Angrešt - řezat zelený?

vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 10:09

Na starém fóru se méně zkušený pěstitel ptá, má-li zastřihnout příliš bujné výhony stromkového angreštu. Dotaz je podpořen větami typu: ...jsem nebyl schopen na internetu nic věrohodného dohledat, případně Všude se píše o řezu na podzim nebo v zimě. Odpovědi jsou vesměs zamítavé.
Nechci debatovat, jestli je lepší ten konkrétní angrešt zakrátit nyní nebo v zimě, spíš obecně. V minulosti vznikl mýtus - možná pod vlivem církve - že ovocné dřeviny se řežou v zimě, kdežto za zelena už ne, nejspíš proto, že je to bolí. Každý z nás se setkal s odpovědí na výtku, že rašící a kvetoucí stromky má soused přehuštěné, že nyní se už řezat nemůže. Přitom každá rostlina je od přírody připravena na to, že slouží taky jako potrava, že bude ožírána, spásána, vysávána. A je na to vybavena reparačními mechanizmy. Ovšem to všechno se děje, až na výjimky, za vegetace. Aniž si to uvědomujeme, všichni řežeme za zelena. Nejen klasický letní řez jádrovin, Šittův řez meruněk, střih broskvoní po květu. Pomocí "řezu za vegetace" odstraňujeme obrost na meruzalkovém kmínku, myrobalánové výmladky, výhony pod roubem, konkurenční výhony, vlky, fazochy. I probírka plodů je svým způsobem řez za zelena.
Když to shrneme, není žádný důvod se řezu za zelena obávat. Jen je třeba zapřemýšlet, čeho chceme dosáhnout. Jsou-li výhony příliš dlouhé, bojím se jejich vylomení či vyholování, případně se mi nějaký výhon nehodí je zastřihnutí nebo redukce jejich počtu na místě. Já osobně neřežu angrešty a rybízy nyní ani v zimě, nýbrž nejčastěji po sklizni.
andrejZA
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 30 Mar 2021, 20:54

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 12:37

Plný súhlas. Mám v tejto súvislosti jeden dotaz - ako je to s rezom broskýň v tomto čase? Jarný strih dostali, a celkom hlboký, vďaka čomu majú korunku vzdušnú, a aj násada plodov je primeraná. Samozrejme, bude ešte prebierka. V tomto čase však vidím snahu stromčekov dohnať odstránené časti koruny (vyrovnať rovnováhu s koreňovým systémom). Zďaleka nie všetky letorasty sú však na vhodnom mieste, naopak, veľa je vo vnútri stromčekov.
A teraz otázka - vylámať tieto mladé letorasty za zelena, aby netienili, alebo ich teraz nechať, aby vyživovali plody aj za cenu dočasného zahustenia, a potom ich odstrániť až po obratí plodov? Mám pocit, že keď teraz veľa zeleného vylámem, aj tak za pár dní vyrašia nové letorasty, čo strom len zbytočne oslabuje. Ako túto otázku riešite v praxi? Robíte nejaký kompromis?
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 13:13

Andrej, skús si pozrieť toto video. Možno ti pomôže. Sú tam termíny a techniky k prvému a druhému letnému rezu.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 18:44

andrejZA napísal:
31 Máj 2022, 12:37
Plný súhlas. Mám v tejto súvislosti jeden dotaz - ako je to s rezom broskýň v tomto čase? Jarný strih dostali, a celkom hlboký, vďaka čomu majú korunku vzdušnú, a aj násada plodov je primeraná. Samozrejme, bude ešte prebierka. V tomto čase však vidím snahu stromčekov dohnať odstránené časti koruny (vyrovnať rovnováhu s koreňovým systémom). Zďaleka nie všetky letorasty sú však na vhodnom mieste, naopak, veľa je vo vnútri stromčekov.
A teraz otázka - vylámať tieto mladé letorasty za zelena, aby netienili, alebo ich teraz nechať, aby vyživovali plody aj za cenu dočasného zahustenia, a potom ich odstrániť až po obratí plodov? Mám pocit, že keď teraz veľa zeleného vylámem, aj tak za pár dní vyrašia nové letorasty, čo strom len zbytočne oslabuje. Ako túto otázku riešite v praxi? Robíte nejaký kompromis?
Kdybych měl letorosty "vnútri stromečku", byl bych rád. Problém mám naopak s tím, že rozumné přírůstky dělají broskvoně jen na povrchu koruny a těch pár výhonů uvnitř postupně zasychá a větve tak nezadržitelně vyholují.
Vůbec se nebojím odstraňovat nevhodné dřevo po celou vegetaci. Pokud je mimořádně velká násada plůdků (což letos není), provádím i tzv. probírku řezem - odřezávám letošní i loňské dřevo s nadbytečnými plody.
Neregistrovaný

