Čerešnové tvary a odrody.

Neregistrovaný

IP:  247.64

Čerešnové tvary a odrody.

11 Máj 2022, 13:43

Třešně na pálení nikdy na dračku nepůjdou. Stromky prodáváme mnoho let a za celou dobu si nepamatuju, že by chtěl po nás někdo třešeň na pálení. Že se koupí třešeň na jídlo a přebytky taktéž třeba vypálí je něco jiného.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Čerešnové tvary a odrody.

11 Máj 2022, 17:16

Návštěvník napísal:
11 Máj 2022, 13:43
Třešně na pálení nikdy na dračku nepůjdou. Stromky prodáváme mnoho let a za celou dobu si nepamatuju, že by chtěl po nás někdo třešeň na pálení. Že se koupí třešeň na jídlo a přebytky taktéž třeba vypálí je něco jiného.
Popularita jeřábu oskeruše, špendlíků, slivoní Toptaste, Durancie, Lipnické, hrušní Muškatelky šedé, Walsche Schnapsbirne a nakonec i Jaderničky moravské nespočívá v konzumní kvalitě jejich plodů, ale právě ve vhodnosti (často jen hlásané) na ovocný kvas. Možná kdyby některý e-shop oprášil některou starou tmavou třešňovou odrůdu a vychválil její palírenské vlastnosti...
Nabízet odrůdy, které chce zákazník, to šlo možná za socíku. Dnes vládne agresivní reklama, kdo se jí vyhne, těžko si škrtne. Vzpomeňme jen Chovancovu Lipnickou. Cožpak někdo požadoval skorou drobnoplodou slivoň málo plodící, fádní chuti s nevyváženým obsahem cukrů a kyselin? Stačil dobře zacílený marketing a koupili jsme ji všichni. Chtěl snad někdo jablka s červenou dužinou, co se nedají jíst? A kolik a za jakou cenu se těch Red Love prodalo!
Většina zahraničních novinek, o nichž informuje pan Fiala nakonec ukáže, že se těm našim nevyrovná. Přesto - kdyby někdo k těm krásným obrázkům nabídl, že tu Ambrosii nebo Freulein prodává, kdo z nás by odolal?
Neregistrovaný

IP:  247.58

Čerešnové tvary a odrody.

11 Máj 2022, 18:44

Nabízet odrůdy, které chce zákazník, to šlo možná za socíJablka, hrušky, švestky, pletete všechno dohromady. Odpovídal jsem jen na třešeň vhodnou na pálení. Nic víc.

Vaše poznámka : Nabízet odrůdy, které chce zákazník, to šlo možná za socíku- no, o obchodu nemáte ani páru.

Asi tak každý druhý až třetí zákazník, pokud chce slivoň, tak především na pálení. Takže se ani nedivím, ze Lipnická se prodává dobře a přitom kvalita může být problematická. Podobné jabloně, kdo by nechtěl krásné, červené jablko navíc s červenou dužinou. Atd... Ale na tu vaši páleničářskou třešeň bych si nevsadil ani pětikorunu.
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Čerešnové tvary a odrody.

11 Máj 2022, 20:28

Já jsem ze zakládání kvasu z třešní a višní vyléčený. Podobně měním názor i na špendlík. Času a sil je méně a méně a když to srovnám s náročností sběru hrušek nebo meruněk ... Špendlíkovice je fajn, ale já si stejně raději dám hruškovici.
Ano, řekl bych, že většina zákazníků kupující švestky je vybírá s ohledem k vhodnosti k pálení. Při pohledu na košty pálenek je vidět, že třešnovice je spíše okrajovka. Dělá ji pár nadšenců a těch, kteří to chtějí vyzkoušet nebo nemají jiné ovoce k pálení.
Já si taky myslím, že dobře marketingově pojatá kampaň na páleničářskou třešeň by mohla mít úspěch. Když jsem začínal sadařit, hlavním kritériem výběru švestek, rynglí, meruněk a hrušní byla taky vhodnost k pálení 😄
P. S. Já jsem tlaku Lipnické naštěstí odolal. A co se týká jabloní, tam je u mě na prvním místě chuť, takže Red Love mě nechala chladným.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Čerešnové tvary a odrody.

