ovocná vína

MiKo
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

ovocná vína

24 Aug 2021, 23:51

O víkendu jsem ochutnal velmi dobré domácí rybízové víno.
Sice už je na ovocná vína pozdě, ale máte někdo zkušenosti s výrobou ovocných vín?
Můžete se prosím podělit o recepty a zkušenosti?

Děkuju.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ovocná vína

25 Aug 2021, 11:02

Nic lepšího u nás nevyšlo - https://uloz.to/hledej?q=Valenta%20prip ... =documents
priprava-domacich-vin-100-predpisu-boris-valenta-1966-121815-0_20210825110121771.jpg
priprava-domacich-vin-100-predpisu-boris-valenta-1966-121815-0_20210825110121771.jpg (19.56 KiB) 3254 zobrazení
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

ovocná vína

25 Aug 2021, 11:53

V mládí, hlavně za studentských let jsem vyráběl ovocná vína často, protože na dobré pití nebyly peníze a ve srovnání s kupovaným rybízákem a jabčákem se to domácí pilo líp.
Při vší úctě k ovocným vínům, kvalitní přívlastková révová vína jsou někde jinde.
Slušné výsledky lze dosáhnout s višněmi a bílým rybízem, možná s jeřabinami, aronií.
Vyrobit dobré suché ovocné víno lze snad jen náhodou.
Receptur je spousta.Mně se osvědčilo: rybíz jen odstopkovat (nedrtit), višně rozmačkat, jablka samozřejmě vylisovat, hrušky vůbec nedělat.
Jeřabiny, šípky, plané trnky - celé plody
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ovocná vína

25 Aug 2021, 14:25

Staré sestupné hodnocení domácích vín podle mě a spřátelených alkoholiků:
(Vína už dlouho nedělám, postoupil jsem na "vyšší level" a těch spřátelených a příležitostí taky ubývá...).

- šípkové dezertní, (ze sušených plodů), ale přemrzlých, fortifikované
- malinové, dezertní, taktéž dolihované
- bílý rybíz, suché, (Blanka+Viktorie)
- směs černého a červeného rybízu různých odrůd, polosladké
- jablečné, ze silně zředěného moštu a pomocí bylin a koření "zvermutováno"
- trnkové, (z divokých trnek), polosladké. Sušené plody vs. čerstvé, ale přemrzlé. Které bylo lepší jsme se nikdy neshodli
- z čerstvých přemrzlých šípků, polosladké
- moravský jeřáb, přemrzlý. Polosladké. Za mě skoro TOP, ale mnohými silně odmítáno. (Prý mělo všechny možné chutě, ale žádnu dobrou).
*
Úplní propadáci bez pořadí a jen namátkou:

-švestky, angrešt, josta, hrušky, aronie, višně, třešně,jablka, černý bez květy i plody, pampelišky, ostružiny, kůry citrusů atd.

Pozn.
- vinnou révu jsem nikdy nezkoušel i když malý vinohrádek, cca 50 keřů, byl. Ale vždy se vše sežralo nebo zpracovalo na mošt. A taky jsem neměl nejmenší důvod když nejrůznějších révových vín bylo v krámech dostatek
- úplně TOP byla sladčí dolihovaná medovina. Ale tu nezařazuji mezi domácí vína.
- mimo divoké šípky jsem používal i Karpatii.
- broskve a meruňky jsem neměl
- výsadbu šlechtěných borůvek jsem musel kvůli soustavnému okusu zvěří zrušit
- Moravský jeřáb už teď poslední roky do mrazu nevydrží
-a víc už mě teď nenapadá. Buď jsem zapomněl nebo to nestojí za zmínku.
*
Ale je to jen subjektivní názor kterým nechci nikoho na nic nalákat a ani od ničeho odradit. Každému holt chutná něco jiného.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

ovocná vína

26 Aug 2021, 09:24

Co se těch propadáků týče - Zahradnická fakulta MZLU v Lednici vyrábí višňové víno, které se komerčně prodává. Na můj vkus příznivce suchých vín je příliš nasládlé, ale jinak nemá chybu. Párkrát jsem se mu (mnohem dřív) kvalitou přiblížil, ale často se višňové víno nezbaví příchuti po kvasnicích.
Dva zážitky, co znějí jako vinařská latina.
Z aronie se mi podařilo jednou vyrobit výborné suché víno omylem (začal kvasit nepodařený aroniový mošt). Cílené pokusy o víno v příštích letech už nebyly úspěšné.
Před asi 45 lety jsem nakládal přebytky ovoce (hlavně třešně, maliny, višně a černý rybíz) do sudu na vypálení. Pak jsem od souseda dostal nabídku jeho hrušek. Vyprázdnil jsem tedy všechny nádoby (tehdy nebylo snadné je sehnat). To červené ovoce mi bylo líto vyhodit, tak jsem kvas přecedil, dosladil a nalil do demižonu. Tak dobré a jiskrné víno jsem nikdy před tím ani potom nevyrobil.
MiKo
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

ovocná vína

26 Aug 2021, 14:08

Děkuji za tipy, naštuduju.

Mým cílem je využít letní ovoce, které u příbuzenstva nikdo nesbírá - višně, třešně, rybíz. Samozřejmě první jsou marmelády a zavařeniny. Pak kvas.
Dvakráte jsem se pokoušel o kvas, ale je to fuška natrhat aspoň 100 kilo materiálu, aby to mohlo do pěstitelské pálenice.
Navíc jsou to ranné odrůdy a udržet kvas bez křísu do doby, než otevřeli pálenici se mi nepodařilo.
Taky vůně gořalky nebyla taková jakou jsem očekával.
Tak jsem začal uvažovat o vínu.
Kdysi dávno se dělávaly na vesnici višňáky a rybízáky běžně, ale teď už to nikdo nedělá.
Tak jsem si objednal pár ovocných vín od w.rybizak.cz abych zjistil, jaké jsou -
ale jsou to sladké šťávičky, žádná kyselinka - prostě babské pití.

