
Akurát slivky treba pomlieť a postup je ako pri jahodovom.
Receptov je neúrekom, nám vyhovuje tento :)
To je zajímavé. Mám dva dotazy:
1. V čem vidíte výhodu toho opakovaného vaření?
2. Přijde mi, že výsledkem receptu na videu není lekvár (povidla), nýbrž džem nebo marmeláda. Nechce se mi věřit, že po vaření pomletých švestek 3x10 minut vzniknou černá tuhá povidla.
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Recept na povidla (lekvár)

05 Sep 2021, 15:22

Pravá švestková povidla vyrábíme tradičním způsobem, pouze ze švestek s přídavkem cukru. Švestky vaříme i s peckami s přestávkami klidně dva dny. Dále se hmota přepasíruje, aby se odstranily pecky. Následně se lehce dosladí. Švestková povidla mají jedinečnou chuť, jsou lesklá a dobře se roztírají.

Tip na náplň do koláčů a buchet - umelte 150g máku, mák spařte ohřátým mlékem, aby se všechen namočil a přidejte povidla, dobře promíchejte. Vznikne Vám lahůdka, která se hodí jako náplň buchet, na koláče i do koblih a knedlíků. Osobně vyzkoušeno.
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Recept na povidla (lekvár)

05 Sep 2021, 15:40

Trošku vám budu Jiří odporovat ;) pravá švestková povidla, se vaří bez cukru. Tu na vesnici se vařila odjakživa, v každé vsi byla jedna domácnost, která na to měla vybavení a vařily si tam povidla všichni. Většinou to trvalo dva dny. Povidla měla babča v takovém kýblu v chladném špajzu, který byl přímo na ně(netuším, jestli se nějak jmenoval, ale muž mi teď říká, že byl asi původně na smetanu) a ta povidla nebyla nijak konzervovaná, byla úplně černá a tuhá tak, že byl problém je odtud lžící vydolovat, konzistence a vzhled asfaltu ;)
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Recept na povidla (lekvár)

05 Sep 2021, 16:11

Tak dobrá, bez cukru. I když přídavek cukru v závěru vaření nemůže uškodit. Maminka také navíc potírala vychladlou horní vrstvu rumen, aby náhodou nezačaly plesnivět.
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Recept na povidla (lekvár)

05 Sep 2021, 17:03

Pro Jiřího, zapomněla jsem vložit citaci ;)
Tak to u nás nejspíš slivkou, ale babči už se nezeptám a mamka ví houby ;)
Napísať odpoveď