Využitie trniek

Neregistrovaný

IP:  213.10

Využitie trniek

19 Nov 2020, 16:14

Ako využívate trnky? Viem, že sa zvykne robiť z nich víno a niekto dokonca z nich páli pálenku...
Keďže nazbierať ich dostatočný počet na pálenku mi príde extrémne časovo náročné, keďže zber zaberá dlhé hodiny, rozhodol som sa, že urobím z nich víno.
Pred pár rokmi som pridal do demižóna vedro trniek, cukor, chladnomilné kvasinky, živnú soľ a nechal kvasiť, po pár týždňoch bolo víno hotové a chutné, sýto červené. Avšak všetko to bolo akosi od oka, preto by som bol rád, ak by niekto pripojil svoj zaužívaný recept na trnkové víno, ktorý sa rokmi osvedčil?
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Využitie trniek

19 Nov 2020, 20:46

Nemám v oblibě "studené" kvašení. A u vín zvlášť.
Jen při dokvašování, čištění, ležení apod už ano.
*
V chladu kvasí vše dost lenivě a pokud chceme dosáhnout vyššího obsahu lihu, třeba i jen kolem nebo něco přes 10% je lepší držet to v teple.
(Révoví vinaři to možná vidí a dělají jinak. Nevím, v tom směru nemám zkušenosti).
*
Trnky jsem nesbíral nikdy sám, to ve větším množství nejde - viz. třeba viewtopic.php?f=31&t=137
nebo někde na Deslikovi.
*
S tím konkrétním Rp. je to dost těžké. Někdo chce víno suché, někdo polosladké nebo dezertní a někdo likérové - fortifikované.
Ale není problém během, ke konci kvašení ochutnávat a když tak přidávat cukerný sirup. Při nižší lihovitosti se to vždy ještě rozkvasí.
Záleží co komu chutná a pod bublátkem, bez přístupu vzduchu se dá hodně věci korigovat. Třeba to přicukření, nebo i zředění vodou.
*
Já se držel bible domácích vinařů od B. Valenty.
Útlá knížečka, ale nic lepšího u nás nikdy nevyšlo a těžko i vyjde.
*
*

Copy z http://deslik.blogspot.com/2010/04/trnky.html?m=1
Předem předesílám, že netvrdím, že se jedná o ušlechtilý destilát. Má hlavní priorita byla tehdy výroba vína a to, že jsem dost cukru vylil do kanálu jsem z důvodu jeho ceny neřešil.
Nicméně "pálenka" měla větší úspěch, tak vína jsem si nechával čím dál méně. A podobně to pak bylo s likérem. A začalo mi být taky líto tyto velmi pracně nabyté plody destilovat.
Likér je přece jen tekuté ovoce a nejšetrněji a nejchutněji zpracované. Když pít, tak zdravě:-))))))

Předpis na 200l vína:
(podle ing.Valenty)
100kg pomačkanych trnek
80l horkou vodou spařit
po vychladnutí přidat vzklíčené kvasinky a živnou sůl
dále pak sirup z 50kg cukru+40l vody dle průběhu kvašení na 3x.
Z čerstvých trnek nám vznikne víno jasně červené
ze sušených hnědočervené. Jedno lepší než druhé.

A stejné je to i s likérem.
Úplně jednoduchý recept na něj se mi osvědčil.
Postupem času jsem vynechal všechny byliny a koření.
Degustacemi a diskusemi jsem dospěl k názoru, že jen narušují hlavní ovocnou složku.

Tak jen 1kg jemně pomačkaných trnek+cca 1l lihu 70-80%, nebo ještě lépe trnkového destilátu, tak aby byly všechny plody ponořeny. Macerovat alespoň 3 měsíce v chladu a tmě. Několikrát vyčeřit a cukrový sirup a vodu přidat až nakonec. Lihovitost upravit na 40-45%, sladkost podle vlastní chuti.
Kal a plody z macerace nelisovat, ale předestilovat a přidat k likéru nebo použít jako průtahový destilát.

Rafael.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Neregistrovaný

IP:  213.10

Využitie trniek

20 Nov 2020, 13:17

Ďakujem za odpoveď Pán Rafael.
Cez to všetko sa opýtam, robí niekto kvas z trniek a úspešne vyrába domácu trnkovicu? Aké máte výsledky, viem, že nazbierať trnky je drina. Napriek tomu, pár ľudí sa kvasom z týchto plodov venuje.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Využitie trniek

20 Nov 2020, 14:16

Myslím, že technicky je to nereálné. Nasbírat tolik plodů planých trnek na slušné množství kvasu si neumím představit. Nicméně firma Jelínek prodává průtahový destilát z planých trnek a vůbec to není špatné pití. Možná tudy by vedla cesta.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Využitie trniek