11 Máj 2022, 23:23

Tlaku Lipnické jsem odolal jen díky špatné pohyblivosti a fyzické neschopnosti.
Jinak by jich měl už spoustu...
*
Třešně jsou už dnes, ale i dávněji, pro mě z palírenského hlediska a vlastního jejich sadu už skoro sprosté slovo.
Ale o tom jsem už všude hodně krát psal.
Stromy dorostly za cca 30-40let do obludných rozměrů, stíní švestkám, nikdo není schopny jejich plody obrat, snad jen s pomoci nějaké vysokozdvižné plošiny.
Navíc poslední roky buď zmrznou, zhnijí nebo je sežerou ptáci.
Už nikdy víc bych něco takového neudělal!!!
Jen už několik let čekám až ty potfory konečně pořádně zarodí a my je obereme skácené na zemi.
*
Kdyby byly kdysi k dispozici vyloženě palírenské nebo likérnické odrůdy vůbec bych neváhal a nepořídil si toto:
Screenshot_2022-05-11-23-11-52_20220511231343649.jpg
http://deslik.blogspot.com/2008/03/ten_6820.html
Ale i tak, pokud bych si dnes nějakou třešeň pořídil, tak jedině nějakou nízkokmenně zakrslou a jen na mlsání.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Čerešnové tvary a odrody.

12 Máj 2022, 23:52

Poprvé - a naposledy jsem pálil třešňovici roku 1986. V obecním sadu po dešti popraskaly zralé třešně. Vzal jsem si 4 dny dovolené a strávil je na žebříku. Natrhal jsem 160 kg plodů. Šílená práce. Nateklo z toho 13 litrů průměrného destilátu. Nikdy víc, jsem si řekl a dodržel to dodnes.
Přesto mám na polici 3 láhve různých třešňovic, všechny darované. Vážím si jich nejen pro tu zhmotnělou dřinu, opravdu mě i chutnají. Nejvíc ta z přezrálých Kaštánek.
Ale původní téma bylo jiné. Ještě počátkem 90. let jsem si říkal, že sortiment třešní natrvalo zamrzl. Kutinův atlas obsahoval odrůdy popsané v pomologiích už před 100 lety (Rychlice, Karešova, Germersdorfská, Hedelfingenská, Troprichterova, Napoleonova, Schneiderova...). V posledních letech je tu spousta nových odrůd, českých i cizích. Zmizelo "třešňové okno" mezi skorými srdcovkami a pozdními chrupkami. Nicméně plejáda tvarů a chutí starých třešní - od nahořklých, sladkokyselých až po medové je pryč. Podobně jako u jablek je tu univerzální eurochuť i vzhled (velkých tmavých chrupek).
Neregistrovaný

IP:  247.224

Čerešnové tvary a odrody.

13 Máj 2022, 06:59

Vždyť říkám, nikdy žádný trhák z páleničářské třešně nebude. Ani po masivní reklamě.

Reklama, aby fungovala, musíte v zákazníkovi vzbudit dojem, že tahle švestka na pálení je tak padesátkrát lepší, než ta, ze které doma pálíte. Anebo, toto jste měl už mít dávno a máte nejvyšší čas si to za skvělou cenu koupit, všichni už to mají.

Ale vy byste nabízel v reklamní kampani třešeň na pálení, kterou v podstatě nikdo nechce, s tím, že bude mít ne hned, ale za pět let, kdy stráví polovinu dovolené trháním, skvělou třešňovici.

To šlo tak za socíku, no kdo by si ji nekoupil.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Čerešnové tvary a odrody.

