zimolez kamčatský

larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

zimolez kamčatský

06 Jún 2023, 09:21

Aj ja potvrdzujem tohtoročnú väčšiu kyslosť plodov. Na druhej strane boli väčšie (asi daždivý máj).
Kyslosť nijako neprekáža - zemolez objavili drozdy a celú úrodu zlikvidovali v priebehu jedného dňa. Nejako mi to neprekáža, sú to milé vtáky, ale aspoň zopár hrstí mohli nechať.
No aspoň mám pripomienku, že ďalšie bobuľoviny a vinič budem musieť pred dozretím zasieťovať.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

zimolez kamčatský

06 Jún 2023, 09:44

Navinulost (ne kyselost) u plodů zimolezu beru jako standardní vlastnost, ale letos některé plody z jedné větve byly kupodivu sladké bez přítomnosti kyselinek.
Gabriela

IP:  16.135

zimolez kamčatský

06 Jún 2023, 12:40

Neregistrovaný napísal:
06 Jún 2023, 08:31
Naše jaro je zase opožděné. Třešně a jahody ještě u nás nejsou. Tak aspoň trháme týden borůvky - kamčatky - zimolezy. Těch je dost (ale jsou kyselé).
Na obrázcích je Morena. JG Vysočina 450 m/m
Překvapuje mě, že už máte zralou Morenu, u nás jednoznačně nejpozdnejsi odruda z těch co mám (Fialka, Leningradsky velikán, Amfora a 2 no name). Holt těžko říct, co mi prodali 🙈😆 Vysočina 550 mnm
Neregistrovaný

IP:  168.81

zimolez kamčatský

06 Jún 2023, 14:30

V zimolezech se mám za "odborníka", protože v devadesátých letech jsem četl práci o srovnávání odrůd z nějakého ústavu. Asi Mendelu. Nejplodnější byly Morena, Amfora a Fialka. Ostatní, cca 20, za moc nestály. Sehnal jsem tehdy jen Morenu. U té se mi líbilo, že je i raná. Mám 3 keře (dcery původní) a jeden keř Altaj. Ten rychle roste a na opylení stačí. Víc nepotřebuji. Zraje to nějak čím dál později. Když ještě nebylo oteplování, tak v 600 m/m začínaly první modrat po 15. květnu. Taky mi připadaly sladší. Možná se i člověk vyvíjí. Některé Kasandry (třešně) se už začínají barvit. Pak jahody. Tak tu kyselost ještě týden vydržím. JG
Urban

IP:  36.255

zimolez kamčatský

07 Jún 2023, 08:30

Od däveťdesiatých rokov sa odrodová skladba rapídne zmenila. Teraz sa dá bežne dostať k veľkému množstvu kvalitných odrôd.
Morena, Amfora aj Fialka sú odrody ktoré ešte dokážu konkurovať týmto novým odrodám. Hlavne Fialka je veľmi chutná.
Altaju sa už dávno zbavil každý koho poznám. Podstatne lepšie je na tom naša druhá odroda Amur.
Pokiaľ ide o tú Morenu tak ona má takú vadu že sa začína vyfarbovať veľmi skoro, ale po vyfarbení musí visieť na kríku aspoň 2 týždne aby stratila kyslosť. Čiže ona je skorá akurát tak vo vyfarbovaní, ale pokiaľ ide o termín zberu ide o neskoršiu odrodu.
Aspoň v našej lokalite sa Morena správa takto.
Urban

IP:  36.255

zimolez kamčatský

07 Jún 2023, 08:56

vysloužil napísal:
06 Jún 2023, 08:50
Taky máme kamčatky kyselejší než jindy. Hodně jich je popadaných pod keřem.
Ak je v čase dozrievania sucho, tak niektoré odrody ktoré bežne nemajú sklon k opadávaniu začnú opadávať a sú výrazne kyslé. Plody proste narastú do bežných rozmerov, ale namiesto toho aby ostali na kríku a nabrali cukor(alebo stratili kyseliny?) tak opadávajú kyslé ako citróny.
U mňa to robia len 2 alebo 3 odrody z 15-tich rôznych čo mám.
Samozrejme aj počasie robí svoje. Ak je málo slnka tak cítiť veľký rozdiel v chuti bobúľ zobraných z juhozápadnej strany a severovýchdnej strany, ktorú mám navyše zatienenú nepriehľadným plotom.
Tiež mám pár kríkov na mieste kde na nich cca o 14:30 začne dom vrhať tieň.
Oproti tým čo majú slnko až do večera(u mňa cca do 18:00) tiež cítiť rozdiel.
Neregistrovaný