21 Nov 2020, 17:10

Zajímalo by mě jak to dělají. Jestli to je čistý - pravý trnkový destilát.
http://www.vihorlatdistillery.sk/?p=eshop&c=10
Screenshot_2020-11-21-16-53-01_20201121165445110.jpg
Když trnky mají sice slušnou cukernatost, ale díky suché, málo šťavnaté dužiny se musí kvas ředit vodou.
A taky té dužiny moc není když velkou část plodu zabírá pecka.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2183
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Využitie trniek

01 Sep 2021, 21:10

Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady:
Kamarád mi včera dal čichnout k prázdné (bohužel) láhvi, jestli poznám, co tam bylo. Dostal to z Moravy a i když destiláty nepije, tak tady prý musel udělat výjimku. Vůně velmi příjemná - já tam cítil rum, banán a mandle. Říkám, že je to asi mandlovice a skutečně na ručním popisku byla uvedena mandlovice - ale byla prý jen z meruňkových jader. Pil jste někdo takovýto destilát? Asi to není tak běžná záležitost, i když tam, kde meruňky zpracovávají (konzervárny) nějaký ten materiál dostupný bude. Předpokládám, že kvas byl dělán ze sladkých jader meruněk :) .
charles91
Príspevky: 563
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

Využitie trniek

01 Sep 2021, 21:32

Mikeš13 napísal:
01 Sep 2021, 21:10
Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady:
Kamarád mi včera dal čichnout k prázdné (bohužel) láhvi, jestli poznám, co tam bylo. Dostal to z Moravy a i když destiláty nepije, tak tady prý musel udělat výjimku. Vůně velmi příjemná - já tam cítil rum, banán a mandle. Říkám, že je to asi mandlovice a skutečně na ručním popisku byla uvedena mandlovice - ale byla prý jen z meruňkových jader. Pil jste někdo takovýto destilát? Asi to není tak běžná záležitost, i když tam, kde meruňky zpracovávají (konzervárny) nějaký ten materiál dostupný bude. Předpokládám, že kvas byl dělán ze sladkých jader meruněk :) .
Viem o čo ide. Brat každoročne nosí domov fľasu pálenky ,ktorú kupuje od kolegu z Maďarska. Vola to kôstkovica, a je robená z kôstok marhúľ. Piť som to nepil, nakoľko môj názor je, že to musí obsahovať veľa etylkarbamátu a tiež neviem ako to robia, lebo zo samotných kôstok palenku nespravia.
Ak sa robí marhuľovica, tak práve kôstky sa dávaju preč, aby to nepokazilo destilát.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Využitie trniek

01 Sep 2021, 22:44

Kdyby se tím někdo chtěl prokousávat, tak diskuze k mandlovici je tady:
http://deslik.blogspot.com/2013/02/mandlovice.html
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Využitie trniek

02 Sep 2021, 08:52

Rafael napísal:
01 Sep 2021, 22:44
Kdyby se tím někdo chtěl prokousávat, tak diskuze k mandlovici je tady:
http://deslik.blogspot.com/2013/02/mandlovice.html
Na Desliku je vlastně řečeno všechno. Kvůli vysokému zdanění alkoholu musí být vlastní výroba a zejména surovina na dostupné pálenky relativně levná. To prakticky vylučuje čisté destiláty z hořce, planých trnek, mandlí, malin, jalovce aj. z komerční produkce.
Založit kvas ze samotných mandlí nebo meruňkových jader je víceméně nemožné. Za zkoušku by stálo smíchat např. 50l vody 5 -6 kg cukru, nějaké okyselení (fosforečná, sírová, citrónová,...) a k tomu přisypat pár kilo meruňkových jader či mandlí. Přidat kvasinky, živnou sůl. Jak to bude chutnat, nevím. Nebo vyrobit průtahový destilát z mandlového macerátu. To bude jednodušší a možná i s lepším výsledkem.
Mohu-li věřit informaci z návštěvy hustopečských sadů, receptura na mandlovici je popsána na vinětě s tím, že mandlová esence je z dovozu.
MiKo
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

Využitie trniek

02 Sep 2021, 14:59

Návštěvník napísal:
19 Nov 2020, 16:14
Ako využívate trnky? Viem, že sa zvykne robiť z nich víno a niekto dokonca z nich páli pálenku...
Keďže nazbierať ich dostatočný počet na pálenku mi príde extrémne časovo náročné, keďže zber zaberá dlhé hodiny, rozhodol som sa, že urobím z nich víno.
Pred pár rokmi som pridal do demižóna vedro trniek, cukor, chladnomilné kvasinky, živnú soľ a nechal kvasiť, po pár týždňoch bolo víno hotové a chutné, sýto červené. Avšak všetko to bolo akosi od oka, preto by som bol rád, ak by niekto pripojil svoj zaužívaný recept na trnkové víno, ktorý sa rokmi osvedčil?
Dovolím si reagovat, ikdyž se na trnkové víno letos chystám poprvé. Proto jsem hledal nějaké recepty:
Prílohy
trnkove-vina.jpg
Napísať odpoveď