Arónia čiernoplodá.

alenak
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 01 Apr 2022, 19:56
Bydlisko: Královehradecko

Arónia čiernoplodá.

09 Nov 2022, 21:19

Keř je to krásný. Kvetením, vybarvením listů na podzim. Už jsem zkoušela vloni a letos opět, likér. Nakládám do 40% rumu, na 1 kg aronie je 1/2 kg cukru, trošku skořice, 3 hřebíčky a badián, zalít rumem a 1 měsíc nechat stát, občas protřepat. Po měsíci svařit 1 l vody + 1 rovnou lžičku kys. citronové, schladlé zalít, protřepat a opět 1 měsíc nechat stát. Poté stočit. Má to nádhernou barvu, co je důležité- velice to chutná, zvláštní aroma. Aronii z výluhu dávám do piškotu a mám ráda v jogurtu, vše se zpracuje. :) Ještě se chystám na trnky, to jsem dělala vloni taky stejný postup, ale byla chyba, že jsem trnky pomačkala, byla z toho kaše a pracně se stáčelo, jinak též chutnalo. Musím ale udělat z vodky, 40 % rum už nemám. Letos keř obalen sítí, nic by kosáci u nás nenechali. No, ještě před pár lety bych nevěřila, že budu takhle s aronii " blbnout." :D
Džem z aronie teda nikdo u nás nebaští, jen já. :) Nic tak nezabarví a neochutí např. jogurt, jako aronie, ( možná konkurence bezinky), při vaření přidávám taky koření + rum. Bezinky jsou ale pracnější.
alenak
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 01 Apr 2022, 19:56
Bydlisko: Královehradecko

Arónia čiernoplodá.

06 Aug 2023, 16:53

Asi jsme naštvali kosáky, zabalili jsme aronii, vypadá nadějně, budu hladovec, nic jim nenechám... ;)
DSC06824.JPG
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Arónia čiernoplodá.

06 Aug 2023, 18:03

alenak napísal:
09 Nov 2022, 21:19
Keř je to krásný. Kvetením, vybarvením listů na podzim. Už jsem zkoušela vloni a letos opět, likér. Nakládám do 40% rumu, na 1 kg aronie je 1/2 kg cukru, trošku skořice, 3 hřebíčky a badián, zalít rumem a 1 měsíc nechat stát, občas protřepat. Po měsíci svařit 1 l vody + 1 rovnou lžičku kys. citronové, schladlé zalít, protřepat a opět 1 měsíc nechat stát. Poté stočit. Má to nádhernou barvu, co je důležité- velice to chutná, zvláštní aroma. Aronii z výluhu dávám do piškotu a mám ráda v jogurtu, vše se zpracuje. :) Ještě se chystám na trnky, to jsem dělala vloni taky stejný postup, ale byla chyba, že jsem trnky pomačkala, byla z toho kaše a pracně se stáčelo, jinak též chutnalo. Musím ale udělat z vodky, 40 % rum už nemám. Letos keř obalen sítí, nic by kosáci u nás nenechali. No, ještě před pár lety bych nevěřila, že budu takhle s aronii " blbnout." :D
Džem z aronie teda nikdo u nás nebaští, jen já. :) Nic tak nezabarví a neochutí např. jogurt, jako aronie, ( možná konkurence bezinky), při vaření přidávám taky koření + rum. Bezinky jsou ale pracnější.
Kolik dáváte toho rumu? Používáte opravdový rum nebo tuzemský? Těch 40% je nutnost? Většina tuzemáků má alkoholu méně, obvykle 37,5%.
Jestli je té lihoviny litr, není půl kila cukru mnoho? S aronií to neznám, ale stejným způsobem nakládám višně (litr na 2kg plodů) a cukru dávám polovinu.
Jinak já považuji vodku do ovocného likéru za lepší surovinu než jakýkoli (pseudo)rum. Lépe vynikne ovocná chuť.
Pokud máte v receptuře napsáno litr 40%ní lihoviny, Vy máte jen 37,5% a chcete koncentraci alkoholu dodržet, nahraďte 2 deci lihoviny stejným množstvím 50%ního destilátu. Nejlépe jablkovice nebo vínovice.
Používateľov profilový obrázok
Pett.cz
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 18 Okt 2020, 16:15
Bydlisko: UH

Arónia čiernoplodá.

