Articoky

Všeobecné dotazy ohľadom pestovania zeleniny.
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Articoky

07 Dec 2020, 16:02

A nemohli by ste ten clanok sfotit? Oktobrove cislo uz v stankoch nekupim😲
ivan z okenka

IP:  97.51

Articoky

08 Dec 2020, 13:03

Tady je to.
Prílohy
zahradkar-2020-10-2.jpg
zahradkar-2020-10-1.jpg
ariadna30
Príspevky: 2815
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

Articoky

08 Dec 2020, 13:11

Ivan z okenka, najviac na svete velmi pekne dakujem za sfotenie toho clanku. Velmi mi to pomohlo👍👍
MrBig46
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 22 Mar 2020, 20:56

Articoky

01 Mar 2024, 17:36

Já jsem pěstoval artyčoky cca před patnácti lety ze semene. Rostly dobře, sklizené jsem nosil domů a dal do lednice. A tam taky skončily stejně jako chřest. Nenašel se nikdo, kdo by to uvařil. Dodnes nevím jak to chutná. :(
Vladimír
Neregistrovaný

IP:  168.81

Articoky

01 Mar 2024, 20:11

No, někdo se špatně ožení, jiná špatně vdá. Tak už to chodí. Já bych to hůř neviděl.
Ale píšu kvůli chřestu a mladým lidem. Chřest pěstuji. Vlastní semenáče ve 450 m/m. Je dobrý. Nic vlastně nechce, jen zabere prostor. Žádná péče. Ani tráva, kde zastíní půdu, se sekat nemusí. Brzy na jaře dává dobrou zeleninu, 4 ale spíš 6 týdnů, když nic jiného vlastně není (mimo ředkviček). Cavyky o pěstování a přípravě na jídlo jsou evidentně pěstování na škodu. Já a malé děti ho jíme syrový, čerstvě ulomený a třeba hned na místě. Taky se dá krátce uvařit nebo dát do polévky, na povařený lze jen klepnout vajíčko, nebo místo brambor a tak různě. Chutná podobně jako brokolice nebo květák.
Bojuji totiž proti zažité představě skutečného pravověrného zahrádkáře, že všecko kloudné musí dát spoustu práce, stát spoustu peněz, je potřeba mraky postřiků, chemii (i jadernou) mít v malíku, zažít spoustu protivenství, pěstovat lze jen ve vinorodé oblasti, bojovat s deštěm a suchem a ještě mnoho dalšího. A chřest nic. Co, jako mladé, nesním, pak zbytek roku si dál roste. JG
MrBig46
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 22 Mar 2020, 20:56

Articoky

02 Mar 2024, 08:30

Chřest jsem potom také jedl na zahradě, stejně jako Okru. Ne že by to bylo nějak super, ale pochroustat se to dalo. Artičoky jsem nechutnal.
Vladimír
Neregistrovaný

IP:  168.81

Articoky

02 Mar 2024, 18:04

No, ještě před psaním jsem chtěl napsat, že jím všechnu zeleninu, ale pak jsem si vzpomněl, že taky vlastně ne. Teda skoro ne. Nejím č.řepu a dýně. Č. řepu jsem už nejedl od malých školních let. Dýni jsem jedl. Byl jsem pozvaný na oběd. Bylo mi dopředu jasné, že to je kulišárna. Králík, knedlík a zelí. A trochu "jiné zelí" bylo taky dobré. Tak jsem i "zelí" pochválil. Každý má své chutě.
Artičok jsem asi nejedl. Ale asi. Ve Středomoří někdy úplně přesně nevíte, co přesně všecko v jídle vlastně je. Ale jako malý kluk jsem, na kozí pastvě, jídával pupavu. Tedy to bílé "podloží" květu. Asi mi to chutnalo. Problémem bývala potřeba nožíku. No, a bodlák jako bodlák. Chutí tipuji, že syrové se to asi moc lišit nebude. Ale kdo ví. Některý pěstitel vypěstuje, za oknem, i citrón. JG
Napísať odpoveď