Angrešty

Jitka
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Angrešty

05 Máj 2023, 19:36

Není jen připálený od sluníčka, je to brzy.
ariadna30
Príspevky: 2819
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Angrešty

05 Máj 2023, 19:40

Pise na nom ze skory. Ale tak do mesiaca by mohol byt😀
Jitka
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Angrešty

05 Máj 2023, 19:44

Ofic. údaj je polovina července,
ariadna30
Príspevky: 2819
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Angrešty

05 Máj 2023, 19:54

Jitka napísal:
05 Máj 2023, 19:44
Ofic. údaj je polovina července,
Dam vediet ked dozreje
IgorML
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 16 Okt 2022, 20:56

Angrešty

31 Máj 2023, 13:02

Ako režete egreše? Opýtam sa, tak pre doplnenie mojej skúsenosti. Rezal som ich totiž podľa popisu v literatúre, akože najprv zakrátiť jednoročné výhony o cca tretinu a po rozkonárení potom bočné výhonky zakrátiť na 2-3 púčiky, že na tých bočných potom bude úroda. Skúsil som to, a zdá sa mi, že je to blbosť. Absolútne sa mi neosvedčilo to zakrátenie bočných výhonkov na 2-3 puky. Vytvorilo to akurát ďalšiu metličku na tom bočnom výhone a nenormálne to zahustí celý ker a úroda nebola takmer žiadna. Uznávam, že úroda teoreticky mohla nebyť aj z iných dôvodov, jarné mrazy a pod...ale vypustil som to zakrátenie bočných výhonkov na 2-3 puky a tento rok máme konečne na 4-ročných kríkoch krásne nasadené plody. Robil som teraz na jar iba prieklest prútov, aby sa trnité egreše dali pohodlne oberať. Takže mne to vychádza tak, že tým, že egreš rodí na jednoročnom dreve, treba najprv iba zakrátiť jednoročný výhon, aby sa výhon rozvetvil, čím sa zvyšuje počet jednoročných výhonkov a potom na tých jednoročných výhonoch bude na ďalší rok úroda. Aký má zmysel zakracovať tento bočný jednoročný výhon? Podľa mňa je to čistý blud. Bohužiaľ, musel som zrejme stratiť pár rokov aby som to pochopil, na základe vlastného pozorovania.
Naposledy upravil/-a IgorML v 31 Máj 2023, 13:17, upravené celkom 1 krát.
IgorML
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 16 Okt 2022, 20:56

Angrešty

31 Máj 2023, 13:14

Len doplním, že z egrešov mám Hinnonmäki červený, Nesluchovskij, Mucurines, Čierny Negus a Kuršu Dzintars. Chuťovo najslabší z nich je Hinnonmäki - je oproti ostatným viac kyslejší.
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Angrešty

31 Máj 2023, 13:29

Teóriu rezu egrešov som neštudoval, režem vlastným spôsobom v marci a to tak, že:

- odstránim suché a poškodené výhony
- odstránim úplne dva-tri najstaršie výhony
- odstránim alebo skrátim na prevod nevhodné výhony (rovnobežné, nadol smerujúce a príliš zahusťujúce).

Neskracujem nič, iba sa snažím, aby sa výhony priebežne obnovovali a ker nebol príliš hustý.
Stromčekové egreše nemám.

Mal som odrodu Hinnonmaki žltý (pestujem iba žlté odrody) a zlikvidoval som ho - bol chuťovo nevýrazný, nezaujímavý.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
IgorML
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 16 Okt 2022, 20:56

Angrešty

31 Máj 2023, 16:40

larix napísal:
31 Máj 2023, 13:29
Teóriu rezu egrešov som neštudoval, režem vlastným spôsobom v marci a to tak, že:

- odstránim suché a poškodené výhony
- odstránim úplne dva-tri najstaršie výhony
- odstránim alebo skrátim na prevod nevhodné výhony (rovnobežné, nadol smerujúce a príliš zahusťujúce).

Neskracujem nič, iba sa snažím, aby sa výhony priebežne obnovovali a ker nebol príliš hustý.
Stromčekové egreše nemám.

Mal som odrodu Hinnonmaki žltý (pestujem iba žlté odrody) a zlikvidoval som ho - bol chuťovo nevýrazný, nezaujímavý.
Ok, larix, ďakujem za odpoveď. Ja stromčekové tiež nepestujem a vidím, že prílišné zakracovanie výhonov spôsobuje iba nové rozvetvenia a ďalšie zahustenie kríka. Asi bude rozumné rezať menej. Aké žlté odrody pestujete? Pred niekoľkými rokmi som vyslovene hľadal žlté odrody v predaji a okrem Hinnonmäkiho žltého nebolo nič. A Hinnonmäki vraj má rovnakú chuť, či je červený, zelený alebo žltý, ale osobne to nemám odskúšané. Červený už mám, tak som žltý nekupoval. Biedny výber žltých odrôd za posledné roky sa tak trochu zľahčoval napr. tvrdením, že biele/zelené odrody ak prezrejú, tak sú až so žltým odtieňom a že sú tiež akože žlté. Až teraz relatívne nedávno sa objavila Dagmar, predtým bol Zlatý fík. Aké ešte boli żlté? Citrónový obrí? Z tých starých dnes nie je nič normálne zohnateľné. Tak napíšte aké žlté pestujete, predpokladám, že chuťovo to budú tie lepšie, keď už sa Hinnonmäki žltý neosvedčil. Ďakujem.
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Angrešty

