Moruše

Neregistrovaný

IP:  130.150

Moruše

17 Jan 2022, 19:55

Drvivá väčšina v záhradách pestovaných moruší s tmavými plodmi sú čiernoplodé moruše biele.
Toto tvrdenie ma velmi prekvapilo. Mam tiez morusu, vyzera prave tak ako ta na obrazku od Petra z H.
Pozeral som si rozdiely bielej a ciernej moruse. Napr. na.
https://www.pukanec.sk/ako-spoznate-morusu-ciernu.html
Stale mi to vychadza, ze mam morusu ciernu. Lebo ma velke dlhe plody do 5cm, kratsiu stopku, vybornu sladkokyslu chut, velke listy bez vykrojeni.
Som velmi spokojny s morusou, vynikajuca chut, bohata uroda, dlhe obdobie zberu cca 5 tyzdnov azda i viac.
Prvy krat som ju vyskusal aj zavarat. Tak tu ma zradila na plnej ciare.
Ja standardne ovocie ceresne, visne, hrusky, marhule, broskyne zavaram bez cukru a dobre mi to funguje. Ale s morusou vobec. Skoda, ze som zariskoval a zavaral ju spolu s ceresnami v jednom pohari asi 20% morusi zvysok ceresne. Za par dni mi zacali vsetky pohare kvasit, 30 poharov islo do hnoja.
Dalsi rok skusim zavaril len samu morusu. Zakladnou chybou bolo asi, ze som ju len rukami namackal do poharov a nepodarilo sa mi vytlacit vsetky vzduchove bublinky. Dalsi rok ju budem predom mixovat, aby tam nezostal ziaden vzduch, plus skusim dlhsi cas, vyssiu teplotu. Tento rok som dal 85stupnov, 20-30minut.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Moruše

17 Jan 2022, 22:46

Návštěvník napísal:
17 Jan 2022, 19:55
Drvivá väčšina v záhradách pestovaných moruší s tmavými plodmi sú čiernoplodé moruše biele.
Toto tvrdenie ma velmi prekvapilo. Mam tiez morusu, vyzera prave tak ako ta na obrazku od Petra z H.
Pozeral som si rozdiely bielej a ciernej moruse. Napr. na.
https://www.pukanec.sk/ako-spoznate-morusu-ciernu.html
Stale mi to vychadza, ze mam morusu ciernu. Lebo ma velke dlhe plody do 5cm, kratsiu stopku, vybornu sladkokyslu chut, velke listy bez vykrojeni.
Som velmi spokojny s morusou, vynikajuca chut, bohata uroda, dlhe obdobie zberu cca 5 tyzdnov azda i viac.
Prvy krat som ju vyskusal aj zavarat. Tak tu ma zradila na plnej ciare.
Ja standardne ovocie ceresne, visne, hrusky, marhule, broskyne zavaram bez cukru a dobre mi to funguje. Ale s morusou vobec. Skoda, ze som zariskoval a zavaral ju spolu s ceresnami v jednom pohari asi 20% morusi zvysok ceresne. Za par dni mi zacali vsetky pohare kvasit, 30 poharov islo do hnoja.
Dalsi rok skusim zavaril len samu morusu. Zakladnou chybou bolo asi, ze som ju len rukami namackal do poharov a nepodarilo sa mi vytlacit vsetky vzduchove bublinky. Dalsi rok ju budem predom mixovat, aby tam nezostal ziaden vzduch, plus skusim dlhsi cas, vyssiu teplotu. Tento rok som dal 85stupnov, 20-30minut.
Že Vám zavařené ovoce zkvasilo, není způsobené nepřidáním cukru, nýbrž technologií zavařování. Bublinky vzduchu za to nemůžou. Uvědomte si, že když ovoce nezalijete nálevem, tak se tuhý obsah sklenice prohřívá déle (nemůže cirkulovat tekutina). Uprostřed tak často zůstane ovoce nevysterilované, musí se proto zavařovat déle. Druhým nedostatkem zavařování bez nálevu je, že ovoce při stěně sklenice je rozvařenější než uprostřed. Absence cukru pak konzistenci kompotu ještě zhorší. Pokud budete ovoce mixovat, pak je to skoro jedno.
Před lety jsem dostal od známého autora zavařovacích příruček Jaroslava Balaštíka (jeho vnuk téhož jména reprezentoval v hokeji) monografii o zavařování v mikrovlnné troubě. Některé popsané postupy byly překvapivé a bouraly zažitá dogmata o kovu v mikrovlnce, délce sterilace, aj. Po prvotním nadšení jsem se ale vrátil k zavařovacímu hrnci s časovacím termostatem.
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Moruše

18 Jan 2022, 08:05

Návštěvník napísal:
17 Jan 2022, 19:55
Drvivá väčšina v záhradách pestovaných moruší s tmavými plodmi sú čiernoplodé moruše biele.