IP:  168.81

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 20:28

Ještě k angreštu. Také se letos chystám stříhat trochu angrešty po sklizni. Ale ne v "korunkách", ale na "kmíncích". Jinak stříhám v předjaří.
(Mám ale keře, a tak vlastně "oholit" "kmenovětve". Ostříhat ale větev na kmínek, "oholit", nemá angrešt rád. Proto "kmenovětve" stříhám v předjaří na jeden pupen, pak zaštipuji. Stejně ale pořád bujným obrážením zlobí. Tak je zkusím "oholit" v létě.)
Na obrázcích: Prima, výška asi 1,3 m, v ohrádce. Niesluchowski, 1,3-1,4 m, ještě bez ohrádky. Zakroužkované je místo letního stříhání. JG
Prima.png
Niesluch.png
(další obrázky neberou, jsou moc velké)
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 22:21

Taky pěstuju stromkové angrešty pravokořené. Ty štěpované na meruzalce mi často odcházely na botritidu. U pravokořených je trochu víc práce s čištěním kmínku, ale dá se to zvládnout.
Neregistrovaný

IP:  168.81

Angrešt - řezat zelený?

31 Máj 2022, 23:10

Ano dá. Já mám raději pravokořenný "stromek o více kmíncích" (tedy samozřejmě správně keř). Nejlíp na třech, čtyřech kmíncích. Korunka (i úroda) se pak vyvíjí 3-4x rychleji, a když má některý kmínek problém, je snadná a okamžitá náhrada. Ani podpěr není potřeba víc jak kmínků.
Ještě jsem "ořezal" velký obrázek Primy, na kterém je "dobře" vidět, jak bych chtěl angrešt dopěstovat. Korunka nad ohrádkou a tři klacky dolů (kmínky). JG
Prima11.png
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Angrešt - řezat zelený?

04 Jún 2022, 12:31

Asi jsem exot, ale i u angreštu občas dělám probírku plůdků. Často bývá u tohoto ovocného druhu velmi velká násada. V jižním Rakousku jsem obkoukal tento agrotechnický úkon. Místní farmáři dodávali své angrešty do obchodní sítě v dózách a překvapila mně velikost plodů. Pídil jsem se po odrůdě. Byl jsem ujištěn, že to není odrůdou, ale probírkou. Pokud chtějí prodat angrešt jako stolní ovoce, musí být plody velké. Proto oni angrešt pěstují zásadně s probírkou. K velikosti plodů také přispěje řez a řídká koruna.
Prílohy
33a. Angrešt před probírkou..JPG
33.b. Angrešt po probírce..JPG
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Angrešt - řezat zelený?

04 Jún 2022, 13:50

přasličák napísal:
04 Jún 2022, 12:31
Asi jsem exot, ale i u angreštu občas dělám probírku plůdků. Často bývá u tohoto ovocného druhu velmi velká násada. V jižním Rakousku jsem obkoukal tento agrotechnický úkon. Místní farmáři dodávali své angrešty do obchodní sítě v dózách a překvapila mně velikost plodů. Pídil jsem se po odrůdě. Byl jsem ujištěn, že to není odrůdou, ale probírkou. Pokud chtějí prodat angrešt jako stolní ovoce, musí být plody velké. Proto oni angrešt pěstují zásadně s probírkou. K velikosti plodů také přispěje řez a řídká koruna.
U nás většina angreštů se zpracuje na kompot. Můj oblíbený to není, ale žena ho miluje. K tomu účelu se líp hodí plody nečervené, nechlupaté a spíš menší. Detailní probírku nedělám, když je na větvi plodů příliš, jednoduše část větve uříznu. Asi to není nejlepší postup, ale jde to rychle a účel splní.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Angrešt - řezat zelený?

04 Jún 2022, 19:56

S probírkou plodů angreštu jsem začal před pár lety, a to s nástupem mé oblíbené odrůdy (Niesluchowski), která je velmi plodná a probírka u ní vede ke zvýšení kvality již tak kvalitních plodů a hlavně k "odlehčení" plodonosných větví.
Napísať odpoveď