31 Máj 2023, 19:51

Ano, je to zvláštne, kedysi žlté egreše dominovali (aspoň v našom kraji), dnes je ich ponuka veľmi obmedzená a najčastejšie sú v predaji tmavé odrody.
Roky som pestoval vo viacerých exemplároch iba dve staré odrody - Zlatý Fík a jednu, ktorú som nedokázal identifikovať. Obidve žlté (preto si pod pojmom egreš vždy najprv predstavím žlté bobule), chuťovo vynikajúce. Zlatý Fík je chuťovo lepší, tá druhá odroda zas úrodnejšia a s väčšími plodmi.
Problémom starých odrôd je samozrejme múčnatka, tak som začal hľadať nové tolerantné alebo rezistentné odrody a naozaj toho na výber veľa nie je. Existuje síce veľa ruských a ukrajinských odrôd ale u nás sú bežne nedostupné.
Zaujalo ma šľachtenie pána Vránu - zo žltých je dostupná (iba v stromčekovej forme) jeho odroda Dagmar, ktorú ste spomenuli. Mal by to byť chuťovo veľmi kvalitný žltý egreš, odolný voči múčnatke a s minimálnym množstvom tŕňov (na tom mi až tak nezáleží, ale niekomu áno). Okrem toho má novinku, odrodu Luna, ktorá zatiaľ v maloobchodnom predaji nie je (otázkou je, či vôbec niekedy bude...), ktorá má byť ešte kvalitnejšia. Priamo od pána Vránu som dostal nejaké odrezky Luny ale bolo to dosť po termíne (nie jeho chybou). Zatiaľ sú nejaké olistené ale netrúfam si overovať, či majú aj korene. Časť odrezkov som poslal Mirkovi Přasličákovi, aj jeho táto odroda zaujala a zvýšila sa tým šanca, že aspoň niečo jednému z nás prežije.
Okrem dvoch pôvodných starých odrôd a Hinnonmaki žltého ostatné zatiaľ nerodili, prvé úrody očakávam tento rok.
Aktuálne teda mám odrody: Neznáma stará odroda, Zlatý Fík, Dagmar, Luna, Lady Sun a Tatjana.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
IgorML
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 16 Okt 2022, 20:56

Angrešty

01 Jún 2023, 15:48

larix napísal:
31 Máj 2023, 19:51
Zaujalo ma šľachtenie pána Vránu - zo žltých je dostupná (iba v stromčekovej forme) jeho odroda Dagmar, ktorú ste spomenuli. Mal by to byť chuťovo veľmi kvalitný žltý egreš, odolný voči múčnatke a s minimálnym množstvom tŕňov (na tom mi až tak nezáleží, ale niekomu áno). Okrem toho má novinku, odrodu Luna, ktorá zatiaľ v maloobchodnom predaji nie je (otázkou je, či vôbec niekedy bude...), ktorá má byť ešte kvalitnejšia. Priamo od pána Vránu som dostal nejaké odrezky Luny ale bolo to dosť po termíne (nie jeho chybou). Zatiaľ sú nejaké olistené ale netrúfam si overovať, či majú aj korene. Časť odrezkov som poslal Mirkovi Přasličákovi, aj jeho táto odroda zaujala a zvýšila sa tým šanca, že aspoň niečo jednému z nás prežije.
Okrem dvoch pôvodných starých odrôd a Hinnonmaki žltého ostatné zatiaľ nerodili, prvé úrody očakávam tento rok.
Aktuálne teda mám odrody: Neznáma stará odroda, Zlatý Fík, Dagmar, Luna, Lady Sun a Tatjana.
Ak sa nemýlim, pán Vrána sa v nejakom staršom čísle českého časopisu Zahradkář vyjadril, že vrúbľovanie na meruzalku je cesta ako aspoň trochu zvýšiť výnosnosť šľachtiteľskej a predajnej činnosti. Za stromčekové egreše sa platí viac, predaj prostokorenných sadeníc sa asi až tak nevyplatí. Ale zo stromčekovej sadenice sa asi dá spraviť prostokorenná napr. zakopaním meruzalky aj s korunkou do brázdy, aby korunka zakorenila. Mám to úspešne vyskúšané u čiernej ríbezle, nevidím dôvod, prečo by to nemalo fungovať aj u egreša. Keď zarodí Dagmar, Lady Sun a ďalšie, tak dajte prosím nejaké hodnotenie 😉.
Napísať odpoveď