Toto tvrdenie ma velmi prekvapilo. Mam tiez morusu, vyzera prave tak ako ta na obrazku od Petra z H.
Pozeral som si rozdiely bielej a ciernej moruse. Napr. na.
https://www.pukanec.sk/ako-spoznate-morusu-ciernu.html
Stale mi to vychadza, ze mam morusu ciernu.
Také bych si dovolil nesouhlasit. Prodejci (alespoň podle toho, co uvádějí) prodávají moruši černou štěpovanou na moruši bílé. Je to i můj případ. Jsou to např. moruše trnavská, bzenecká a další, které by (podle prodejců) měly být kultivary moruše černé.
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Moruše

23 Jan 2022, 21:05

Tie pokazene kompoty ceresne + morusa (30ks) to bol moj prispevok.
Ja som pouzival nalev. Naspodu pohara boli prstami natlacene, pomackane moruse, nato nasypane ceresne a nalev. Ale aj tak nalev nedokazal zatiect do nahusto natlacenych morusi, teda vzduchove bublinky tam zostali.
Ano tiez som tipoval, ze bublinky vytvorili tepelnu izolaciu a prestup tepla nebol dostatocny, a preto asi ani dlzka zavarania nestacila.
Ked som nasledne hladal na webe recepty na zavaranie morusi, cakal som, ze bude odporucana vyssia teplota, dlhsi cas. Ale kupodivu viac receptov spominalo len ca 10minut, ale aj dodanie velkeho mnozstva cukru.
Bohuzial recepty na zavaranie bez cukru na webe nie su. Tusim je to moj vynalez. Ale si to aj sam musim odskusat za akych podmienok to dobre funguje.
Tesi ma, ze nase deti kompoty bez cukru maju tiez velmi radi. Kedze nepouzivam cukor, preto ja zavaram az dozrete ovocie.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Moruše

23 Jan 2022, 21:15

Bez nalevu zavaram len dozrete marhule. Tie vsak natlacim prstami do pohara a tym ze tvar marhule nie je taky silne clenity ako u moruse, tak tam to malo bubliniek nevadi. Marhule tym natlacenim pustia aj svoju stavu - nie tolko ako nalev, ale staci to.
Hrusky a broskyne nemavam uplne zrele, tie radsej mixujem. Takyto sposob - nepouzivanie nalevu - volim hlavne preto aby som neznizoval koncentraciu cukru v hmote, kedze nesladim.
Pri ceresniach aj visniach pouzivam vzdy nalev, ale chutia aj tak vyborne. Dovod je jednoduchy: zavaram s kostkami, tak mixovat ich nemozem.
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Moruše

29 Jan 2022, 14:36

Štěpánka.3 napísal:
09 Jún 2021, 19:27
Copak to mám na moruši za škůdce, nějaký druh puklice? Předpokládám, že hedvábí to není 😁😁
Ide zrejme o škodcu, ktorého český názov je Puklice čajovníková (slov. Červec čajovníkový, lat. Pulvinaria floccifera).
IH


Puklice jsou hrozně nebezpečný hmyz. Právě mi téměř zlikvidovaly citrus. Mospilan nezabral, takže jsem je venku ostříkal rosičem s roztokem Sulky. Sulka je dobrý domlouvák. Věřím, že bude po puklicích. Jen aby to neodnesl i chudák grep.
Prílohy
Screenshot_20220129_142615.jpg
Milan Fiala
Príspevky: 1309
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 06:15

Moruše

02 Feb 2022, 13:33

Páči sa mi takáto pestovaná moruša malý stromček a nádherná úroda.
FB_IMG_1643778688725.jpg
walter
Príspevky: 705
Dátum registrácie: 07 Dec 2021, 19:58
Bydlisko: ČB 400mnm a okolí 650mnm

Moruše

04 Feb 2022, 10:53

Mimmo napísal:
29 Jan 2022, 14:36
Štěpánka.3 napísal:
09 Jún 2021, 19:27
Copak to mám na moruši za škůdce, nějaký druh puklice? Předpokládám, že hedvábí to není 😁😁
Ide zrejme o škodcu, ktorého český názov je Puklice čajovníková (slov. Červec čajovníkový, lat. Pulvinaria floccifera).
IH


Puklice jsou hrozně nebezpečný hmyz. Právě mi téměř zlikvidovaly citrus. Mospilan nezabral, takže jsem je venku ostříkal rosičem s roztokem Sulky. Sulka je dobrý domlouvák. Věřím, že bude po puklicích. Jen aby to neodnesl i chudák grep.
Štítenkovité je možné účinně likvidovat insekticidem smíchaným s řepkovým olejem, třeba Mospilanem s Bioolem. Řeším to na citronících skoro každé jaro. Walter
Prílohy
20220204_104324.jpg
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Moruše

05 Feb 2022, 17:46

Díky za radu. Někdy mi zabere i čistý Mospilan, ale letos se jim potvorám dařilo víc než obvykle.
Ještě aktualita k moruším. Touto dobou se hodně moruší ořezává "na hlavu". Je s nimi pak 3-4 roky pokoj. Hodně ořezaných hladkých větví se použije na topení. Z některých se dají vyrobit opory pro rajčata nebo pro přetížené ovocné stromy. Myslím, že tento zvyk (řez) vznikl při velkochovech housenek. Listí na uřezaných větvích déle vydrží čerstvé. Hedvábí se sice už téměř nepěstuje, ale zvyk zůstal.
Prílohy
Screenshot_20220205_182434.jpg
Screenshot_20220205_182434.jpg (76 KiB) 1768 zobrazení
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Moruše

26 Feb 2022, 07:16

Kdysi jsem četl, že se v Turecku roubují moruše až v březnu. Proto jsem je rouboval raději v zimní zahradě, aby nezmrzly. Pak jsem to zkusil venku v dubnu a problémy nebyly a postupně jsem termín posunoval do normálního období. Včera jsem řešil v 530m na Vysočině semenáček (samec), na kterém se mi opakovaně nechytlo očko ani v dubnu. Myslím, že to může být spíše kompatibilitou. Tak jsem do něj narouboval tři různé odrůdy a rouby jsem si ještě schoval. Když se mi něco chytí, nechám jednu planou větev jako opylovač.
Napísať odpoveď