Až nedávno se mě dostalo do ruky - spíš do huby - domácí rybízové víno, bylo to "hustelo"
a bylo moc dobré. A chutnalo všem. Tož sa chcu pokusit o něco podobného...
Naposledy upravil/-a MiKo v 27 Aug 2021, 21:01, upravené celkom 1 krát.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

ovocná vína

26 Aug 2021, 14:14

vysloužil napísal:
26 Aug 2021, 09:24
Co se těch propadáků týče - Zahradnická fakulta MZLU v Lednici vyrábí višňové víno, které se komerčně prodává. Na můj vkus příznivce suchých vín je příliš nasládlé, ale jinak nemá chybu. Párkrát jsem se mu (mnohem dřív) kvalitou přiblížil, ale často se višňové víno nezbaví příchuti po kvasnicích.
Dva zážitky, co znějí jako vinařská latina.
Z aronie se mi podařilo jednou vyrobit výborné suché víno omylem (začal kvasit nepodařený aroniový mošt). Cílené pokusy o víno v příštích letech už nebyly úspěšné.
Před asi 45 lety jsem nakládal přebytky ovoce (hlavně třešně, maliny, višně a černý rybíz) do sudu na vypálení. Pak jsem od souseda dostal nabídku jeho hrušek. Vyprázdnil jsem tedy všechny nádoby (tehdy nebylo snadné je sehnat). To červené ovoce mi bylo líto vyhodit, tak jsem kvas přecedil, dosladil a nalil do demižonu. Tak dobré a jiskrné víno jsem nikdy před tím ani potom nevyrobil.
P.s. Naprostým propadákem byla vína z třešní, švestek a hrušek. Ale možná za to mohl vinař.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ovocná vína

26 Aug 2021, 19:44

P.S Ještě jsem zapomněl na víno z jahod. A vlastně i likér. To byly taky propadáky. Naštěstí lze takové nepodařené pokusy zdestilovat na likérový líh, tak žádná škoda mimo ztráty času nenastala.

Ale to višňové víno, nevím proč se mi nepovedlo. Ale zkoušel jsem ho jen 2x a byly to mé poslední vinařské akce. Asi jsem podcenil výrobní postup. Nekvasil jsem šťávu, ale celé plody. Vlastně to měl být kvas z kterého jsem časem odebral část tekutého a dál už se tomu věnoval jako vínu. A i přes ideální odrůdy pro takovou výrobu, výsledek vůbec nebyl dobrý. I když byly použity úplně ideální kyselé a trpké odrůdy - Morela, Morenfeuer a Fanal.
A pálenka taky ne. Tak vše nakonec skončilo ve višňovém likéru. Ten nikdy nezklamal.
Ale po pravdě napsáno ty akce způsobil nedostatek lihu a nadúroda a nutnost ji nějak "zakonzervovat".
*
Historické okénko pro domácí vinaře.
(Knihy online. M.j. někde pěkné obrázky starých strojů).
www.fotodoma.cz/zahrada/knihy/

Jabčák čili víno jablečné, Jaroslav Tebich, tajemník českého odboru zemědělské rady markrabství moravského
v Brně, nákladem „Hospodáře Moravského“ v Přerově, roku 1900

Výroba ovocných vín, stručný návod, jak lze snadno vyrobiti a udržeti chutná ovocná vína, František Lukáš
(1873-1925), ředitel hospodářské školy v Děčíně, vydalo Zemědělské knihkupectví A. Neubert, V Praze 1930

Výroba ovocných vín a octů v domácnosti, Vladimír Smeykal (1881-1945), vydalo Moravské nakladatelství B.
Pištělák v Brně, v roce 1942
*
(Je tam i seznam nových i starších zahrádkářských a sadařských knih pro vaši inspiraci. Některé knihy byly použity při zpracování stránek o odrůdách jabloní a odrůdách hrušní, by taky mohly někoho zaujat).
*
Ještě bych rád upozornil na spřátelený web, hlavně na galerii literatury, prodejce ovocných vín apod.
https://domacivino.cz/rozcestnik
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

ovocná vína

07 Feb 2022, 20:49

https://www.rybizak.cz/valentyn/
Není to myšleno jako reklama!!!

Jen mě tam zaujal zajímavý sortiment ovocných vín. A pár vtipných sloganů. Díky ním jsem to původně chtěl dát do Vtipů, ale jako starému domácímu vinaři mi to přišlo vhodnější tady.
jahodak.jpg
jahodak.jpg (15.33 KiB) 2503 zobrazení
hrusnak.jpg
hrusnak.jpg (15.64 KiB) 2503 zobrazení
visnak-.jpg
visnak-.jpg (14.78 KiB) 2503 zobrazení
atd.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Neregistrovaný

IP:  80.131

ovocná vína

14 Feb 2022, 12:55

Od rybízák.cz jsem si objednal loni několik ovocných vín. Na můj vkus byly moc sladké. Co mě pak štvalo bylo jejich otravování s dalšími "akcemi" Posílali e-maily - zrušil jsem je, pořád mě vyskakovaly jejich reklamy při prohlížení jiných webových stránek, tak jsem smazal všechny cookies a historie, pak mě začali posílat sms s nabíkami, 2x jsem jim odepisoval na zrušení... Prostě otravní jak Soldep.
Napísať odpoveď