Pestovanie vodných rias na konzumáciu

Všeobecné dotazy ohľadom pestovania zeleniny.
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Pestovanie vodných rias na konzumáciu

16 Aug 2022, 12:29

Mouční červi, občas mi to leze po špajzu pravda, nebude to asi to správné plemeno :D ale i tak mám problém chytit to do ruky a hodit do jezera rybám, takže do huby fakt nééé ;)
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Pestovanie vodných rias na konzumáciu

16 Aug 2022, 13:19

konvalinka napísal:
16 Aug 2022, 12:29
Mouční červi, občas mi to leze po špajzu pravda, nebude to asi to správné plemeno :D ale i tak mám problém chytit to do ruky a hodit do jezera rybám, takže do huby fakt nééé ;)
Je to správné plemeno - Tenebrio molitor.
Neregistrovaný

IP:  168.81

Pestovanie vodných rias na konzumáciu

16 Aug 2022, 16:00

konvalinka napísal:
16 Aug 2022, 12:29
Mouční červi, občas mi to leze po špajzu pravda, nebude to asi to správné plemeno :D ale i tak mám problém chytit to do ruky a hodit do jezera rybám, takže do huby fakt nééé ;)
Pozor, odříkaného chleba největší krajíc. Byl jsem s dětmi na jarmarku na hradě. Tam byl také stánek, kde pražili/smažili larvy potemníků. Maminka dětem kornout koupila. A oni to jedly! Taky se mi snažily nacpat, ale byl jsem pevný. A tak nevím, jestli jsou lepší s česnekem nebo solené.
Francouzi jedí šneky, skokany a škeble. U nás pěkný hnus.
Jedna malá rybička, mřenka mramorovaná, se také nazývá "ryba císaře Viléma". Jídával je německý císař (ne chem./tuk. degenerované lososy). Já taky, a všichni se mi smáli. Dnes bych si dal zase, ale dnes si už "rybu císaře Viléma" nedá ani mocný boháč. JG
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Pestovanie vodných rias na konzumáciu

17 Aug 2022, 16:26

vysloužil napísal:
16 Aug 2022, 13:19
konvalinka napísal:
16 Aug 2022, 12:29
Mouční červi, občas mi to leze po špajzu pravda, nebude to asi to správné plemeno :D ale i tak mám problém chytit to do ruky a hodit do jezera rybám, takže do huby fakt nééé ;)
Je to správné plemeno - Tenebrio molitor.
:D :thumbup: Tak je asi nemám dost vyžrané, proti těm prodávaným jsou malí ;)
konvalinka
Príspevky: 1188
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:29
Bydlisko: Úpatí Bílých Karpat

Pestovanie vodných rias na konzumáciu

17 Aug 2022, 16:30

Návštěvník napísal:
16 Aug 2022, 16:00
konvalinka napísal:
16 Aug 2022, 12:29
Mouční červi, občas mi to leze po špajzu pravda, nebude to asi to správné plemeno :D ale i tak mám problém chytit to do ruky a hodit do jezera rybám, takže do huby fakt nééé ;)
Pozor, odříkaného chleba největší krajíc. Byl jsem s dětmi na jarmarku na hradě. Tam byl také stánek, kde pražili/smažili larvy potemníků. Maminka dětem kornout koupila. A oni to jedly! Taky se mi snažily nacpat, ale byl jsem pevný. A tak nevím, jestli jsou lepší s česnekem nebo solené.
Francouzi jedí šneky, skokany a škeble. U nás pěkný hnus.
Jedna malá rybička, mřenka mramorovaná, se také nazývá "ryba císaře Viléma". Jídával je německý císař (ne chem./tuk. degenerované lososy). Já taky, a všichni se mi smáli. Dnes bych si dal zase, ale dnes si už "rybu císaře Viléma" nedá ani mocný boháč. JG
Děckám nakecáte, co potřebujete ;) já už jsem na to stará :) ;)
Napísať odpoveď