Roubování ořechů

Používateľov profilový obrázok
Efs Mechobrosthenes
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 07 Jún 2020, 19:30

Roubování ořechů

12 Apr 2022, 21:06

Ahoj, všeci

Je tady někdo, kdo úspěšně roubuje ořechy? Zkouším to několik let (vlašák na americký ořech, sotva roční semenáče) v lednu a pak do tepla, aklimatizovat a ven, trochu to jde, leč nízká úspěšnost. Zkoušel jsem i jiné metody, doby a vůbec... Když to umí Vaněk, co dělám blbě já? Poděl(ej)te se o zkušenosti. Textů je moc, opravdické zkušenosti jsou vzácné. Co vám funguje, co naopak stojí "zaviliš"... Letos se mi povedlo tak deset z osmdesáti roubů. Můžete do diskuse i soukromě. Děkuji a těším se.

Hezký den
Bítešská náhorní rovina, 500 m n. m
andre.marek
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 18:50
Bydlisko: Novojičínsko

Roubování ořechů

12 Apr 2022, 21:34

Já zkoušel loni v březnu ze stromu na strom. Cca 3 letý semenáč s pěknými přírůstky, cca 4 rouby - jen jako pokus, roste na špatném místě. A dalších cca 5 kusů na roční semenáče - celkem úspěšnost 0.
Takže se také rád přiučím. Chtěl bych zachovat jeden moc dobrý semenáč. Nechal jsem si jej loni naroubovat u p. Vaňka, 3 kusy. Jeden měl špatný srůst - vylomil se na podzim, zbylé dva vypadají dobře.
Novojičínsko - 320 m.n.m. a 260 m.n.m. v mrazové dolině u vody
Neregistrovaný

IP:  11.241

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 05:54

Ja budem len teoretizovať, skúsenosti mám len dve s nulovým výsledkom. Orech vraj zrastá výlučne pri teplote 27 - 29 °C. Po zaštepení, alebo očkovaní vraj treba udržovať takúto vysokú teplotu.
Sú asi dve možnosti. 1. Štepenie semenáčov v črepníku, alebo voľnokorenných mimo vegetačnej sezóny. Potom ich stratifikácia pri vysokej teplote. V škôlkach to robia na spôsob stratifikácie viničných štepov, v nahrievaných bedniach s vlhkými pilinami.
2. Štepenie alebo skôr očkovanie v čase od konca mája, kedy sú už teploty vonku dostatočne vysoké.
R.
Neregistrovaný

IP:  11.241

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 06:01

Pri očkovaní má vraj najvyššiu úspešnosť prstencové očkovanie. Teda prenesenie celého prstenca kôry na podnož. Používa sa spojený nôž, "dvojnôž", aby prstenec kôry presne sedel. R.
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 10:24

V jednej starej knihe som čítal, že veľmi úspešné je vrúbľovanie "za zelena".
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
Neregistrovaný

IP:  11.241

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 11:42

Hej, v štádiu polodrevnaté zelené. V mieste kde je výhon zelený, ale už nie ohybný. Takisto aj vrúbeľ by mal byť z takého miesta. Pravdepodobne aj preto že je to v júni, kedy bývajú teploty dostačujúce. R.
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 12:27

Návštěvník napísal:
13 Apr 2022, 11:42
Hej, v štádiu polodrevnaté zelené. V mieste kde je výhon zelený, ale už nie ohybný. Takisto aj vrúbeľ by mal byť z takého miesta. Pravdepodobne aj preto že je to v júni, kedy bývajú teploty dostačujúce. R.
Chtěl jsem to zkusit, ale vloni jsem zjistil, že výhony jsou zelené prakticky až do podzimu. Neumím si představit, kde v červnu vzít polovyzrálé výhony, když jsou VŠECHNY max. měsíc staré a úplně měkké a zelené. :(
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
Neregistrovaný

IP:  11.241

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 13:52

Malo by to byť tak, že ideš od špičky výhonu dolu a v mieste, kde už nie je ohybný, gumový, ale už tuhý a drží tvar, tam štepíš.
Tiež neviem, ako potom ten zaštepený zelený vrúbeľ vyzreje. Či očká prerašia, alebo nie. Keby podnož bola kontajnerovaná, dá sa pri slabom vyzretí zimovať v pivnici. R.
M.H
Príspevky: 1718
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Roubování ořechů

13 Apr 2022, 13:55

Mám upravenou metodu. Úspěšnost je vysoká, rouby jsou viditelně pod kontrolou a né někde pod pilinama kde to může zplesnit, přerašit, shnít.
Po opadu listů a počkání dalších 3 týdnů chladu = cca prosinec/december před vánocema se vykope jakýkoliv ořech a dá k radiátoru do nejteplejší místnosti, teplota u roubu (25-30°C), počká se 1-2 týdny až dostane podnož náskok a naroubuje se kopulací nejlépe čerstvými rouby - nejlepší jsou rovné ,,vlky", ty zakřivené z konců jsou nic moc, je třeba najít vhodné rouby předem. Nasadí se sáčky s vodou, a po 18-25 dnech začnou rašit. Je dobré mít každý ořech zvlášť, protože neraší ve stejnou dobu. Odstavit od radiátoru do chladu je vhodné až těsně před vyrašením výhonu, nalité pupeny nestačí. Pak nesmí zmrznout a to je 3 měsíční boj někde na terase apod... co kdo má.
Prílohy
IMG_1161.JPG
Snímek 002.jpg
Miro

IP:  171.175

Roubování ořechů

22 Apr 2022, 21:24

Moja skúsenosť je podobná: Po vianociach či okolo nového roku vykopať semenáče,najlepšie tenšie (spojkovanie/anglická kopulácia, kozia nôžka či očkovanie so štítkom dreva - štepiť čo najnižšie tj tak do 2cm max, aj je lahšia manipulácia s tenšími) zasadiť do črepníkov a postupne preniesť do teplejších priestorov až začnú pučať. Zaštepiť čerstvými vrúbľami (zo stromu na strom) a ponechať v teple až kým nevidno listy.
Postupne otužovať a po zmrzlých vysadit vonku - naozaj postupne, preniesť do tieňa...neskôr pototieňa...hrozí spálenie listov. Často polievať. Až keď prežijú zimu a vypučia aj ďaľší rok tak hotovo. Mali by fungovať aj metódy s ohrevom štepeného miesta alebo s vystihnutím počasia s teplými nocami...
Napísať odpoveď