Dozrievanie hrozna 🫒

rony
Príspevky: 532
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Dozrievanie hrozna 🫒

03 Sep 2023, 12:13

M.H napísal:
03 Sep 2023, 10:51
Deště poškodily stolní i moštové odrůdy, prasklé bobule jsem obral ( na mošťákách to nešlo) a musel zasíťkovat - vosama to jen hučelo a pustily se i do těch nepoškozených bobulí, žerou i mošťáky ty se zasíťkovat nedají, vosy byly na broskvích, teď švestky i nezralé všude vosy. Jediná odrůda co popraskala minimálně - Galahad. Krásné hrozny, na které nejdou ani vosy, stačí jen síťka proti kosům. Důvod je asi ten, že vosám Galahad nechutná, popravdě mi taky ne. Myslel jsem že letos na starším keři bude chuť lepší, a je stejná jako vloni, nasládlá, nijaká, fádní, chybí kyselinky i chuť, keřík není přetížený, hrozny i bobule jsou velké pěkné. Máte Galahad lepší chuti?

První foto je Italia, ještě není zralá je pozdnější a i takto nezralá už je osvěžující dobrá, bez pytlíků plná vos, Galahad není osvěžující, jde mdlý.

Pytlíky se mi nepodařilo tady nikde koupit, tak jsem nasadil nějaké provizorní, jsou nějaké zvláštní požadavky na pytlíky, propustnost světla, nebo je to jedno hlavně až neprolezou vosy?
Galahad ma prvotriednu chut ak sa podari. Chut je velkou prednostou tejto odrody, je bohata s dostatkom kyselin. Konzistencia bobul je vynikajuca, pevna, chruplava, krehka a stavnata. Bohuzial tato odroda vie byt velmi vrtosiva a nespolahliva. Ma velmi dobry potencial, ale ten moze byt velmi tazke dosiahnut v danej pode a lokalite. Tam kde sa napr. 5 rokov nedari dosiahnut vyborny vysledok, asi by som ju radsej nahradil. To bohuzial plati aj u mna, v 2 velmi odlisnych zahradach - obe su vsak tepla lokalita. U mna silne trpi vednutim bobul este tesne pred dozretim - takze nedozreje a bobule opadaju, hoci este pred nedavnom vyzerali vynikajuco. Je to velmi frustrujuce.
Na vasich fotkach bobule vyzeraju velmi pekne, nevidim tam priznaky vednutia, tak by som ich este nechal visiet na koreni, chut sa este moze zlepsit. Mam podozrenie, ze odroda ma aj problem s horucim a suchym pocasim.
Velmi atraktivnou alternativou je odroda Slava Ukrajine od Visneveckeho.
https://www.oreve.cz/viewtopic.php?f=9&t=296
M.H
Príspevky: 1816
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Dozrievanie hrozna 🫒

04 Sep 2023, 21:02

Další hrozen Galahadu chutnal už velmi dobře, měl chuť i kyselinky, bobule pomalu nabírají žlutý odstín, už jsou delší dobu zralé, jinak opravdu velmi odolný snad nejodolnější odrůda a stále žádné vosy. Takže nakonec Galahad je chutný :thumbup: Kvalitu možná ovlivnilo i dlouho deštivé počasí.

Scvrkávání nepozoruju, hrozny jsou bez chyby velké nalité, asi to bude u vás tím suchem. Tady je vody víc než dost a navíc ho mám na vlhčím místě v polostínu ostružin a malin, spíš to vypadá že to umístění mu sedí. Takže Galahad asi sadit někam do kouta zahrady kde se drží mokro :)
Jirka61

IP:  47.69

Dozrievanie hrozna

05 Sep 2023, 15:15

Modré víno začíná být zralé. Něco rozdám, něco bude na burčák. J.
IMG_20230905_151042.jpg
IMG_20230905_150940.jpg
larix
Príspevky: 1126
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Dozrievanie hrozna 🫒

05 Sep 2023, 19:50

Prvá (ak nerátam dva malé strapce minulý rok) úroda odrody 'Aurora' dostala ochranu. Vtáky sú tento rok v konzumácii ovocia dosť ofenzívne naladené a rád by som poriadne zhodnotil kvalitu plodov tejto málo rozšírenej odrody. To aby som sa vedel rozhodnúť, či v pestovaní budem pokračovať alebo ju vymením, keďže internetových informácií je dosť málo. Zdravotný stav je perfektný, takže ak bude hrozno dostatočne chutné, slnečné miesto pri plote si zaslúži :-)

20230903_170838.jpg
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
Mimmo
Príspevky: 3126
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Dozrievanie hrozna 🫒

07 Sep 2023, 20:54

Sáčky jsem nedával. Mám toho moc, takže je to zatím nereálné. Chtěl jsem vědět, kolik mám sršní ve vinohradu. Když jsem rozsvítil světlo na chatě, přiletělo jich asi dvacet. Ti by to dokázali zničit všechno. Zkoušíme pivo...
Prílohy
Sršeň 2.jpg
Mevík
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 16 Nov 2020, 05:45

Dozrievanie hrozna 🫒

25 Sep 2023, 20:13

Na snímku 4 hrozny odrůdy Polonez 50 (pro porovnání pětikoruna vpravo dole). Rok 2023 nebyl v mých podmínkách zdaleka ideální, ale Polonez 50 je držák, krásně vypadá a skvěle chutná.
Polonez 20230917.jpg
Mevík
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 16 Nov 2020, 05:45

Dozrievanie hrozna 🫒

25 Sep 2023, 20:17

Další každoročně plodící odrůdou je Senator.
Senator 20230917.jpg
Mevík
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 16 Nov 2020, 05:45

Dozrievanie hrozna 🫒

25 Sep 2023, 20:26

A další barva do sbírky - modrá odrůda Nazarij s výbornou ovocnou příchutí. Pěstitelsky obtížnější, po silných deštích do suché půdy někdy může praskat. Rovněž se hůř opyluje, na druhé straně obří bobule hrozen stejně celkem vyplní a alespoň se nevytlačují.
Nazarij 20230916.jpg
PeterS
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 29 Dec 2021, 23:03
Bydlisko: Perín 198m.n.m., Slatvina 480 m.n.m.

Dozrievanie hrozna 🫒

27 Sep 2023, 22:22

U mňa sa odroda Saturn po strihu zbláznila a kvitla v druhej aj tretej vlne. Ak bude teplá jeseň, v novembri mám druhú úrodu :D
Obrázok
M.H
Príspevky: 1816
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Dozrievanie hrozna 🫒

28 Sep 2023, 12:35

Po srpnových a zářiových potopách ( 280mm srážek) letos nevydržely ani vodovzdorná Italia, většina bobulí roztrhala voda a shnily, některé bobule přežily, chuť výborná. Galahad rozpraskal o něco míň je odlonější, i ranější, ale o třídu slabší chuti než Italia, přesto Galahad taky dobrý.

Sultanina letos vymrzla v zimě, 1 opožděný hrozen se tam nakonec objevil, bobule jsou tímto menší, asi tím i později zraje - už jsou zralé. Sultanině velmi pozdě vyzrává dřevo, a je určená do suchých oblastí, zatím ale ,,odolala". Pěstujete Sultaninu někdo?
Prílohy
Opožděný hrozen Sultanina
Opožděný hrozen Sultanina
Torzo Italia vlevo, zbytek Galahadu vpravo
Torzo Italia vlevo, zbytek Galahadu vpravo
Napísať odpoveď