13 Máj 2022, 08:40

V naší obci je 50 chalup, třešňovici loni pálili čtyři a to o některých určitě nevím. Pouze jeden z nich pravidelně pálí i z jiného ovoce, ti ostatní jen proto, že na stromě bylo plno plodů a nikdo je nechtěl. Je to pochopitelné, ten, kdo pálí ze švestek, hrušek jablek ví, že podobného výsledku lze dosáhnout s menší námahou.
Co se týče třešňovice jako zcela okrajového destilátu - na asi nejznámější degustaci - olomouckém Florakoštu - soutěžilo loni 25 třešňovic a 13 višňovic. Pro srovnání: vínovic bylo 8, broskvovic 6, oskerušovic 12, meruňkovic 26, hruškovic 44, atd. Jistě, se švestkami se to srovnat nedá, ale o okrajovou surovinu rozhodně nejde.
Nejde jen o pálení. S oblibou suším vypeckované třešně. Nejlepší rozinkovou chuť ale dávají měkké, sladké bělice nebo naopak tmavé lehce nahořklé srdcovky. Takové hledám jen na starých stromech.
Sirup, marmeládu ani likér ze třešní nedělám, ovšem ani pro ně nejsou moderní chrupky nejlepší surovinou.
Pomineme-li ty nejzakrslejší podnože, tak z dospělé třešně se dá přímo zkonzumovat jen zlomek úrody. S jiným využitím však šlechtitelé nepočítají.
IMG_20220513_101609[1].jpg
Neregistrovaný

IP:  80.203

Čerešnové tvary a odrody.

13 Máj 2022, 16:38

Kdysi,
když jsem ještě neměl pozemek, tak jsem fantazíroval, jak si jednou na svojem pozemku, který si pořídím, zasadím velkou třešeň. Jako jsem viděl u příbuzenstva.
Jenže už jsem párkrát česal třešně z té 12m vyskoké třešně a nadšení už mě přešlo. Buď to sklidí špačci nebo monilioza a
šplhat po žebříku jak ještěrka je čím dál obtížnější. A je to makačka. A třešňovice taky nebyla žádná sláva - odrůda použitá na kvas byla
hlavně konzumní, nikoliv zpracovatelská.
Loni mě i kvas zoctovatěl, tak jsem si pak koupil višně od zemědělců z nedalekého sadu.
Nevím co to byla za odrůda, ale byla absolutně nepoživatelná, jak byla kyselá. Naměřil jsem 16 % cukru.
Višňovice je výborná, jemná voňavá.
Takže radši nasadím višně...

Míra Fantazíra
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Čerešnové tvary a odrody.

13 Máj 2022, 16:44

Návštěvník napísal:
13 Máj 2022, 16:38
Kdysi,
když jsem ještě neměl pozemek, tak jsem fantazíroval, jak si jednou na svojem pozemku, který si pořídím, zasadím velkou třešeň. Jako jsem viděl u příbuzenstva.
Jenže už jsem párkrát česal třešně z té 12m vyskoké třešně a nadšení už mě přešlo. Buď to sklidí špačci nebo monilioza a
šplhat po žebříku jak ještěrka je čím dál obtížnější. A je to makačka. A třešňovice taky nebyla žádná sláva - odrůda použitá na kvas byla
hlavně konzumní, nikoliv zpracovatelská.
Loni mě i kvas zoctovatěl, tak jsem si pak koupil višně od zemědělců z nedalekého sadu.
Nevím co to byla za odrůda, ale byla absolutně nepoživatelná, jak byla kyselá. Naměřil jsem 16 % cukru.
Višňovice je výborná, jemná voňavá.
Takže radši nasadím višně...

Míra Fantazíra
Ano, višně, třebaže se to po chuti nezdá, mají minimálně stejně cukru jako třešně. Navíc mají kyseliny, díky jimž se kvas tolik nekazí. Okyselit třešňový kvas je nutnost. A hlídat, v červencových teplotách může být hotový i za týden.
Racionální způsob sklizně třešní je uříznutí horní části koruny a otrhání na zemi. Stromy to překvapivě dobře snášejí.
Napísať odpoveď