IP:  168.81

zimolez kamčatský

07 Jún 2023, 22:31

No, v podstatě píšeme to samé. Ale já se zmiňuji o srovnávací práci asi z počátku 90 let. Tedy v odrůdách nevidím žádný pokrok. Neuvádíte žádné nové odrůdy. Kamčatky mají rády vodu. Nejlíp potůček a slunce celý den. Ten nemám, tak alespoň okap ze sousední střechy a slunce půl dne.
Na obrázku je menší Morena, asi 1,3 m a vlevo kousek Altaj, 1,7 m. Na opylování se mi zdá dost dobrý. Věřím na přírodní vitamím C. Kamčatky jej mají dost. Jabka nyní, i ULO, prakticky žádný. JG
Prílohy
IMG_0099.JPG
IMG_0101.JPG
Urban

IP:  36.255

zimolez kamčatský

09 Jún 2023, 09:41

Odrody ktoré boli okolo roku 2000 v Rusku pustené do predaja a dosť rýchlo sa dostali aj ku nám majú štandardne plody okolo 2g úrodnosť okolo 3 kg na krík. Dobrá chuť je u nich samozrejmosťou. Hovorím o odrodách z Lisavenkovho výskumného ústavu záhradníctva .
Za dosť významný míľnik považujem to keď v Kanade(University of saskatchewan) začali krížiť staršie Ruské odrody s nejakými Japonskými odrodami ktoré majú málo iné charakteristiky.
Niekedy po roku 2010 bola uvoľnená veľmi podarená odroda Aurora.
Aurora má úžasnú úrodnosť a sám som z nej toho roku zbieral plody ktoré mali 3g.
Neskôr vypustily ďalších Japonsko/Ruských krížencov Boreal Beauty a Boreal beast.
Rovnaké kríženie bolo o niečo neskôr vykonané aj v USA(Berries Unlimited) a výsledkom sú odrody ako Giant’s Heart, Blue Treasure, Strawberry Sensation ... ,ktoré sú už aj u nás bežne dostupné.
Nemám s nimi osobné skúsenosti, ale čo som počul prvé ohlasy niesu zlé.
Dávnejšie som čítal niečo o sérii Yezberry tiež z USA a tiež postavenej na hybridizácii, ale nevšimol som si žeby sa to dostalo ku nám.
Veľkou výhodou týchto krížencov je že ani teplejšia zima nenarušuje ich dormáciu, čiže ich je možné pestovať aj tam kde doteraz zemolez pestovať možné nebolo. Vegetácia u nich nastupuje o niečo neskôr, tak ich neskoré mrazy až tak neohrozujú.
Tiež dozrievajú o niečo neskôr, takže predlžujú sezónu.
Urban

IP:  36.255

zimolez kamčatský

09 Jún 2023, 10:26

Pokiaľ ide o viť. C, tak väčšina moderných sladkých odrôd ho zas až tak veľa nemá. Pohybuje sa to okolo 20-40 mg na 100g čerstvých plodov. To sú hodnoty porovnateľné napríklad s jahodami, malinami, egrešmi. Vyšší obsah céčka u zemolezu je skôr výnimka. Pamätám si napríklad že u odrody Zoluška to bolo až cez 100mg/na 100g. Niečo sa mi marí že aj Morena má toho céčka dosť.
Na druhej strane človek nemá problém s chuťou zjesť 200, 300 gramov zemolezu na posedenie.
Najlepší zdroj céčka asi ostávajú čierne ríbezle. V závisloti od odrody, sezóny, stupňa dozretosti majú od 100 do 200mg na 100g čerstvých plodov.
Niektoré odrody drieňa majú tiež až do 200mg na100g. A niektoré len 20mg na100g.
Výborný zdroj je kiwi. U niektorých odrôd actinidia kolomikta to môže siahať až k hodnote 1000mg na 100g čerstvých plodov, čo už je teda poriadna hodnota.
Actinidia arguta má céčka o dosť menej, ale a aj ta stále celkom dosť.
Potom je tu ešte nie úplne jedlý rakytník, ktorého bežne u nás predávané odrody majú od 50 do 250 mg vitamínu C na 100g čerstvých plodov.
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

zimolez kamčatský

19 Jún 2023, 13:02

Letos se ukázalo, že zimolez kamčatský je ta správná rostlina pro moje podmínky.
1. Nenamrzá.
2. Nepotřebuje kyselou zem - jsem na vápenci.
3. A hlavně dobře chutná.
Mám zatím jen dvě rostliny - odrůdy Blue Velvet a Vojtek - ale začnu je množit.
Napísať odpoveď