06 Aug 2023, 18:17

Kamarád mi teď z PL dovezl spiritus. Těch 95% se bude dát použít snad jen na tinkturu :D
Prílohy
IMG_20230802_200407571.jpg
alenak
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 01 Apr 2022, 19:56
Bydlisko: Královehradecko

Arónia čiernoplodá.

06 Aug 2023, 21:49

[quote=vysloužil
[/quote]

Kolik dáváte toho rumu? Používáte opravdový rum nebo tuzemský? Těch 40% je nutnost? Většina tuzemáků má alkoholu méně, obvykle 37,5%.
Jestli je té lihoviny litr, není půl kila cukru mnoho? S aronií to neznám, ale stejným způsobem nakládám višně (litr na 2kg plodů) a cukru dávám polovinu.
Jinak já považuji vodku do ovocného likéru za lepší surovinu než jakýkoli (pseudo)rum. Lépe vynikne ovocná chuť.
Pokud máte v receptuře napsáno litr 40%ní lihoviny, Vy máte jen 37,5% a chcete koncentraci alkoholu dodržet, nahraďte 2 deci lihoviny stejným množstvím 50%ního destilátu. Nejlépe jablkovice nebo vínovice.
[/quote]

Měla jsem tuzemák 40%, ale letos jsem ho v prodeji neviděla. Tak bude asi 37,5%. Ona aronie je dost lehká a zvláštní aroma. Přidávám tam trochu skořice, kousíček badiánu a asi 3 hřebíčky. Zkoušela jsem jak rum, tak vodku, krásně zbarvené oboje a rozdíl jsem moc nepoznala, oboje dobré. Ona aronie je lepší než bezinky, zpracuje se vše. Dávala jsem bobule vylouhované do placky piškotové a bylo moc dobré. I když z bezinek by šel udělat džem. Podle rcp. je 1 kg aronie, 3/4 l rumu, 1/2 kg cukru. Měsíc se nechává louhovat s občasným zatřepáním. Pak se po měsíci přidává převařená voda 1 l s lžičkou kys. citronové. Zase měsíc zraje. Možná proto to není takové lepidlo, nevím. Hlavně že to jde na odbyt. Co jsem vyčetla, tak aronie jako jediné ovoce nekvasí, oproti třeba višním. Nj. jsou to pokusy, zdar likérům, díky. :)

Jo, letos jsem zkoušela z květu bezinky s vodkou. Ten samý postup jak u aronie, ale dala jsem celý citron a přiznám, že cítím kůru, to bych příště nedala. Dávala jsem jen 1/2 l převařené vody s kys. citzr. Květů jsem nacpala celou sklenici a je to žluté, velmi zvláštní, voní bezinkou hodně, ale pitné, spíše dámské pití. Letos byly květy bezinky nádherné, čisté, bez mšic, pak odolejte. :D
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Arónia čiernoplodá.

07 Aug 2023, 12:59

Je to velmi dekorativní a snadno pěstitelná dřevina. O tom žádná.

Horší to bylo se smysluplným využitím plodů. Mimo likéru mi vůbec nic z nich nechutnalo. A ani okolí.

Ale ten likér byl TOP a z ovocných jeden z nejlepších.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Arónia čiernoplodá.

21 Aug 2023, 15:35

alenak napísal:
06 Aug 2023, 21:49
[quote=vysloužil
Kolik dáváte toho rumu? Používáte opravdový rum nebo tuzemský? Těch 40% je nutnost? Většina tuzemáků má alkoholu méně, obvykle 37,5%.
Jestli je té lihoviny litr, není půl kila cukru mnoho? S aronií to neznám, ale stejným způsobem nakládám višně (litr na 2kg plodů) a cukru dávám polovinu.
Jinak já považuji vodku do ovocného likéru za lepší surovinu než jakýkoli (pseudo)rum. Lépe vynikne ovocná chuť.
Pokud máte v receptuře napsáno litr 40%ní lihoviny, Vy máte jen 37,5% a chcete koncentraci alkoholu dodržet, nahraďte 2 deci lihoviny stejným množstvím 50%ního destilátu. Nejlépe jablkovice nebo vínovice.
[/quote]

