Okopávať ci neokopávať vinič?

Hawkeye
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Okopávať ci neokopávať vinič?

16 Máj 2023, 19:20

Vlasatej napísal:
16 Máj 2023, 18:43
...Ale může se použít k desikaci plodin pro krmné účely. Takže ve slámě může být. Našel se v chlebu i pivu...
Na doplnenie k téme "glyfosát": V prílohe sú údaje z r.2013 o analýze vzoriek moču dobrovoľníkov z 18-tich európskych krajín na prítomnosť glyfosátu (foto 1,2). V ČR bolo 'pozitívnych' 60% vzoriek. Takže je celkom možné, že ho mám v tele aj ja alebo vy.
Údaje o možnej kancerogenite glyfosátu sú kontroverzné a protichodné. Faktom je, že v min.rokoch boli v jednotlivých prípadoch v zahraničí vyplatené vysoké sumy odškodného po súdnych žalobách. Či glyfosát je alebo nie je kancerogénny, to neviem. Súhlasím s tým, že nemá zmysel tu otvárať túto diskusiu, pretože to tu tak či tak nevyriešime. Takáto diskusia už (neraz) prebehla. Ak by si jednu z nich niekto predsa len chcel pozrieť, môže si vyhľadať vlákno na Zahrada.cz - odkaz naň je na foto 3. Opakujem - riešiť znovu túto problematiku tu nepovažujem za zmysluplné ani vhodné.
(Na foto 4 je informácia z konca minulého roku). H.


Screenshot_20230516-185605_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-185333_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-185730_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-192910_Chrome.jpg
Trnavsko 145 mnm
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21 Apr 2021, 13:24

Okopávať ci neokopávať vinič?

16 Máj 2023, 20:59

Jirka61 napísal:
16 Máj 2023, 16:41
Přidám pohled z jiného úhlu.
Nízkorostoucí víno může být napadeno plísní a houbou kvůli vysoké vlhkosti od země.
Tento argument beriem a aj si nim vysvetlujem to, preco kedysi bola okopavka dolezita - lebo sa vinic pestoval "kolovym" sposobom - hlava zalozena nizko pri zemi a vyhony sa vyvazovali ku kolu. Aj v dobach ked este neskodila mucnatka a perenospora potom strapce takto nizko pri zemi museli byt silne nachylne na hnilobu a plesen pokial okolo vinica bola vzrastla burina. Preco sa v tej okopavke pokracovalo aj po prechode na drotenku? Asi preto, ze stale ta drotenka bola zalozena nizko.

Alebo z podobneho dovodu ako v anekdote: Zena ide dat piect zavin a predtym nez ho vlozi do rury, tak odreze oba konce. Muz sa jej pyta, preco to robi a ona na to, ze tak sa to naucila od mamicky, ktora to tak robi cely zivot. Muzovi to neda a pri najblizsej prilezitosti sa pyta svokry, preco odrezava konce zavinu. A svokra odpoveda: "Lebo mam maly pekac".

Este mi napada, ze ten bezburinny uhor udrzuju z presvedcenia, ze burina by odcerpavala ziviny vinicu.
Hawkeye
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Okopávať ci neokopávať vinič?

16 Máj 2023, 21:32

K téme vlákna: našiel som jeden 'vedecký' článok (foto 1), popisujúci skúsenosti s pestovaním viniča so sprievodným pôdopokryvným porastom pod ním. Použili na to ďatelinu jahodovitú (jetel jahodnatý). Realizované to bolo v 'stredomorských' podmienkach v Španielsku. Prikladám len abstrakt (foto 2) a závery (foto 3). Ak by si niekto chcel pozrieť celý článok, je dostupný na nete - stačí len zadať jeho názov do googlu. H.


Screenshot_20230516-212206_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-212337_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-212157_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-212219_Chrome.jpg
Screenshot_20230516-212242_Chrome.jpg
Hawkeye
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Okopávať ci neokopávať vinič?

16 Máj 2023, 21:56

...a ešte odkaz na ďalší zaujímavý článok (foto 1), popisujúci (aj) menej tradičné postupy vo vinohrade. Je tam riešené o.i. aj mulčovanie slamou (foto 2). H.


Screenshot_20230516-215101_Drive.jpg
Screenshot_20230516-214949_Drive.jpg
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Okopávať ci neokopávať vinič?

16 Máj 2023, 22:10

Musel jsem to prohnat překládačem:

Zemědělství Poznámky Ekologické zemědělství : Vineyard Weed Management David Madge , Mildura Úvod Ekologické vinařství , stejně jako ostatní ekologická odvětví , zahrnuje produkci vysoce kvalitních potravinářských produktů ze zemědělských systémů , které se spoléhají na přirozenější přístupy k výživě plodin , kontrole škůdců a chorob a managementu . přírodní zdroje, jako je půda. Principy ekologického vinohradnictví zahrnují: rozvoj a udržování dobré struktury půdy, úrodnosti a biologické aktivity a vyloučení většiny vinařských chemikálií. • . Řízení plevele je jedním z nejnáročnějších problémů, kterým čelí pěstitelé hroznů, kteří dodržují tyto zásady. Manažeři ekologických vinic potřebují dosáhnout efektivní . hubení plevelů bez použití syntetických herbicidů a ideálně s minimálním narušením půdy. S touto výzvou se setkávají výběrem z široké škály přijatelných technik pro vývoj programů pro regulaci plevele vhodných pro jejich konkrétní situaci. Obrázek 1. Stejně jako většina farmářů věnují ekologičtí pěstitelé hroznů značné prostředky na likvidaci plevele. Tato publikace poskytuje obecný úvod do managementu plevele a technik regulace plevele vhodných pro ekologické vinice. Plevel ve vinařství Co je plevel? Existuje mnoho důvodů, proč některé rostliny jsou nebo se stávají plevelem ve vinicích. Rostliny jsou běžně definovány jako plevel, pokud vykazují jednu nebo více z následujících vlastností: soutěží s vinnou révou o vodu (většina rostlin): · soutěží s révou o živiny (většina rostlin, zejména jiné než luštěniny): narušují distribuci vody z nízkých hladinové sprinklery (většina rostlin); chovají škůdce vinné révy (většina širokolistých rostlin hostí světlehnědou můru jablečnou); . Aktualizováno : prosinec 2007 AG1095 ISSN 1329-8062 . produkovat špičatá semena, která mohou zranit pracovníky nebo kontaminovat produkci (např. caltrop nebo bodavá réva: Tribulus terrestris); zasahovat do sklizně nebo jiných činností na vinici (jakékoli vysoké rostliny); soutěžit s žádanějšími krycími plodinami (např. potlačení jetelovin kapeweed: Arctotheca calendula); . kontaminovat hrozny hroznů na vývoz semeny určenými k karanténě (např. některými bodláky); ovlivnit estetiku vinice. mají potenciál proniknout do sousedních pozemků, kde mohou uplatnit své nežádoucí vlastnosti. Promyšlená klasifikace plevelů Před vytvořením programu ochrany proti plevelům je důležité, aby ekologičtí vinaři pečlivě zvážili svou definici plevele. V mnoha situacích je vynaloženo značné množství času, energie, peněz a dalších zdrojů na boj s „plevelem“, který ve skutečnosti nezpůsobuje žádnou fyzickou ani ekonomickou újmu vinohradnickému podniku. Stejně jako u každého škůdce je použití zdrojů k hubení plevelů ve vinici oprávněné pouze v případě, že tyto plevele způsobují nebo je velmi pravděpodobné, že způsobí hospodářské nebo jiné ztráty na vinici nebo sousedních pozemcích. Dobrovolnické rostliny ve vinicích jsou často definovány jako „plevele“ jednoduše proto, že nebyly záměrně vysazeny jako součást systému révy vinné / krycích plodin. Tato definice však sama o sobě neospravedlňuje snahy o kontrolu těchto rostlin. Chcete-li zjistit jejich skutečný stav plevele,



Obrázek 13. Slaměný mulč používaný k potlačení plevele v řádcích. Důležitá je správná hloubka mulče . Plevel nebude účinně potlačován , pokud je mulč příliš tenký , a příliš hustý mulč může odvádět vodu z postřikovačů a srážky pryč z řádku révy . K určení nejlepší hloubky mulče pro každou situaci může být vyžadováno určité místní experimentování, ale jako obecné vodítko se doporučuje přibližně 20 cm mulče ze slámy, zatímco je vyžadováno pouze 7,5 cm až 10 cm kompostovaného mulče ze zeleného odpadu (osobní komunikace Buckerfield).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Okopávať ci neokopávať vinič?

17 Máj 2023, 08:18

U révy podle mne nejde o vodu - tu si umí révový keř vytáhnout z velké hloubky. Jde spíše o teplo a vzdušnost v zóně hroznů (interakce slunce × povrch půdy - "pohlcování", vyzařování tepla).
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Okopávať ci neokopávať vinič?

17 Máj 2023, 10:07

Mikeš13 napísal:
17 Máj 2023, 08:18
U révy podle mne nejde o vodu - tu si umí révový keř vytáhnout z velké hloubky. Jde spíše o teplo a vzdušnost v zóně hroznů (interakce slunce × povrch půdy - "pohlcování", vyzařování tepla).
V tom případě by bylo nejlepší révu mulčovat hromadou kamení. ;)
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
Používateľov profilový obrázok
Vlasatej
Príspevky: 894
Dátum registrácie: 21 Apr 2020, 10:22
Bydlisko: Letovice, 450m

Okopávať ci neokopávať vinič?

17 Máj 2023, 11:12

Hawkeye napísal:
16 Máj 2023, 19:20
Vlasatej napísal:
16 Máj 2023, 18:43
...Ale může se použít k desikaci plodin pro krmné účely. Takže ve slámě může být. Našel se v chlebu i pivu...
Takže je celkom možné, že ho mám v tele aj ja alebo vy.
Tak já ho mám v těle určitě, protože kde se vyčurám, tam to uvadne :D
A bovi maiore discit arare minor. Quod licet Iovi, non licet bovi. :idea:
Hawkeye
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Okopávať ci neokopávať vinič?

17 Máj 2023, 11:33

Vlasatej napísal:
17 Máj 2023, 11:12
Tak já ho mám v těle určitě, protože kde se vyčurám, tam to uvadne :D
Fakt "to uvadne" ??? 😀
Fíha - tak to aby ste si dávali sakrametského bacha nečúrať proti vetru... 😀👍😁 H.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Okopávať ci neokopávať vinič?

17 Máj 2023, 11:57

Petr z H. napísal:
17 Máj 2023, 10:07
Mikeš13 napísal:
17 Máj 2023, 08:18
U révy podle mne nejde o vodu - tu si umí révový keř vytáhnout z velké hloubky. Jde spíše o teplo a vzdušnost v zóně hroznů (interakce slunce × povrch půdy - "pohlcování", vyzařování tepla).
V tom případě by bylo nejlepší révu mulčovat hromadou kamení. ;)
No, já opravdu hážu vysbírané kamení pod révový keř. Připadá mi to takové víc "středomořské" :).
Napísať odpoveď