Měla jsem tuzemák 40%, ale letos jsem ho v prodeji neviděla. Tak bude asi 37,5%. Ona aronie je dost lehká a zvláštní aroma. Přidávám tam trochu skořice, kousíček badiánu a asi 3 hřebíčky. Zkoušela jsem jak rum, tak vodku, krásně zbarvené oboje a rozdíl jsem moc nepoznala, oboje dobré. Ona aronie je lepší než bezinky, zpracuje se vše. Dávala jsem bobule vylouhované do placky piškotové a bylo moc dobré. I když z bezinek by šel udělat džem. Podle rcp. je 1 kg aronie, 3/4 l rumu, 1/2 kg cukru. Měsíc se nechává louhovat s občasným zatřepáním. Pak se po měsíci přidává převařená voda 1 l s lžičkou kys. citronové. Zase měsíc zraje. Možná proto to není takové lepidlo, nevím. Hlavně že to jde na odbyt. Co jsem vyčetla, tak aronie jako jediné ovoce nekvasí, oproti třeba višním. Nj. jsou to pokusy, zdar likérům, díky. :)

Jo, letos jsem zkoušela z květu bezinky s vodkou. Ten samý postup jak u aronie, ale dala jsem celý citron a přiznám, že cítím kůru, to bych příště nedala. Dávala jsem jen 1/2 l převařené vody s kys. citzr. Květů jsem nacpala celou sklenici a je to žluté, velmi zvláštní, voní bezinkou hodně, ale pitné, spíše dámské pití. Letos byly květy bezinky nádherné, čisté, bez mšic, pak odolejte. :D
[/quote]

Několikrát jsem likér z aronií dělal, ale s malým úspěchem. Zkusím tedy letos ten Váš recept s 3/4 litru lihoviny a poté 1l vody. Spíš bych volil vodku nebo opravdový bílý rum (než tuzemák), ať se nepřerazí chuť aronií chutí tuzemáku. Alfou a omegou bude, jak odstranit svíravou příchuť aronií.
Opravdoví likérníci jako třeba p. Rafael by asi použili nějaký čistý alkohol - nejlépe 90%ní a ovoce by zalili jen tím lihem. Cukr by přidali až ve formě cukerného sirupu do hotové zcezené šťávy.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Arónia čiernoplodá.

21 Aug 2023, 16:28

Čistý, lépe napsáno vysokoprocentní líh se v likérnictví nepoužívá.

Vždy jen zředěn. A pokud je v nějakých Rp. uváděn, tak protože je tak do výroben z lihovarů dodáván.
A vždy je v jednotlivých recepturách uváděná i voda ke zředění maceračního nálevu.

Pravdou, ale je, že příliš silný líh vyluhuje u něčeho i látky nežádoucí.

Na druhou stranu, v amáterských podmínkách ten silnější alkohol napomáhá samočištění. Gravitace, kaly se rychleji usazují a padají ke dnu nádob.

V likérnické praxi se používá líh cca 50 - 80% podle druhu surovin.

Ale při domácích výrobách samozřejmě stačí i vodka nebo tuzemák.

A v některých případech i víno. Třeba vermuty apod.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Arónia čiernoplodá.

21 Aug 2023, 16:39

Ještě doplnění, edit:
Aronie samozřejmě jako vše co obsahuje cukr se dá zkvasit a zdestilovat.

Několikrát jsem to zkusil, zdegustoval i nějaké pokusy z okolí a podle mě je to slepá ulička. Není to nic moc, sice pitelné, ale neadekvátní vložené práci.

Podle mě aronie jedině na ten likér. Ten je TOP.
Zavařeniny, mošty, sirupy, víno nic moc nechutnalo.
*
Akorát ještě hruškový kompot s přídavkem aronie nám chutnal.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Arónia čiernoplodá.

21 Aug 2023, 21:03

Ten likér z arónie tu ještě mám. Použil jsem Pražskou vodku.
Napísať odpoveď